Kāpēc GSX ir galvenais kripto ieguldījums

Kripto telpā ir novērojams milzīgs lietotāju un darījumu skaita pieaugums. Nesenais Kaspersky ziņojums vismaz to parādīja 19% pasaules iedzīvotāju esat iegādājies un izmantojis kriptovalūtas no 2019. gada. Tagad tas ir ievērojams pieaugums, ja to ņemat vērā kriptogrāfija pastāv jau nedaudz vairāk nekā desmit gadus. 

Tomēr liela daļa pasaules iedzīvotāju joprojām šaubās par kriptonauda. Viens vilcināšanās iemesls ir spēcīgas kriptogrāfijas trūkums, kas apvieno visus svarīgos pakalpojumus un koncentrējas uz turpmāko attīstību.

Apollo fintech, vadošais uzņēmums, kas balstīts uz blokķēdēm, par laimi strādā, lai novērstu šo deficītu. Tas ir ieviesis GSX, bagātīgs ar zeltu atbalstīts stablecoin. Monētā ir integrētas visas nepieciešamās funkcijas, lai kriptogrāfijas telpā piedāvātu vislabāko ieguldījumu pieredzi. 

Zelta nodrošinātās valūtas iezīmes

GSX ir stabils monēts, kas mitināts Apollo blokķēdē. Kriptogrāfija, kas bagāta ar funkcijām, nodrošina plašu lietotāju priekšrocību un priekšrocību klāstu. Tā kā tas darbojas Apollo blokķēdē, tas lepojas ar visiem tiem pašiem tehnoloģiskajiem faktoriem kā Apollo valūta (APL). Kādas ir dažas no šīm funkcijām, kas padara GSX par galveno ieguldījumu? 

Zelta aizmugure

GSX atbalsta zelta un ar zeltu bagātas zemes vērtību, kas pieder Apollo Fintech Zimbabvē. 50% no zelta ieguves gūtās peļņas atgūst GSX monētu vērtību. Tāpēc ieguldītāji ir pārliecināti par stabilu monētu ar augstu vērtību. 

Mūžīgais vērtības pieaugums

Nav citas stabilas monētas, kas garantētu izaugsmi, kā to var nodrošināt GSX. Sakarā ar zelta ieguves 50% peļņas nodrošinājumu investori redz nepārtrauktu aktīvu vērtības pieaugumu. 

Monētas apdegumi

Monētu apdegums ir metode, kuru Apollo fintech izmanto, lai nodrošinātu, ka monētas saglabā savu vērtību. Tas nozīmē sadedzināt ekvivalentu 50% pieejamo monētu un pārvietot to vērtību uz atlikušo GSX, lai palielinātu tās vērtību. Turklāt tas nodrošina valūtas vērtības noturību ilgtermiņā.

Izpērkams

GSX monētu var izmantot par zelta vērtību. Jebkurā laikā, kad GSX turētājs vēlas atteikties no turēšanas, viņi to var izdarīt, nezaudējot ne centa, jo ir zelta vērtība. 

Dividendes


Dividendes ir vēl viena unikāla GSX monētas lieta. Tā ir pirmā monēta, kas īpašniekiem piedāvā dividendes. Pārējie 50% no zelta ieguves gadā nopelnītās peļņas ir dividendes turētājiem.

Uzticieties īpašumtiesībām

Apollo Fintech pieder lieli zelta ieguves zemes gabali Zimbabvē. GSX īpašniekiem ir pilnas ieguves tiesības uz Apollo īpašumiem. 

Revidēts

Apollo bloku ķēdes ļauj veikt trešo personu revīziju. Šī revīzija padara GSX un Apollo valūtas par visredzamākajām un drošākajām kriptogrāfijām.

GSX tehnoloģija

Iespējoja kvantu pretestību

Apollo blokķēde ir pirmā blokķēde, kas pievieno patiesu kvantu pretestību. Drīz pasaule izmantos kvantu tehnoloģiju, un GSX ir vienīgais stabilais monēts, kas pastāvēs stingri. Tas padara GSX par vismodernāko no visiem stablecoins.

Datu bāzes līmeņa sadalīšana

Apollo blokķēde ir pirmā blokķēde, kas ievieš šāda veida plaša drupināšana. Dalīšana ir datu sadalīšanās mazākos gabalos daudzos dažādos mezglos, kurus sauc par lauskām. Šīs lauskas ir autonomas un neatkarīgas. Šāda veida šķelšanās nodrošina blokķēdes ilgtspēju. Tas atrisina problēmu blockchain uzpūsties, padarot Apollo sistēmu bezgalīgi pielāgojamu.

Apollo atjauninātājs

Atjauninātāja protokols garantē, ka visas Apollo bloku ķēdes daļas saņem savlaicīgus atjauninājumus. Atjauninātāja protokols ir bijis daudzu blokķēžu, tostarp Ethereum, pārbaudes jautājums. Tomēr Apollo joprojām ir pirmais un vienīgais bloķēšanas ķēde, kas izveido šo funkciju. Regulāri atjauninājumi nozīmē vēl labākus pakalpojumus visiem blokķēdes lietotājiem. Tātad GSX investori vienmēr būs pārliecināti par savu drošību, un viņu darījumu ātrums regulāri uzlabosies. 

Priekšrocības, kas pieder GSX

Platforma lepojas ar nulles mērogojamības problēmām. Tas ir tāpēc, ka datu bāzes līmeņa sasmalcināšana nodrošina, ka ir pietiekami daudz resursu, lai pabeigtu katru darījumu. Datu sadalījums ļauj jebkuram tirgotājam pabeigt milzīgas darījumu summas, nebaidoties, ka pietrūks apstrādes vietas. 

Turklāt platforma lepojas ar ātru bloku pabeigšanas ātrumu 2 sekundes vienā darījumā.

GSX lietotāji ir pilnīgi droši, veicot darījumus platformā. Blokķēdes pārredzamība un sadrupināšanas tehnika nodrošina, ka lietotājs nezaudēs monētas pat dolāra vērtībā.

Ieguldījumi GSX

Iepriekš minētās funkcijas padara GSX labāku nekā jebkurš cits stablecoin kriptogrāfijas pasaulē. Tradicionālajām valūtām nav vērtības nodrošinājuma. Tāpēc tie ir pakļauti cenu kritumam, kas var izraisīt nopietnus zaudējumus kriptogrāfijas īpašniekiem. 

GSX apvieno gan stablecoīnu, gan kripto iezīmes. Kombinācija piešķir tai pamatu, vienlaikus nodrošinot mūžīgu izaugsmi. 

Turklāt kriptogrāfijas nepastāvība neietekmē GSX vērtību. Zelta pamatne nodrošina, ka monēta nesasniegs noteiktu slieksni un neradīs zaudējumus. Tas ir vienīgais stablecoin pasaulē, kura vērtība laika gaitā pieaug.

Arī monētu likviditāte ir viegli sasniedzama. Atcerieties, ka GSX nav parasta monēta; tam piemīt arī kriptogrāfisko aktīvu funkcijas. Tas padara to par visdažādāko no visām kriptovalūtām pasaulē. Dažādība palielina tā pieprasījumu un attiecīgi palielina tā likviditāti.

 Turklāt fakts, ka Apollo blokķēdes rumbas GSX palielina stabilās monētas likviditāti. Apollo blokķēdē var būt valsts valūta un Nacionālā maksājumu platforma kas atbalsta CBDC. Platformā notiks arī Apollo dex, kas garantēs ātru kriptovalūtu un fiat valūtu apmaiņu. Blokķēdes pašreizējās funkcijas ir tikai neliela daļa no viņu lielās nākotnes uzņēmuma idejas. Pat tiek plānots ieviest visu laiku labāko sociālo mediju platformu. 

Pēdējais vārds

Zelta droša valūta ir labākais kriptovalūtas ieguldījums. Izstrādes komandas iekļauto funkciju mērķis ir padarīt kriptogrāfijas pasauli par labāku finanšu ekosistēmu. Monētas vērtības nemitīgais pieaugums padara to gan par unikālu kriptovalūtu, gan par stabilu monētu.

Fakts, ka zelts, kas ir viens no dārgākajiem metāliem, atbalsta stablekoīna vērtību, padara to par mazāk gaistošu, tāpēc drošu metālu. Monētu apdegumi nodrošina, ka valūta nav pakļauta inflācijai, tādējādi saglabājot labu ieguldījumu perspektīvu. Līdz ar to ir fakts, ka GSX monēta piesaistīs vēl vairāk investoru kriptogrāfijas telpā. GSX ir un paliks galvenais kriptogrāfijas ieguldījums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector