Bitamp – atvērtā koda maka nākotne

Bitcoin maks, kas ļauj uzreiz nosūtīt un saņemt Bitcoin blokķēdē. Tas viss paliek pilnīgā jūsu sēklu un privāto atslēgu kontrolē

Digitālās kriptovalūtas diezgan īsā laikā ir piedzīvojušas lielu izaugsmi. Konkrēti, Bitcoin ir viena no tām kriptovalūtām, kas kopš tās izveidošanas 2009. gadā ir piedzīvojusi iespaidīgu darbību. Bitcoin ir bijusi diezgan svārstīga tirdzniecības vēsture, padarot to par vienu no populārākajām un tirgotākajām kriptovalūtām. To kā maksāšanas veidu plaši pieņem arī daudzi uzņēmumi, kas savus pakalpojumus un produktus pārdod tiešsaistē. 

Šodien jūs varat ērti pirkt un pārdot Bitcoins tiešsaistē, izveidojot seifu ar uzticamu firmu. Viena šāda firma ir Bitamp– atvērtā koda Bitcoin maks, kas ļauj droši nosūtīt un saņemt bitkīnus savā makā. Laikā, kad kiberzādzības ir satriecoši augstas, jums ir jāpārliecinās par savu drošību, veicot jebkura veida uzņēmējdarbību internetā. Ja meklējat tīmekļa vietni, kurā varat nosūtīt vai saņemt bitkoīnus no jebkuras pasaules daļas, Bitamp ir ideāls variants. 

Jūsu drošības un privātuma aizsardzība

Ir ārkārtīgi svarīgi, lai būtu uzticama un uzticama platforma, kas ļauj cilvēkiem droši un ērti pārvaldīt savas kriptovalūtas. Bitamp mērķis ir būt tieši tāds un daudz kas cits. Ja jūs lasāt par Bitamp pirmo reizi, jūs, iespējams, domājat, kas tas ir. Nu, tas ir atvērtā koda un viegli lietojams Bitcoin maks, kas ļauj lietotājiem droši uzglabāt, kā arī veikt kriptovalūtas darījumus, izmantojot jebkuru ierīci.

Šis klienta seifs, kas pieejams kā tīmekļa seifs, nodrošina pilnīgu kontroli pār saviem līdzekļiem, privātumu un privātajām atslēgām. Būdams atvērtā koda maks, jūs varat viegli pārbaudīt Bitamp apgalvojumus par jūsu drošību un privātumu. Vēl labāk ir tas, ka Bitamp ir bezmaksas, un tā attīstība tiek finansēta no ziedojumiem. Produkts darbojas ar Masačūsetsas Tehnoloģiskā institūta (MIT) licenci.

Ņemot vērā pastāvīgo interneta patēriņa pieaugumu, daudziem cilvēkiem var būt bažas, ka viņu informācija var tikt apdraudēta, mijiedarbojoties ar dažādām patērētāju lietotnēm. Varbūtība ir tāda, ka jūs neesat izņēmums. Izmantojot Bitamp, šādas rūpes tiek novērstas, jo, kā norādīts, jūs pilnībā kontrolējat savu bitkoinu. Visas darbības tiek veiktas lokāli jūsu pārlūkprogrammā, izmantojot JavaScript. Papildus tam jūsu privātās atslēgas un sēklas nekad netiks koplietotas, saglabātas vai pat saglabātas. Tas, bez šaubām, nodrošina jūsu drošību un privātumu.

Anonīms un tūlītējs

Jūs, iespējams, neatceraties, cik reižu vēlaties, lai jūs varētu veikt tiešsaistes darījumus kā anonīms lietotājs. Ja esat starp tiem cilvēkiem, kuri novērtē anonimitāti, Bitamp ir domāts tieši jums! Tā kā reģistrācijas laikā, sūtot vai saņemot bitkoīnus, Bitcoin maks neprasa jūsu informāciju, jūs varat saglabāt anonimitāti. Turklāt jūsu atslēgas, IP adrese un pārlūkprogrammas informācija nekad netiek glabāta noteiktā laikā, kas ļauj veikt darījumus kā anonīms lietotājs.

Bitcoins nosūtīšanas vai saņemšanas process ar Bitamp ir tūlītējs. Tādējādi, pat ja jums steidzami jāmaksā par pakalpojumu vai produktu, izmantojot bitcoin, varat ērti to izdarīt no pārlūka. Kā būtu ar iespēju nosūtīt vai saņemt bitcoin no jebkuras pasaules daļas jebkurā laikā un dienā? Tas ir tieši tas, ko nodrošina Bitamp, jo jūs varat nosūtīt vai saņemt kriptonauda globāli bez ierobežojumiem.

Bitamp konta izveide


Process ir vienkāršs, un maka izveidošana aizņems mazāk nekā 10 sekundes. Vispirms jums jāpārliecinās, vai atrodaties viņu oficiālajā vietnē. Augšējā labajā stūrī būs redzama cilne “Izveidot kontu”. Noklikšķiniet uz tās. Tiks izveidota 12 vārdu sēkla, un, lai turpinātu pieteikties, jums ir atkārtoti jāievada vai jākopē tukšā vietā uzrakstītais “sēklas apstiprinājums”, lai piekļūtu kontam. Pārliecinieties, ka esat saglabājis šo sēklu kaut kur, kā jums būs nepieciešams katru reizi, kad vēlaties pieteikties savā kontā. 

Tā kā seifā netiek glabāta jūsu pieteikuminformācija, nekādā gadījumā nevarat atgūt sēklu, ja to nevarat atcerēties. Lai nezaudētu, ielīmējiet to mapē, kurai uzticaties. Lai gan tas var izklausīties pēc daudz darba, tas ir vienīgais veids, kā Bitamp var nodrošināt, ka jūs pilnībā kontrolējat savu maku. Bitamp arī ļauj jums vadīt vairākus kontus viņu platformā, kā arī piekļūt vietnei, izmantojot VPN vai TorT. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat ielādēt sēklas no citiem makiem, tostarp no virsgrāmatas, Electrum, Trezor, Exodus, micēlija un tā tālāk. Lai izveidotu kontu, noklikšķiniet šeit.

Vairāk nekā Bitcoin maks

Neatkarīgi no seifa interfeisa, Bitamp ir aprīkots ar pamata tēmām par dažādām tēmām. Šajā vietnē lietotāji var atrast daudz noderīgas informācijas par bitcoin. Piemēram, ja vēlaties iepazīties ar tādām tēmām kā aparatūras maki, bloķēt pētniekus, nopirkt bitcoin un tērēt bitcoin, to varat ērti izdarīt, noklikšķinot uz katras tēmas zem resursu virsraksta mājas lapas apakšdaļā vai vienkārši noklikšķinot uz iepriekš norādītajām saitēm.

Jūs tiksiet novirzīts uz lapu ar visaptverošu informāciju. Iespējams, šeit ir viens no aizraujošākajiem resursiem bitcoin ieguve. Tā ir joma, kas ir izraisījusi daudzu cilvēku interesi. Ja esat starp tiem, kas interesējas par šīs vērtīgās kriptovalūtas ieguvi vai jums vienkārši jāapgūst, kā tas tiek darīts, noklikšķiniet uz tēmas ‘Bitcoin Mining’. Viss, kas jums jāzina, ir sīki izskaidrots.

Pilnīga sava Maka kontrole

Lai gan mobilo seifu ir daudz, lietotāji dažreiz var palaist garām tīmekļa maka vienkāršību, kas nodrošina anonimitāti un drošību, atrodoties ceļā. Bitamp ir viens no šādiem tīmekļa bitcoin makiem, kas izlaisti, lai reaģētu uz šo vajadzību. Šī maka izveidošanas eksperti ir paveikuši lielisku darbu, piegādājot viegli lietojamu produktu pat iesācējiem. Izmantojot Bitamp, jūs pilnībā kontrolējat viņu privātās atslēgas, un reģistrācijas laikā jums nekad nav jānorāda personas dati. 

Tādējādi jums nekad nebūs jāuztraucas par datu zaudēšanu trešajām personām, kuras var tos apdraudēt. Bitamp ļauj arī nosūtīt vai saņemt bitkoinus no jebkuras pasaules daļas, neinstalējot mobilo lietojumprogrammu. Un jums tas jādara vēlamajā ierīcē. Ja jūs meklējat seifu, kur droši un privāti varat pats glabāt savu bitcoin, Bitamp ir ceļš ejams. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector