Hashrate žetoni: kas ir Bitcoin Hashrate standarta marķieris Aka BTCST marķieris?

Nesen Bitcoin Standard Hashrate Token jeb BTCST marķieris, kas tika palaists Binance Smart Chain (BSC) 2020. gada 13. decembrī, radīja lielu kņadu kriptogrāfu kalnraču vidū. Pēdējās nedēļas laikā “hashrate token”, kas nodrošina darba pierādījumu (PoW) hashpower, ir atdzīvojušies kā divi no lielākajiem ieguves baseiniem –Binance un Poolins – rādi ceļu. Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz Binance Pool hashpower marķieri,  

Milzīgais Bitcoin cenas pieaugums līdz 41 000 ASV dolāriem izraisīja kalnrūpniecības traku, jo blokķēdes hašrāts sasniedza visu laiku augstākos sasniegumus 2021. gada 18. janvārī. Kalnrūpniecības pieprasījums ir redzējis jaunus jauninājumus kriptogrāfijas telpā, jo kalnrači mēģina palielināt savu peļņu un saglabāt līdz ar trakojošo buļļu tirgu. 

Kas ir BTCST marķieris?

Bitcoin standarta Hashrate marķieris, saīsināts BTCST ir Bitcoin hashrate nodrošināts marķieris, katrs marķieris atspoguļo 0,1TH / s faktisko Bitcoin ieguves jaudu ar efektivitāti 60 W / TH. Kalnrači iegulda ieguves jaudu platformā apmaiņā pret jaunizkaltajiem BTCST žetoniem. 

BTCST marķiera mērķis ir piesaistīt likviditāti Bitcoin kalnrūpniecības tirgū, kas ļauj ikvienam par zemām izmaksām pakļaut jebkura lieluma ieguvumiem un hashpower. Lietotne nodrošina kalnrūpniecības tirgu likviditāti un efektivitāti līdzīgi kā Grayscale GBTC daļa nodrošina likviditāti institucionālajiem investoriem, kuri vēlas ieguldīt Bitcoin. 

Btcst marķierisDiagramma, kas parāda kopējo Bitcoin hashrate (Attēls: Blockchain.com)

Turklāt “tie, kuriem BTCST nav piešķīrusi kalnrūpniecības jaudu, lai nodrošinātu risku pret kalnrūpniecības mašīnu pašizmaksas svārstībām”, pastu no Binance skan. 

BTCST žetonu turētāji var arī izvēlēties likt savas monētas, lai katru dienu saņemtu Bitcoin ieguves atlīdzību proporcionāli piesaistītajai summai. 

Izpratne par BTCST marķiera piešķiršanu & Cena

Uzsākt & Žetonu piešķiršana 

BTCST marķieris tika palaists 2020. gada decembrī ar sākotnējo marķieru piegādi 1 000 000 BTCST žetonu. Saskaņā ar Binance emuāra ziņojumu 4% no sākotnējā apgrozībā esošā krājuma tiks piešķirti Binance Launchpool, bet pārējie tiks piešķirti sākotnējam marķēšanas kalnračam.. 

NB: BTCST marķieri var izsniegt tikai tad, ja tiesīgie kalnrači izvēlas standartizēt un marķēt Bitcoin hashrate. Tādēļ projektā nav un netiks rīkoti publiski vai privāti pārdošanas pasākumi.

BTCST kopējo piegādes ierobežojumu nosaka kopējie BTCST žetoni, kas piesaistīti lietotnei. Palielinoties pārvaldībā esošajiem aktīviem, attiecīgi palielināsies 1 000 000 sākotnējo piegāžu, bet uz visiem jaunizveidotajiem žetoniem attieksies 25 nedēļu nedēļas lineāra garantēšanas grafiks.

BTCST žetonu cenu vēsture

Pirmo reizi BTCST marķieris tika tirgots Binance biržas otrreizējā tirgū – tirdzniecība pret USDT – par sākuma cenu 74,86 USD. Kopš rakstīšanas monēta ir samazinājusies līdz 65,03 ASV dolāriem, kas ir 13% samazinājums salīdzinājumā ar izlaišanas cenu. Augstākā reģistrētā BTCST cena ir USD 103,33, par ko ziņoja Koingecko. 

Kopš 20. janvāra platformā ir iesaistīti 64 011 BTCST marķieri, hashrate ekvivalents 6401 TH / s. 

Crypto Mining cīņa starp Binance un Poolin 

Binance tomēr nav vienīgais ieguves baseins, kas izlaiž savu hashrate marķieri. Poolins, otrs lielākais Bitcoin ieguves baseins, arī paziņoja par sava hashcoin, pBTC35A, ERC20 marķiera, kas noenkuro 1TH / s Poolina jaukšanas jaudu pie 35 džouliem TH. 

Kopā Pooling izlaida 50 000 pBTC35A žetonus, kas pārstāv 50 000 TH / s skaitļošanas jaudu no jaunākajiem ASIC kalnračiem Poolina iekārtās.. 

Abu monētu mērķis ir cīnīties pret to šajā jaunajā tendencē – palielinot likviditāti un efektivitāti, ko tās dod Bitcoin kalnrūpniecības biznesam. Pagaidām Poolina hashcoin šķiet pārsvarā pār Binance BTCST marķieri, jo tas atbalsta decentralizēto finansēšanu (DeFi), izmantojot savu nesen uzsākto Marsa protokolu. 

BTCST cenu prognoze – cik tālu var pieaugt BTCST marķiera cena?

Kā parasti kriptovalūtu tirgū, marķiera palaišanas cena bieži atšķiras no marķiera efektīvās tirgus cenas. Tas attiecas uz BTCST cenu, kas pēc pašreizējām cenām 65 USD ir stipri pārvērtēta, uzskata daži Bitcoin analītiķi. 

Eksperta viedoklis par BTCST cenu

Tvītā, kas izsūtīts 13. janvārī, neilgi pēc BTCST iekļaušanas Binance, Ķīnas Bitcoin ieguves analītiķis Wu Blockchain apgalvo, ka BTCST marķiera cena ir 73 USD (cena tajā laikā). Pašlaik tirgojas ar 65 ASV dolāriem un katrs BTCST marķieris, kas noenkurojas 0,1 TH / s, ekvivalenta cena 650 USD / TH / s tiek iegūta no 60 W / TH. 

13. dienā tika palaists Binance Hashcoin BTCST, kas 19:00 pēc Pekinas laika sasniedza USD 73. Katrs BTCST ir noenkurots ar 0,1T 60W / TH, kas ir vienāds ar pārsteidzošu 730 USD / T. Poolin izlaistā hašrāta monēta ir aptuveni USD100 / T, 35W / TH, kas nozīmē, ka elektrības izmaksas ir zemākas. pic.twitter.com/7x3Vlf9JcA

– Wu Blockchain (@WuBlockchain) 2021. gada 13. janvāris

Dārgākā Bitcoin kalnrūpniecības ierīce, Antmainer S19 PRO no Bitmain, šobrīd maksā 80 USD / TH / s, parādot milzīgas atšķirības no BTCST ieguves. Tas varētu novest pie tā, ka BTCST cena visa gada garumā nokritīsies līdz “normālam” līmenim, jo ​​kalnrači un lietotāji atrod optimālāko marķiera cenu, sacīja Vu.. 

“Paredzams, ka BTCST nākotnē atgriezīsies pie samērā normālas cenas. Pašreizējā cena ir nopietni uzpūsta. ”

Viens lietotājs tomēr apgalvo, ka kalnrūpniecības platformas izmaksas ietekmē tikai nelielu daļu no kopējām ieguves izmaksām, tādējādi uzpūstā BTCST cena. Pēc lietotāja domām, BTCST žetoni darbojas vairāk kā obligācijas, dodot īpašniekiem iespēju no tām nopelnīt nākotnes naudas plūsmas. 

Platformas izmaksas ir maza daļa, un ar tām patiešām ir ļoti maz sakara. Gan pBTC35A, gan BTCST darbojas vairāk kā Obligācijas, tie, kas sola cenu, aplūko nākotnes naudas plūsmas. BTCST ir aptuveni 1/10 pBTC35A- jaukšanas ātruma. Tikai FYI.

