E-RADIX žetonu pārdošanas pārskats

Par Radix 

Radiks uzskata, ka decentralizētajām finansēm ir potenciāls mainīt pasauli. Tomēr ar DeFi ir diezgan daudz problēmu. Šeit ienāk Radix. Radix konsensa algoritms ir izstrādāts īpaši, domājot par DeFi. 

Radikss darbojas ar vienprātības algoritmu Cerberus. Tas nodrošina pamatu publiskā tīkla piegādei, izmantojot lineāru mērogojamību. Lineārā mērogojamība nozīmē, ka publiskā virsgrāmata var nemanāmi mērogot, ļaujot tai mērogot līdz tūkstošiem mezglu un miljardiem lietotāju. Kad tas ir gatavs, tas var atrisināt tīkla sastrēgumu problēmas, ar kurām saskaras citi, piemēram, Ethereum. 

E-Radix marķieris 

Žetonu izplatīšanas agrīna un plaša izplatība ir nozīmīga. Tas nodrošina pietiekamu publiskā tīkla decentralizāciju. Tas arī dod cilvēkiem tīklā stimulus pēc iespējas ātrāk no brīža, kad tas notiek. 

E-Radix žetonu pārdošana ir paredzēta, lai veicinātu Stake izplatīšanu. Tā arī cer nodrošināt augstu decentralizācijas līmeni pirms Radix mainnet atbrīvošanas. 

ERC20 žetoni ir vieni no visbiežāk izsniegtajiem marķieru veidiem. Tie var arī veicināt ātrāku integrāciju esošajā DeFi ekosistēmā, piemēram, apmaiņas vietās un makos. Tas var palīdzēt sadalītās daļas veidošanā. 

E-Radix žetonu izpārdošana 

Cilvēki ir izrādījuši ievērojamu interesi iegādāties Radix žetonus. Lai viss būtu vienkāršāk, Radix izveidoja vienkāršu marķieru portālu, caur kuru var pieprasīt piešķīrumus, izmantojot līdzekļus, kas sūta vispirms. 

Radikss

Radix marķiera pārdošana tiks sākta 2020. gada 8. oktobrī plkst. 18:00 pēc UTC. Pārdošana turpināsies līdz brīdim, kad visi žetoni tiks izpārdoti, vai līdz 2020. gada 10. novembrim plkst. 18:00 pēc UTC.. 

Būs pieejami ne vairāk kā 642 miljoni E-Radix marķieru, kuru cena ir 0,039 USD par marķieri. Žetonu piešķiršana tiks rezervēta, pamatojoties uz pirmajiem līdzekļiem, kas sūta līdzekļus. Visiem pirkumiem ir noteikts minimālais pirkuma lielums 5000 USD un maksimālais pirkuma lielums 2 000 000 USD. Pirkums jāveic USDC vai ETH. 

Cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties E-Radix žetonus, ALM / KYC jānotīra ar Altcoinomy, kas ir regulētais AML / KYC nodrošinātājs. AML / KYC pārbaudēm būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments, dzīvesvietas apliecinājums un naudas avots. Sīkāka informācija tiks pārbaudīta videozvana laikā.  

Lietotāji, kuri vēlas nosūtīt līdzekļus E-Radix marķieru iegādei, to var izdarīt tikai caur Radix marķieru portālu. Līdzekļi jānosūta arī no personīgā maka. Ja sūtāt līdzekļus no apmaiņas maka, iespējams, nevarēsit piekļūt savam E-Radix. 


Jūs varat atrast pilnīgu informāciju par Radix marķiera pārdošanu šeit

E-Radix marķiera atbloķēšana 

Lai panāktu līdzsvaru starp E-Radix marķieru piedāvājumu un pieprasījumu, atbloķēto žetonu skaits būs atkarīgs no marķiera tirgus cenas. Stackēšanai un citiem mērķiem būs pieejami tikai atbloķētie žetoni. 

Atbloķēšanas mehānisms sāks darboties 2020. gada 17. novembrī un turpinās Radix virsgrāmatā, tiklīdz tas būs instantizēts. 

Likviditātes stimuli 

Radix plāno izveidot sākotnējo likviditāti E-Radix žetoniem, palaižot to Ethereum DeFi ekosistēmā. Tas ļaus Radix kopienai nodrošināt likviditāti tieši. Tas viņiem arī dos iespēju veidot saimniecības, vienlaikus atbalstot arī marķieri. Ethereum DeFi ekosistēmas palaišana arī palīdzēs Radix iegūt izpratni DeFi ekosistēmā. 

Žetonu piešķiršana ir rezervēta. Tas stimulēs likviditātes noteikumus, kas ir būtiski Radix žetonu izplatīšanai. Šie stimuli ir ļoti svarīgi Radix un Radix žetonu īpašnieku ilgtermiņa mērķiem. 

Secinājums 

Radix platforma cer panākt plašu tā marķiera izplatīšanu. Tas ir būtiski, lai varētu notikt pietiekama decentralizācija. Žetonu pārdošana cer panākt zināmu decentralizācijas pakāpi pirms Radix mainnet izlaišanas. Pēc Radix virsgrāmatas instantizācijas E-Radix marķieri var apmainīt pret Radix marķieriem. Līdzekļi, kas saņemti no simboliskās pārdošanas, tiks izmantoti tehnoloģijā, mārketingā un īpašos projektos. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector