Bitcoin of America apskats: Pērciet Bitcoins tieši no vairāk nekā 500 bankomātu vietām ASV

Bitcoin of America ir virtuāla aktīvu apmaiņa, kurai visā ASV pieder un darbojas plašs Bitcoin bankomātu tīkls, kas piedāvā augstu atbilstības līmeni – sadarbojoties ar varas iestādēm, lai nodrošinātu, ka burtam tiek ievērota KYC / AML atbilstība.

Globālā COVID-19 pandēmija un ASV CARE paketes izplatīšana ir novērojusi, ka investori visā valstī meklē alternatīvus aktīvus, kuros ieguldīt – Bitcoin un kriptonauda ir līderi. Neatkarīgi no tā, vai atrodat Bitcoin bankomātu savā vietējā veikalā vai vēlaties iegādāties tieši viņu vietnē, Bitcoin of America piedāvā lietotājiem abas iespējas ātrai tirdzniecībai..

Nākamajās raksta sadaļās mēs koncentrējamies uz Amerikas Amerikas vēsturi, platformā piedāvātajiem aktīviem un maksāšanas metodēm, atbilstības pasākumiem un plusi un mīnusiem, izmantojot platformu – gan lokāli, gan tiešsaistē..

Pārskats: Bitcoin of America platforma

Amerikas Bitcoin ir ASV balstīta digitālo aktīvu apmaiņas un Bitcoin bankomātu operators, kas lietotājiem ļauj ātri un droši iegādāties un pārdot BTC un Litecoin (LTC), izmantojot fiat. Čikāgas galvenā biroja platforma, kas tika uzsākta 2015. gadā un kurā pašlaik strādā no 15 līdz 50 darbiniekiem, ir reģistrēts naudas pakalpojumu uzņēmums (MSB) Amerikas Savienoto Valstu Valsts kases departamentā (FinCEN)..

Platforma ir pilnībā saderīga ar Noteiktu savu klientu (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) noteikumiem, saglabājot augstus standartus visā tās virtuālo aktīvu biznesā.

“Izmantojot spēcīgu naudas atmazgāšanas novēršanas sistēmu un izcilas lietotājam draudzīgas maksājumu funkcijas, mēs nodrošinām ātrus un drošus darījumus par vislabākajām likmēm tirgū.”

Amerikas Bitcoin darbojas tieši ar saviem klientiem un sabiedrību – gan vietējos bankomātos, gan tiešsaistē – izmantojot savu digitālo platformu, novēršot visus starpniekus. Jūs varat tieši finansēt Bitcoins un Litecoins savā ārējā makā vai izvēlēties firmas nodrošinātu kriptogrāfijas maku.

Amerikas Bitcoin BTM bizness

Amerikas Bitcoin ir viens no populārākajiem Bitcoin bankomātu operatoriem ar milzīgu kriptogrāfisko bankomātu tīklu visā ASV. Uzņēmums ir ieguldījis ievērojamus ieguldījumus vietējās kriptogrāfijas automātos, uzstādot Bitcoin bankomātus lielākajās pilsētās kioskos, tirdzniecības centros un veikalos visā valstī..

Kopš 2015. gada Bitcoina bankomātu skaits visā pasaulē ir pieaudzis no 348 līdz vairāk nekā 10 500 mašīnām, norāda Statista. Šie skaitļi neliecina par palēnināšanās pazīmēm, jo ​​pieaug kriptovalūtu interese visā pasaulē.

BOAPalielina Bitcoin bankomātu pieaugumu visā pasaulē (Attēls: Statista)

Saskaņā ar apkopotāju platformas Coin ATM Radar datiem ASV ir vairāk nekā 80% no visiem Bitcoin bankomātiem pasaulē. Amerikas Bitcoin ir viens no lielākajiem

Amerikas Bitcoin BTM atrašanās vietas

Šeit ir saraksts ar dažām valstīm un pilsētām, kurās atrodas Amerikas Amerikas bankomāti:

 • Kalifornijā
 • Lasvegasa
 • Arizona
 • Teksasa – Hjūstona
 • Florida
 • Ņujorka
 • Denverā
 • Alabama
 • Luiziāna
 • Dienvidkarolīna
 • Ziemeļkarolīna
 • Indiāna
 • Misisipi
 • Ohaio
 • Tenesī
 • Kentuki
 • Detroita
 • Oklahoma
 • Vašingtona utt.

Šajā saitē ir pieejamas citas atrašanās vietas visā ASV šeit.

Kā sadarboties ar Amerikas Bitcoin

Pakāpeniska Bitcoin of America bankomātu izaugsme ir iespējama, pateicoties uzņēmuma partnerības tīkla izaugsmei ar uzņēmumiem visā valstī. Amerikas bankas Bitcoin pakalpojums “Partner With Us” ļauj uzņēmumiem rīkot digitālu valūtas maiņu jūsu biznesā, lai gūtu pasīvus ienākumus. Koncerts ļauj tirgotājiem, uzņēmumiem, kioskiem un veikaliem iegūt jaunu ieņēmumu plūsmu un novērot palielinātu trafiku savās kioskos..

Amerikas Bitcoin sedz uzstādīšanas izmaksas un visas ekspluatācijas izmaksas – uzņēmumam netiek nodots nekāds risks.

“Pēc jūsu atrašanās vietas uzskaitīšanas tiešsaistē cilvēki jūsu reģionā, kas meklē Bitcoin, apmeklēs jūsu biznesu. Šie jaunie apmeklētāji parasti kļūst par pastāvīgiem jūsu atrašanās vietas klientiem un veic citus pirkumus. ” – Bitcoin of America vietne.

Ja vēlaties savā biznesā pievienot Bitcoin bankomātu, rīkojieties šādi saite un ir iespēja nopelnīt pasīvos ienākumus līdz 500 USD katru mēnesi.

Amerikas Amerikas Bitcoin tiešsaistes tirdzniecības platforma

Kaut arī Bitcoin bankomāti piedāvā ātrākās un lētākās iespējas iegādāties BTC un LTC no Amerikas Bitcoin; lietotāji, kuri vēlas iegādāties savus līdzekļus no sava datora vai viedtālruņa, var doties uz platformas vietni un tieši iegādāties BTC vai LTC. Platforma pieņem pirkšanu un pārdošanu no bankas pārskaitījumiem, pārskaitījumiem un priekšapmaksas debetkartēm.

Amerikas Bitcoin planšetdatora opcija

Amerikas Bitcoin piedāvā arī tiešu Bitcoin tirdzniecības vietu no tirgotājiem un kioskiem. Pazīstams arī kā ārpusbiržas BTC variants, kasieri / planšetdatori tieši finansē BTC jūsu makā apmaiņā pret skaidru naudu. Tas samazina kļūdas, kas rodas, pērkot BTC tiešsaistē, piemēram, kļūdainu jūsu adresi. Tas ir līdzīgs bitcoin bankomātam, bet mazāks, un to uztur kasieris.

Secinājums

Kriptogrāfijas valūtas tirgus pieaugums paver vārti uzņēmumiem, piemēram, Amerikas Amerikas Bitcoin, lai piedāvātu ātrākas un drošākas iespējas iegādāties Bitcoin. Ar platformā noteikto stingro atbilstību un normatīvo struktūru, ieskaitot intensīvas KYC / AML procedūras, diennakts klientu apkalpošanas dienestu un lētas iespējas iegādāties kriptogrāfiju, Amerikas Bitcoin ir veids, kā iet kriptogrāfijas īpašniekiem ASV.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me