– sers Dotlers Ettons (@DotGoDdotEth) 2021. gada 13. janvāris

Krustu šķirtība starp kalnračiem un BTCST īpašniekiem

Cena noteikti ir izšķirošs punkts, kam jāpievērš uzmanība, analizējot šos hashrate marķierus, jo vairāk tas ietekmē marķieru kopējo izplatību. 

Raksturīgs izaicinājums hashpower žetoniem / līgumiem ir panākt, lai ogļrači pārdod buļļu tirgū, un spekulantu pirkšana lāču tirgū.

– Leo ⛏ (@Leorzhang) 2021. gada 13. janvāris

BTCST cenu kāpums buļļu tirgu laikā varēja redzēt, ka kalnrači atsakās pārdot savus žetonus, vēl vairāk samazinot piedāvājumu, savukārt lāču tirgus laikā īpašniekiem būs šķērslis pārdot. 

Lasiet arī: Bull Run palielina hašrata žetonu trakumu, Binance Hashcoin [BTCST] un Poolin žetonus, kas pārdod par piepūstu likmi

Panākt, lai darbs būtu pierādīts

Kā minēts, BTCST marķieris savā platformā apvieno likmju īpašības un vienprātības mehānismu, kas apliecina darbu. Zemāk mēs apspriedīsim, kā jūs varat nopelnīt, nopirkt un likt BTCST marķieri. 

Kā nopirkt BTCST?

BTCST marķieris pašlaik ir pieejams tikai Binance biržā. Birža uzsāka trīs tirdzniecības pārus, proti BTCST / BTC, BTCST / BUSD un BTCST / USDT gada 13. janvārī. 

Kā likt BTCST?

Laikā Launchpool perioda laikā lietotāji, kuri baseinā piesaistīja savas Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC) vai Binance USD (BUSD) žetonus, nopelnīja BTCST žetonus. Šeit ir rokasgrāmata, kā sākt likt.

Ko nākotnē sagaida BTCST cena?

Pašlaik BTCST cena joprojām ir ievērojami pārvērtēta, un, iespējams, mēs varam doties uz “krājumu zibspuldzi”, kā norāda Anicca Research dibinātājs Leo Zhang. Ieguves cikli parasti notiek četros arhetipiskos posmos, kurus galvenokārt ietekmē BTC cenu maiņas ātrums un hashrate izmaiņu ātrums. 

Un, protams, kalnrūpniecībā ir vairāk nekā vēršu un lāču tendences, atkarībā no cenu maiņas ātruma pret hashrate izmaiņu ātrumu, mēs varam noteikt četras arhetipiskās fāzes: pic.twitter.com/tdIlHQE5ZL

– Leo ⛏ (@Leorzhang) 2021. gada 13. janvāris

Tā kā visdārgākā kalnrača cena maksā 80 USD / T, Kolins Vu sagaida, ka hashpower žetonu cena, īpaši BTCST, nākotnē samazināsies līdz “normālam” diapazonam. 

“Paredzams, ka BTCST nākotnē atgriezīsies pie samērā normālas cenas,” sacīja Vu. “Pašreizējā cena ir nopietni uzpūsta.”

Secinājums

Redzot kriptovalūtu ieguves un cenu pieaugumu, ir paredzēts, ka abiem hashpower marķieriem nākotnē sekos daudz citu projektu. Tomēr pastāv iespēja, ka cenas tiks uzpūstas, jo tirgus steidzas iegūt daļu no jaukšanas spēka žetoniem.

Bieži uzdotie jautājumi 

  1. Kas ir Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST)?

BTCST marķieris ir veidots uz Binance Smart Chain, kas nodrošināts ar 0,1 TH / s reālās Bitcoin ieguves jaudas.

  1. Cik daudz BTCST ir apgrozībā?

Sākotnēji tika uzsākta 1 000 000 BTCST žetonu piegāde. Kopējā apgrozībā esošā piegāde ietvers ieguves atlīdzību par sākotnējā marķiera piegādi. 

  1. Vai BTCST viedais līgums ir pārbaudīts?

Jā. BTCST ir izturējis CertiK, viena no pasaules vadošajām blokķēdes drošības firmām, kura drošības auditā ieguva 98 no 100.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me