CyberVein apskats: decentralizēts datu izplatīšanas tīkls

Datu, kas vada pasauli, savstarpēja savienošana!

Jūrā, kas pilna ar blokķēdes projektiem, kuru centrā ir dati, CyberVein ir jādara kaut kas pareizi, lai tā marķieris (CVT) piesaistītu tik daudz uzmanības. Precīzi, tā ir bijusi viena no visstraujāk augošajām monētām 2020. gadā, bieži iegūstot vērtību, kamēr līdzīgi žetoni krīt.

Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies ne tikai CyberVein tokenam. Tā vietā mēs padziļināti aplūkojam visu CyberVein projektu, lai uzzinātu, kas tas ir. Vēl svarīgāk ir izpētīt funkcijas un pakalpojumus, izceļot tos no desmitiem līdzīgu projektu.

CyberVein: Pārskats

CyberVein to uzsāka Singapūrā bāzēta bezpeļņas fonda, ko sauca par CV Technology Foundation, projektu 2017. gadā. Tad Zhejiang universitāte no Ķīnas ieinteresējās un finansēja projektu, lai palīdzētu izveidot datu pārvaldības risinājumu 2018. gadā. Universitāte kopā ar uzņēmumu izveidoja pētījumu centru ar CyberVein sauc Zhejiang University-CyberVein R&D centrs. Tas nozīmē, ka CyberVein ir blokshēmas projekts, kas koncentrēts uz datu glabāšanas decentralizēšanu gan valsts, gan privātiem uzņēmumiem. Tas nodrošina platformu, kur informāciju var ātri un droši brīvi iegādāties vai koplietot.

CyberVein uzdevums ir padarīt datus ticamus tādā pašā veidā kā Bitcoin darīja ticamus darījumus vai kā Ethereum padarīja kodus uzticamus.

Neierobežotas lietošanas lietas

Platforma, kas ļauj lietotājiem privāti dalīties ar datiem, nav nekas jauns bloku ķēdes pasaulē. Tomēr CyberVein ir daži diezgan interesanti lietošanas gadījumi, kas varētu mainīt pasaules mijiedarbību ar datiem:

 • Nemainīgas datu bāzes

Pateicoties blokķēdei, cilvēki tagad var kopīgot informāciju tādā veidā, kuru nevar mainīt. CyberVein uzsver savas sistēmas pārredzamības līmeni, norādot, ka pat uzņēmuma komanda nevar mainīt informāciju.

Paturot prātā nemainīgumu, tīkls izceļas kā viena no labākajām vietām, kur uzņēmumi var pārredzami tirgoties ar datiem. Precīzi, uzņēmums var pirkt vai pārdot produktus, zinot, ka nav izredžu tikt iejauktiem.

 • Savstarpēji savienotas datu bāzes

CyberVein datu bāzes tiek veidotas neatkarīgi, tomēr tās ir viegli savienot no vienas entītijas uz otru. Tādā veidā uz tiem ir viegli atsaukties, gūt peļņu un autentificēt tos jebkurā konkrētā laikā.

Savstarpējā savienojamība ir būtisks datu bāzu sistēmu aspekts. Bet lielākajai daļai uzņēmumu ir maz veidu, kā droši koplietot savas datu bāzes, vismaz līdz brīdim, kad CyberVein nāca kopā ar risinājumu.

 • Timeproof Records

Izmantojot CyberVein, koplietotajiem datiem nav derīguma termiņa. Tas nozīmē, ka uzņēmumi var arī izmantot platformu, lai piekļūtu iepriekšējiem viņu datu stāvokļiem, kad tas nepieciešams. Par laimi, tas ir veidots arī tā, ka piekļuve datiem ir ātra un vienkārša.


 • Datu eksplozijas novēršana

Pēc ekspertu domām, lielākajai daļai uzņēmumu šodien ir tik daudz datu, ka viņi ar tiem netiek galā. Sliktāk, viņi katru dienu turpina ierakstīt vairāk informācijas, un tiek prognozēts, ka tas turpināsies bezgalīgi.

CyberVein, atbalstot bezgalīgu mērogojamību, var atrisināt datu sprādziena problēmu analītiskajām firmām un uzņēmumiem. Tā kā tas piedāvā hermētisku drošību un ātru piekļuvi, šiem uzņēmumiem vairs nav jāuztraucas par datu glabāšanu.

Precīzāk sakot, CyberVein palīdz novērst datu eksploziju, izmantojot dīkstāves datu glabāšanas vietas. Vieta diskā, protams, nāk no neatkarīgiem līdzautoriem, kuri var arī koplietot daļu sava joslas platuma un GPU.

 • Informācijas stimulēšana

CyberVein ir ekskluzīva funkcija, kas lietotājiem un iestādēm ļauj koplietot CVT marķieru datus. Datu sniedzēji saņem samaksu par vietu diskā, bet uzņēmumi un pētnieki saņem milzīgu daudzumu nepieciešamās informācijas.

CyberVein darbojošā tehnoloģija

CyberVein izmanto trīs tehnoloģijas, lai sniegtu risinājumu datu glabāšanai, pārvaldībai un monetizācijai: DAG, blokķēde un mākslīgais intelekts

DAG definīcija

DAG ir saīsinājums no Directed Acyclic Graphs. To izmanto, lai strukturētu datus topoloģiskā formā, bet bez Bitcoin ierobežojumiem vai Ethereum mērogojamības problēmām. Tas hronoloģiski glabā datus, tāpēc tas kļūst populārs nozarēs, kas vāc, analizē un uzglabā milzīgu informācijas daudzumu.

CyberVein virsgrāmata

CyberVein izmanto blokķēdi, lai panāktu nemainīgumu un stiprinātu tās sistēmas drošību. Tas piedāvā savstarpēji savienotus viedos līgumus un bez uzticēšanās darījumus.

Līdzīgi visiem pilnībā decentralizētajiem blokķēdēm, CyberVein izmanto pilnu mezglu tīklu, lai uzturētu platformas darbību. Ja lietotājiem ir jāmaina rindas vai jāizveido nepieciešamās kolonnas, viņu darbības ir starpnieks ar blokķēdi.

Mākslīgais intelekts

Cilvēki un uzņēmumi tagad vairāk nekā jebkad agrāk zina savas tiesības uz datu privātumu. Valdības ir arī iesaistījušās, lai nodrošinātu, ka uzņēmumi tiek saukti pie atbildības ikreiz, kad viņi vāc cilvēku informāciju.

Lai nodrošinātu datu atbilstošu izmantošanu, CyberVein izmanto AI, īpaši federētu mācīšanos, lai:

 • Atļaujiet vietējiem datu modeļu treniņiem, kur tiek apvienoti katra dalībnieka datu modeļa apmācības rezultāti, sasniegt labāku rezultātu katram dalībniekam;
 • Ļauj dalībniekiem iegūt piekļuvi citām datu kopām un uzlabot modelēšanas rezultātus;
 • Ļaujiet tīklam izmantot attiecīgos datus, neapdraudot datu privātuma un drošības problēmas;

Parasti uzņēmumi apvieno savas datubāzes, veidojot vienu lielu datu bāzi, pēc tam datus var izmantot AI modeļu apmācībai.

Process ir saspringts, laikietilpīgs un juridiski izaicinošs. Izmantojot CyberVein federālo mācību, datu uzņēmumiem nav jāatklāj savas vērtīgās datu bāzes. Tā vietā viņi var izmantot marķētu matricas sistēmu, lai efektīvi apmācītu modeļus.

Nozares, kas var gūt labumu no CyberVein

Protams, CyberVein lietošanas gadījumi attiecas uz daudziem uzņēmumiem un iestādēm.

 • Piegādes ķēdes vadība

Izmantojot CyberVein’s risinājumu, piegādes ķēdes dalībniekiem var būt kredīti, kas sadalīti pa tiem, kur pamatuzņēmums vai bankas var palīdzēt finansēt piegādātājus. Decentralizējot procesu, tie ne tikai ietaupa laiku visām pusēm, bet arī uzlabo efektivitāti.

 • Medicīniskā

Daudzās slimnīcās viņu dati bieži netiek koplietoti nevienam, kas kavē labākas diagnozes vai ārstēšanas plānu sasniegšanu. Datu iegūšana un datu strukturēšanas process ir dārgs un laikietilpīgs. Lai atrisinātu šo problēmu, CyberVein ierosina izmantot savu federālo mācību tehnoloģiju, lai datus no dažādām slimnīcām izmantotu lietderīgi, neapdraudot datu privātuma problēmas.

 • Pētījumi

Atkal, pētniecības iestādes saviem pētījumiem prasa lielu datu apjomu. Šie dati bieži nav pieejami vai dārgi iegūstami, kas ierobežoja pētniecības procesu ātrumu. CyberVein risinājums ļauj pētniecības iestādēm izmantot vairāk datu avotu un datu kopu, kā arī uzlabo pētījumu procesu, izmantojot federālās mācīšanās modeļu rezultātus. Tas ievērojami palīdzēs tādām norisēm kā medicīnisko zāļu izstrāde vai slimību izpēte un cita veida pētījumi.

CyberVein: CVT marķieris

CyberVein nav tikai vērsts uz datu glabāšanas vajadzību risināšanu. Tas ir arī paredzēts, lai palīdzētu ieguldītājiem gūt peļņu no savas informācijas, izmantojot CVT marķieri. CyberVein izmanto viedus līgumus, lai atvieglotu darījumus. Tā rezultātā ieguldītājiem nav jāuztraucas par to, ka viņi nesaņem algu. No otras puses, pircēji var būt droši, ka saņems nepieciešamo informāciju atbilstošās summās.

Papildus tirdzniecībai CVT ir arī valūta, kas tiek izmantota visiem citiem darījumiem CyberVein tīklā. Piemēram, pētniecības firmām, kas vēlas pieskarties GPU diska vietai, ko nodrošina ieguldītāji, būs jāmaksā par to, izmantojot CVT. Savukārt pakalpojumu sniedzēji saņem algu, pamatojoties uz to, cik daudz vietas diskā viņi piedāvā.

Ieguldījuma apliecinājums (POC)

Lai stimulētu dalībniekus, CyberVein izmanto vienprātības mehānismu, kas apliecina ieguldījumu. POC ir enerģijai draudzīgāka, ātrāka alternatīva darba pierādīšanas (POW) vienprātībai, ko izmanto daži blokķēdes projekti. Izmantojot POC, mezgli pārbauda darījumus, un līdzstrādnieks saņems CVT marķieri atkarībā no viņu ieguldītajiem resursiem:

 • Datu augšupielādētāji augšupielādē informāciju, bet maksā maksu, pamatojoties uz izmantoto krātuves vietu. Maksa tiek nodota krātuves ieguldītājiem.
 • Datu ieguvējs var apmainīties ar vajadzīgajiem datiem, iegūstot datu īpašnieka atļauju, kā arī maksā maksu, izmantojot CVT marķierus.
 • Var izmantot arī citus resursus, piemēram, joslas platumu un GPU, maksa ir atkarīga no tā, cik resursi tiek izmantoti, un maksa tiks piešķirta resursu ieguldītājiem

Secinājums

CyberVein ir decentralizēta platforma, kas paredzēta datu glabāšanas, pārvaldības un monetizācijas apvienošanai, izmantojot blokķēdes, DAG un AI tehnoloģijas, kas risina problēmas ar mērogojamību, ātrumu un privātuma jautājumiem.

Ar viedo līgumu un CVT žetonu palīdzību CyberVein cer, ka tā sistēma var nodrošināt vienas pieturas aģentūras risinājumu visiem ar datiem saistītajiem jautājumiem. Padarīsim datus ticamus!

Pašlaik CVT ir iekļauts Bittrex Global, OKEx, HitBTC, ZG-Top un BitZ sarakstā.

 Twitter: https://twitter.com/CyberVeinGroup

Facebook: https://www.facebook.com/cyberveinteam/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/13692190/

Reddit: https://www.reddit.com/r/CyberVeinOfficial/

Telegramma: https://t.me/CyberVeinCommunity

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector