EO.Finance – vienas pieturas kriptogrāfijas finanšu pārvaldības platforma, kas nav neviena cita

Kripto pasaule ir piepildīta ar daudziem seifiem un valūtas maiņas vietām, kas pārvalda veikalu un palīdz apmainīties ar dažādām monētām un žetoniem. Daži maki un valūtas maiņas portāli piedāvā atbalstu dažām monētām, bet citi – pārējiem. Tas padara kriptogrāfijas īpašnieku neskaidru, un bieži vien lietotāji tiek pārvaldīti dažādos seifos un apmaiņā pret visām valūtām, ieskaitot fiatus un digitālos. Kaut arī pārāk daudz naudas maku pārvaldīšana un apmaiņa ir pats par sevi sarežģīts uzdevums, izredzes zaudēt šo maku privātās atslēgas palielina arī risku kriptogrāfijas īpašniekiem. Izprotot šo problēmu, EO Group ir izveidojusi maku ar nosaukumu EO.finance, kas darbojas kā finanšu pārvaldības platforma, nodrošinot tiltu starp visām valūtām, fiat un digital

Par EO.Finance maku

EO.Finance ir seifa lietotne, kuru EO Group izveidoja ar mērķi radīt ekonomiku, kas ļauj cilvēkiem ienest fiat un kriptonauda, ​​lai iegādātos reālās pasaules produktus. EO.Finance ir pieejams visās mobilo ierīču, planšetdatoru un tīmekļa pārlūkprogrammu platformās, nodrošinot vienmērīgu un ērtu piekļuvi savam maciņam ar pilnu funkcionalitāti. Maka ir licencēta, jo EO Group ir Igaunijas Finanšu izlūkošanas nodaļas Eiropas licence ar numuriem FRK000161 un FVR000193. Seifs cenšas sniegt pilnīgu pieredzi gan ar suverēniem fiat, gan kriptovalūtām ar vairākiem produktiem, kas tam ir zem ekosistēmas. Papildus vienmērīgai veiktspējai lietotnei ir arī diezgan augsti drošības standarti, izmantojot Tier3 datu centru šifrēšanu glabāšanai, TLS un PCI / DSS.

EO lietošanas gadījums. Finanses

EO.Finance pašlaik izmanto vairākas valūtas gan kriptos, gan fiatos. Lietotājs pašlaik var izmantot šo maku

  • Kriptovalūtu pirkšana
  • Kriptovalūtu glabāšana
  • Fiat naudas pārvaldīšana tiešsaistē
  • Fiat apmaiņa pret kriptovalūtām
  • Kriptovalūtu maiņa pret Fiat

Ar abām naudas formām, kriptogrāfiju un fiatiem, kas integrēti kopā, lietotājs var kontrolēt visus savus aktīvus vienuviet, bez grūtībām pārvietot aktīvus no viena maka uz citu..  

Lai noguldītu līdzekļus, EO.Finance izveido lietotājam vairāk nekā 50 kontus, ļaujot ērti pievienot līdzekļus, izmantojot bankas kartes un pārskaitījumus. EO.Finance pašlaik strādā ar visiem kriptogrāfijas makiem un apmaiņas centriem, lai nodrošinātu nevainojamu integrāciju. Ar vairāk nekā 2500 valūtu pāriem seifs nodrošina visplašāko platformu, lai apmainītos ar fiat ar kriptogrāfiju un otrādi.

Atbalstītās valūtas

Kriptovalūtas: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, Dash, Gas, Ethereum Classic, 0x, aelf, Aeternity, Aion, Augur, Basic Attention Token, CyberMiles, Decentraland, Dent, DigixDAO, Ethos, FunFair, Gifto, Golem, IOST, Loom Network, Looping, Mainframe, Nuls, OmiseGO, Populous, Power Ledger, Pundi X, Selfkey, Status, Theta Token, Waltonchain, Zilliqa

Fiats: Eiro, ASV dolārs, Lielbritānijas mārciņa

Pārējās daļas – EO monēta un EO karte

EO monēta ir EO grupas patentēts marķieris, kuru var izmantot visā EO. Finanses un citi EO ekosistēmas projekti. Ja lietotājs iegādājas EO monētu un izmanto, lai samaksātu darījumu maksu valūtas maiņas vietā, maksa par darījumu tiek atlaista līdz 50%


EO karte ir gaidāms EO grupas produkts, kas lietotājiem ļaus izmantot savu EO. Finanšu kontu un palīdziet viņiem, izmantojot gan fiat, gan kriptonauda, ​​kā viņiem varētu patikt. Tā kā lietotāji var saistīt savus valūtas kontus ar EO. Finanšu lietotne, viņi varēs izņemt skaidru naudu no jebkura ATM visā ATM

EO nodošanas programma

Pašreizējais klients saņems pielāgotu novirzīšanas saiti, kuru varēs kopīgot ar saviem draugiem, radiem, saistītajiem uzņēmumiem un citiem lietotājiem. Lietotājs, kurš atsaucas uz ausīm, 30% no visām komisijām, kas samaksātas EO. Finansē katrs no tiesnešiem. Ja kāds no tiesnešiem kļūst par atsaucēju un novirza citus lietotājus uz EOTRADEX, pašreizējam klientam būs tiesības uz 5% no visām EO samaksātajām komisijām. Visas nodošanas atlīdzības tiek maksātas valūtā, kuru izmanto, lai sāktu darījumu ar EO.Finance kontu.

EO grupa

Seifu atbalsta spēcīgs uzņēmums ar vairāk nekā 100 profesionāļiem 6 dažādās valstīs, kas sniedz atbalstu un klientu apkalpošanu lietotājiem visā pasaulē. Neatkarīgi no seifa, EO grupa pastāvīgi papildina EO sistēmu ar jauniem produktiem. Tā pati izstrādes un vadības grupa ir strādājusi pie ļoti veiksmīgā ExpertOption zīmola un tagad izstrādā citus ekosistēmas produktus, piemēram, EO. Ziņas un EO.Trade. Kad ekosistēma būs pilnībā izveidota, EO būs vienas pieturas platforma fiat un kriptogrāfijas monētu tirgotājiem, kuri savus aktīvus izmanto tikai vienā platformā.

Secinājums

Finanses šķiet patiešām laba platforma, kuru var izmantot visu veidu klienti. Bezšuvju pieredze, daudzplatformu atbalsts un milzīgs monētu un fiat atbalsta skaits noteikti padara to par vienu no labākajām pieejamajām platformām. Attīstoties EO ekosistēmai, lietas kļūst tikai visaptverošākas, un platforma var kļūt par vienas pieturas risinājumu visiem kriptogrāfijas un fiat darījumiem.

iOS lietotne

Android lietotne

Firefox paplašinājums

Chrome paplašinājums

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector