Kripto pārskats: sāciet kriptogrāfisko tirdzniecību šodien dažu minūšu laikā kā iesācējs, izmantojot WhaleTank vismodernāko platformu

Dienas tirdzniecība kriptogrāfijas tirgū nav paredzēta visiem. Darba stundu nolikšana ekrāna priekšā, joslu kustību analizēšana un vērošana un mēģinājumi pieņemt jebkādus pirkšanas vai pārdošanas lēmumus var būt ļoti neapmierināti un pat nesekmīgi, tāpēc mēs var redzēt arvien vairāk signālu nodrošinātāju dažādās platformās, piemēram, Telegram, Discard, Reddit un citur.

Pēc daudzu šo pakalpojumu meklēšanas un izmēģināšanas mēs atradām to, kas pievērsa mūsu uzmanību visvairāk – Vaļu cisterna.

Pārskatot viņu vietni, tiek atklāta profesionāli izstrādāta un droša platforma. Integrēti ar telegrammu, lietotāji dažu sekunžu laikā var viegli reģistrēties, izmantojot viedtālruņus, un sākt baudīt visus savus pakalpojumus, kas ietver īstermiņa signālus, portfeļa turējumus, informāciju par monētām, reāllaika ziņas un viņu jaunāko, automātisku zvanu uz tālruni. action API, kas vienkāršos vārdos padara tos par riska ieguldījumu fondu.

Šajā pārskatā mēs izskatīsim dažas viņu unikālās iezīmes un mēģināsim izprast pamatā esošo tehnoloģiju. Vienkārši pierakstoties kontā, kreisajā pusē parādīsies izvēlne, kas atklās visas pašreizējās funkcijas:

Automātiskā tirdzniecība:

Pilnībā automatizēts Binance signālu risinājums. Izmantojot savu jauno automātiskās tirdzniecības pakalpojumu, augstākās klases dalībnieki var veikt visus savus Binance signālus automatizētā izpildē, veicot dažas vienkāršas darbības. Pakalpojums darbojas pēdējos pāris mēnešus, un rezultātus var pārskatīt viņu tiešraides rezultātu Google lapā.

Vaļu raksts:

Ilgtermiņa turēšanas pakalpojums sniedz vienkāršu veidu, kā ievadīt summu, kuru vēlaties ieguldīt, un automātiski aprēķinās summu katram instrumentam, kas jāiekļauj turēšanas portfelī. Vienkārši lietojams informācijas panelis, kas sadalīts 3 daļās, parādot summas ievadīšanas punktu, katra instrumenta līdzdalības skatu un izpildes rīkojumus, visa sistēmas aizmugure ir savienota ar apmaiņu un nodrošina datus reāllaikā..

Mērinstrumentu panelis

apkopos visu pašreizējo informāciju par jūsu akcijām, sadalot pa ikdienas signāliem un ilgtermiņa saimniecībām.

Portfolionews

Šī sadaļa iet kopā ar Whalefolio funkciju, sniedz jums ziņas, kas saistītas tikai ar tajā esošajiem instrumentiem.


Signāli

Šajā sadaļā ir apkopoti un parādīti visi signāli, mēs varam redzēt līdzību starp tiem un Whalefolio ilgtermiņa signāliem, kas radīti vienkārši ātrai pielāgošanai.

Whalenews

Šī funkcija tika izstrādāta, lai apkopotu datus no vairāk nekā 100 avotiem, tostarp lielāko finanšu plašsaziņas līdzekļu, piemēram, Forbes, WSJ, Bloomberg, The Telegraph uc, un tas seko arī regulatoriem, piemēram, SEC, SVF, FCA. Un svarīgi tēli, piemēram, Donalds trumpis, Vorens Bufets, Bils vārti un vēl daudzas citas finansiālas ietekmes. Pat bankas un to izpilddirektori. Nekas svarīgs nenovērsīsies no jums, kamēr jūs reāllaikā ievērosiet šo apbrīnojamo funkciju.

Wikicoin

Monētas Wikipedia, šajā sadaļā atradīsit informāciju par katru monētu. Katru nedēļu saraksts tiek atjaunināts ar jaunām monētām.

Pārbaudot vaļu rezervuāra kopienu un platformu, tiek atklāts ļoti profesionāls pakalpojums, pat ja kriptogrāfijas tirgus, kurā parādās nestabili kāpumi un kritumi, turpina sniegt precīzus signālus, izvairoties no riskantām darbībām un tādējādi nodrošinot saviem klientiem drošību un uzticību..

Vaļu cisternas ROI Google lapa http://bit.ly/whaletanksignals

Vaļu cisternas vietne: http://www.whaletank.trade

Kas padara šo kanālu unikālu:

1. Piedāvājums:

Zelts – (0.05 BTC) – divu mēnešu abonements Platinum – (0.01 BTC) – sešu mēnešu abonements Diamond – (0.2 BTC) – 24 mēnešu abonements

2. Signāli: Maržas signāli – Bybit

Regulāri signāli – vai tie atbilst visvairāk apmaiņai (mēs dodam priekšroku Binance).

3. Papildinājumi un īpašās iezīmes: 1. Vaļu banka izstrādāja īpašus riska kalkulatorus riska pārvaldībai (maržas tirdzniecībai un regulārai).

2. No izglītības viedokļa Whaletank sniedz tirgus atjauninājumus un diagrammas ar aprakstu gandrīz katram pieņemtajam lēmumam.

4. Atbalsts:

Ļoti ātri un ērti sasniedzams, izmantojot telegrammu, izmantojot arī viņu platformu, atbalsts ir pieejams jebkurā lapā augšējā labajā stūrī.

5. Rezultāti: Whaletank visus savus rezultātus publicē Google diskā. saite: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v1j51bispZzZhv8ST62QU3in9xhsEE1YPZLI6eWKOQ/edit?us p = drivesdk

6. Whaletank ir unikāla un profesionāla ekosistēma, kas apvieno cilvēka veikto analīzi un plašu reāllaika tehnoloģisko rīku klāstu, tāpēc Whaletank var saglabāt savu veiktspēju augšgalā ar straujām izmaiņām kriptogrāfijas tirgū. Turklāt viņu rezultāti un pārredzamība palīdz viņiem ļoti ātri mērogot un izveidoja ļoti spēcīgu kopienu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector