Kā NOWPayments.io maksājumu vārteja uzlabo globālo kriptogrāfijas pieņemšanu

Kriptovalūtu pasaule strauji pieaug, jo tirgus uzplaukst, cenas pieaug un regulēšanas politika ap ekosistēmu nobriest līdz iepriekš neredzētam līmenim. Rezultātā pieaug arī pieprasījums pēc kripto vērstām maksājumu sistēmām, izraisot kriptogrāfijas vārtejas firmas, piemēram, NOWPayments.io, sabiedrības uzmanību.

Šajā pārskata rakstā mēs tuvāk aplūkojam vietni NOWPayments.io un tās funkcijas kā kriptogrāfijas maksājumu vārteju, platformā pieejamās funkcijas un dažādās platformas lietotājiem piedāvātās priekšrocības. Mēs turpinām apspriest platformā pieejamos kriptovalūtu veidus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP, NEM, Litecoin utt., Un to, kā veikt nevainojamus maksājumus vietnē NOWPayments.io.

Kas ir NOWPayments.io?

Saskaņā ar tās oficiālo vietni, NOWPayments.io nodrošina lietotājiem “vienkāršāko veidu, kā pieņemt kriptovalūtas maksājumus”, tostarp Bitcoin, Ethereum un pat stablecoins tieši jūsu integrētajā makā. Platformu izveidoja ChangeNOW kriptogrāfijas birža 2019. gadā, atverot lietotājiem vienkāršu vārteju, lai uzreiz veiktu fiat-to-crypto maksājumus.

Kam tas ir veidots?

Platforma ir paredzēta tirgotājiem, klientiem, investoriem un darbiniekiem, kuri vēlas saņemt kriptogrāfiju kā maksājumu lietotājam draudzīgā platformā.

Nākamajā sadaļā mēs aplūkojam dažas no interesantākajām funkcijām, kuras NOWPayments.io piedāvā saviem lietotājiem, ieskaitot konkurētspējīgas maksas, tūlītējus depozītus un izņemšanu, riska pārvaldību, normatīvo aktu ievērošanu un unikālo automātisko monētu konvertēšanu.

NOWPayments.io iezīmes

Kā minēts iepriekš, NOWPayments.io saviem lietotājiem nodrošina plašu funkciju klāstu, lai nodrošinātu vienmērīgu un ērtu lietotāja pieredzi un tūlītējus norēķinus. Šīs ir dažas no galvenajām vārtejas norēķinu pakalpojuma unikālajām funkcijām.

Tūlītēja izņemšana

Platforma nav ar brīvības atņemšanu saistīta, kas nozīmē, ka lietotājiem ir personīgie konti. Ja vēlaties nosūtīt kriptogrāfiju citai personai, NOWPayments naudu vispār neturēs, kas ļauj nekavējoties pārskaitīt līdzekļus, tiklīdz tiek apstiprināts blokķēdes darījums.

Tas ļauj lietotājiem izbaudīt visas kriptogrāfijas maksājumu priekšrocības, neciešot no savvaļas svārstīgajām cenām, par kurām tiek reklamēts tirgus.

NOWPayments.io rēķins

NOWPayments.io rēķinu pakalpojums ļauj ērti pārsūtīt kriptogrāfijas maksājumus no lietotāja maka. Izmantojot rēķinu pakalpojumu, NOWPayments.io lietotāji var izsūtīt nelielus maksājumus ar aprakstiem, bez nepieciešamības ierakstīt visu “sarežģīto” maka adresi vai atkārtot maksājamo summu pirms tam..


Tirgotājiem un klientiem, kuri integrē rēķinus, ir ātrāka un ērtāka apmaksas metode. Uzziniet vairāk par vietni NOWPayments.io šeit.

Automātiska monētu konvertēšana

Automātiskā monētu konvertēšana ir unikāla funkcija, kas ļauj lietotājiem saņemt maksājumus kriptovalūtā pēc viņu izvēles. Funkcija ir konversijas rīka integrācija, ko ChangeNOW izmanto, lai savā platformā apmainītu vairāk nekā 50 kriptovalūtas.

Ņemot vērā kriptogrāfiskās telpas nestabilo raksturu, lietotājs katru reizi, kad to saņem, var konvertēt savu maksājumu uz fiat-piesaistītiem stablecoiņiem, piemēram, USDT vai USDC..

Tūlītēji paziņojumi

Tirgotājiem ir svarīgi ātri paziņot par veiktajiem maksājumiem. NOWPayments.io nodrošina vienu no ātrākajiem norēķiniem (mērogojamību) un paziņojumus, pateicoties savam ar brīvības atņemšanu nesaistītajam pakalpojumam, kas ļauj veikt darījumus tikai no maka līdz seifam..

Vairāku monētu atbalsts

Vietnē NOWPayments.io kā maksājumu iespējas ir pieejamas vairāk nekā 50 kriptovalūtas, nodrošinot plašu iespēju klāstu gan tirgotājiem, gan klientiem. Dažas no platformā pieejamajām galvenajām kriptogrāfijas monētām ietver Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Verge (XVG), Bitcoin Cash (BCH), Zcash (ZEC), Monero (XMR), TRON (TRX), Binance Coin (BNB) digitālajiem aktīviem.

NOWPayments.io Sandbox

Platforma nodrošina arī Sandbox programmu tirgotājiem, lai izmēģinātu platformu ārpus reālās pasaules maksājumu sistēmām. Smilškaste NOWPayments.io ļauj jums visu pārbaudīt, nesūtot īstu naudu.

“Vienkārši norādiet gadījumu, kuru vēlaties pārbaudīt, un mēs līdzināsim reālam līdzīgam maksājumu apstrādes procesam.”

Lai uzzinātu vairāk par smilškasti, sekojiet šeit.

Kā izmantot NOWPayments.io

Kripto maksājumu vārteja piedāvā tirgotājiem trīs tiešus veidus, kā savākt maksājumus un pieņemt kriptovalūtas savās vietnēs – izmantojot API integrāciju, spraudņus un ziedojumu pogas & logrīki. Nākamajā sadaļā ir apspriests katrs no šiem spraudņiem un kā tieši integrēt kriptogrāfiju tiešsaistes maksājuma opcijās, izmantojot katru no tiem.

Izmantojot API

NOWPayments.io piedāvā vienkāršu, gludu un viegli instalējamu API īsā kodā, kuru var viegli integrēt jūsu vietnē. API nodrošina visaugstāko platformas drošību, un to ir viegli integrēt.

NOWPayments.io piedāvā vienkāršus API, lai veicinātu kriptogrāfijas pārsūtīšanu. (Sarkana rūtiņa, kurā redzamas dažādas integrācijas metodes)

Kā integrēt NOWPayments.io API

Lai palaistu API vietnē NOWPayments.io, jums:

  • Palaidiet vietnes NOWPayments.io saiti šeit.
  • Izveidojiet savu lietotāja kontu vai pierakstieties.
  • Norādiet savu maksājumu seifam (rezultāts maks)
  • Ģenerējiet API atslēgu.
  • Pievienojiet savā vietnē API atslēgu un sāciet saņemt kriptogrāfijas maksājumus.

Izmantojot citas tirgotāja iespējas

NOWPayments.com atļauj arī trešo pušu tirgotāju spraudņus, kas klienta maksājumus savieno ar tirgotāju maciņiem. Daži no labākajiem spraudņiem ietver WordPress kriptogrāfisko maksājumu vārteju, WooCommerce, WHMCS tirgu, Opencart spraudni un Magento.

Katru no šiem spraudņiem varat instalēt, izmantojot šādas vietnes: WooCommerce, Magento, Opencart, un WHMCS tirgū.

Izmantojot tūlītējās maksājumu paziņošanas sistēmas

Tūlītējais maksājuma paziņojums (IPN) ir arī vēl viens integrācijas modulis, kas nodrošina darījuma dalībnieku reāllaika paziņošanu, kad mainās statuss. Ir sniegta detalizēta vadlīnija par to, kā pareizi instalēt un izmantot IPN šo lapu.

Izmantojot logrīkus un pogas

Platforma arī ļauj lietotājiem ar ziedojumu koncertiem viegli piesaistīt nepieciešamos maksājumus, tieši pieņemot ziedojumus savās vietnēs. Saskaņā ar vietni, jūs varat palaist vai nu ziedošanas pogu, vai ziedojuma logrīku. Šīs pogas &logrīki ļauj veikt kriptogrāfiskos maksājumus līdz pat 35 pāru valūtām.

Ziedojumu logrīks ļauj lietotājam tieši dot padomus vecāku vietnē vai ziedot tos, nepārslēdzot lapu vai cilni, kā redzams attēlā zemāk.

NOWPayments.io ziedojumu logrīka lodziņš

Kāpēc NOWPayments.io?

Kripto vārtejas ekosistēma ir piepildīta ar spēlētājiem visā pasaulē, piedāvājot dažādas funkcijas, lai pievilinātu lietotājus un tirgotājus. Savos īsajos darbības gados NOWPayments.io ir kļuvis par vienu no labākajiem kriptogrāfisko maksājumu vārtejas nodrošināšanu ar visaugstākajām funkcijām un pakalpojumu priekšrocībām salīdzinājumā ar saviem vienaudžiem.

Šeit ir daži no iepriekš minētajiem ieguvumiem, ko lietotāji gūst no platformas:

Atbalsts visu diennakti: Kā globālam maksājumu pakalpojumam ir svarīgi, lai būtu grafiks visu diennakti, lai nodrošinātu ātrus darījumus jebkurā nedēļas laikā. NOWPayments.io strādā arī klientu apkalpošanas komanda, kas strādā, lai atrisinātu jūsu problēmas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

Augsta drošība un normatīvo aktu ievērošana: Runājot par maka drošības jautājumu, NOWPayments.io piedāvā ar brīvības atņemšanu nesaistītus makus, kas nozīmē, ka katrs lietotājs ir atbildīgs par savu maku, samazinot uzlaušanas vai centralizētas kriptogrāfijas zādzības gadījumus. Neskatoties uz to, maksājumu nodrošinātājs lietotājiem nodrošina arī augstu normatīvo aktu ievērošanu, izmantojot KYC un AML noteikumus.

Konkurētspējīgas maksas: Visbeidzot, platforma piedāvā ārkārtīgi zemas maksas. Tā piedāvā konkurētspējīgas maksas par saviem pakalpojumiem ar lielāku darījumu apjomu, maksājot mazāku maksu. Šeit ir tabula par maksām, kas iekasētas vietnē NOWPayments.io.

Tabula, kas parāda daudzpakāpju maksu struktūru kriptogrāfisko maksājumu vārtejā NOWPyments.io.

Secinājums

NOWPayments.io ir viens no labākajiem vārtiem kriptovalūtām, kas ļauj jaunajiem dalībniekiem šajā jomā viegli sākt saņemt digitālos marķierus tieši savos maciņos. Sadarbojoties ar dažiem prestižākajiem kosmosa uzņēmumiem, piemēram, Travala.com (ceļojumu platforma, kas pieder Binance), Verge, Kun Koro un Guarda Wallet, noteikti ir vērts pārbaudīt.

Uzlabotie drošības protokoli, normatīvo aktu ievērošana, pielāgojama un tūlītēja maksājumu sistēma, kriptogrāfijas valūtas pieņemšanas līkne drīz varētu virzīties uz visu laiku augstākajiem sasniegumiem, piemēram, NOWPayments.io.

Visi attēli tiek iegūti vietnē NOWPayments.io.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector