Bankera aizdevumi: labākā kreditēšanas platforma kriptogrāfijas īpašniekiem?

Kripto aizdevumu atrašana ir biedējošs uzdevums. Pirmkārt, jums jāuztraucas par to, ka nesaņemat krāpšanos. Ja atrodat likumīgu kreditoru, jums var nākties samierināties ar ekspluatējošām interesēm. Bet tas tā nav Bankera aizdevumi, strauji augoša kreditēšanas iespēja kriptogrāfijas īpašniekiem.

Pārskats

Bankera aizdevumus izstrādā tā pati komanda aiz Bankera un SpectroCoin ar vairāk nekā 6 gadu pieredzi fintech un kriptogrāfijas tirgos. Neskatoties uz citiem nozares dalībniekiem, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, uzņēmums ir ieguvis slavu, pateicoties zemām procentu likmēm un vieglai piekļuvei aizdevumiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem visā pasaulē..

Galvenā atšķirība ir tā, ka Bankera aizdevumi ir finansēšanas alternatīva kriptovalūtu īpašniekiem, kuriem nepieciešams finansējums un kuri nevēlas likvidēt savas akcijas. Atkarībā no aizdevuma summas, Bankera piedāvātos aizdevumus var iedalīt trīs kategorijās:

  • Mikro
  • Standarta
  • Liels

Mikrokredīti

Kā norāda nosaukums, mikrokredīti ir viszemākā kategorija pēc iegūtās aizdevuma summas un svārstās no 25 EUR līdz 1000 EUR. Piesakoties aizdevumam, klientiem ir jāizvēlas trīs pieejamo aizdevumu paketes atkarībā no viņu vajadzībām.

Trīs Bankera aizdevumu piedāvātās paketes ir: Zemākās likmes, Populārākās un Max LTV. Šīs paketes ir paredzētas, lai atvieglotu klientu izpratni par procentu likmēm, kuras tiek noteiktas par aizņemtajiem aizdevumiem, un pieņemtajām nodrošinājuma valūtām.

Klienti var izvēlēties kādu no trim paketēm atkarībā no nepieciešamā aizdevuma apjoma un nodrošinājuma apjoma savā Kredīta makā. Aizdevuma un vērtības attiecība (LTV) svārstās no 25% līdz pat 75% (viena no augstākajām tirgū). Procentu likmes, protams, būs atkarīgas no izvēlētās paketes. Zemākajai LTV paketei ir minimālā procentu likme, un Max LTV paketei ir visaugstākā procentu likme.

Piesakoties mikrokredītam, kā ķīlu var izmantot virkni kriptovalūtu. Tie ietver (BTC), ēteri (ETH), NEM (XEM) un domuzīmi (DASH). 

Standarta aizdevums

Šī kategorija piedāvā aizdevumus, sākot no 1000 EUR līdz maksimāli 5000 EUR. LTV un procentu likmes atkal būs atkarīgas no klienta izvēlētās aizdevumu paketes. Tomēr, ja klients kā aizdevuma paketes iespēju izvēlas Populārāko vai Max LTV, pieņemamās nodrošinājuma valūtas tiks ierobežotas tikai ar Bitcoin un Ether.

Liels aizdevums


Aizdevumi, kas ietilpst Lielo aizdevumu kategorijā, svārstās no 5000 EUR līdz maksimāli 1 miljonam EUR. Tas ir pieejams gan privātpersonām, gan korporatīvajām organizācijām, un piekļuves aizdevumam noteikumi ir tādi paši kā pārējo kategoriju.

Kredītu iegūšanas process Bankera Loans

Kriptogrāfijas nodrošināta aizdevuma saņemšana Bankera aizdevumos ir diezgan vienkārša. Veiciet šādas darbības:

1. solis. 

Sāciet ar reģistrēšanos, lai jūs varētu izveidot Bankera aizdevumu kontu. Viss process aizņems tikai aptuveni minūti.

2. solis.

Kad būsiet pieteicies, jums būs jāielādē Bankera aizdevumu seifs ar kriptovalūtu, kuru izmantosiet kā nodrošinājumu. Kad kriptos būsiet noguldījis savu maku, uzvednes jūs novirzīs uz to, kur jums tiek nodrošināta pieejamā aizdevuma summa..

3. solis.

Pirms aizdevuma apstiprināšanas jums būs jāizvēlas jums piemērotākā aizdevuma pakete. Kā jau tika apspriests iepriekš, paketes tiek segmentētas zemākajos līmeņos, vispopulārākajos un Max LTV. Tad jums būs jāizvēlas vēlamā izņemšanas summa un valūta. Bankera aizdevumi piedāvā gan fiat, gan kriptogrāfijas izņemšanas iespējas, tostarp Euro (EUR), Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), NEM (XEM), Dash (DASH) un pašas Bankera kriptonauda – Banker token (BNK). 

Jums būs jāizvēlas arī aizdevuma atmaksas termiņš, kas var būt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa atkarībā no jūsu izvēles. Nav fiksēta aizdevuma atmaksas grafika, kas nozīmē, ka aizdevumus var atmaksāt pat pirms aizdevuma termiņa beigām. Jebkurā gadījumā maksimālais periods nedrīkst pārsniegt 24 mēnešus. Tomēr Bankera aizdevumi piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma termiņu uz citu gadu ar augstākām procentu likmēm, ja termiņš netiek ievērots.

Nodrošinājuma summa tiks aprēķināta automātiski atkarībā no aizņēmuma summas. Kad esat pabeidzis, vienā lapā redzēsit savu aizdevuma summu un visus nosacījumus. Klikšķis pieņemt un gaidiet, kamēr tiks izskatīts jūsu aizdevuma pieteikums. Ja tas tiks apstiprināts, jūs saņemsiet visu aizdevuma summu, kas tiks iemaksāta jūsu Bankera aizdevumu kontā.

Piekļuves noteikumi Bankera aizdevumiem

Atšķirībā no tradicionālajiem naudas aizdevējiem, Bankera aizdevumu pakalpojumi ir daudz pieejamāki un pielāgojami, lai tie atbilstu personīgajām prasībām, piemēram, aizdevuma ilgumam, summai, nodrošinājuma valūtām un izņemšanas iespējām. Turklāt aizdevumi tiek iegūti pret noguldīto summu, kas tradicionālajās kreditēšanas sistēmās nav pieejams. 

Kad esat izlasījis Bankera aizdevumu noteikumus un nosacījumus, jums būs jānoklikšķina uz Piekrist tieši pirms aizdevuma pieprasījuma iesniegšanas, lai norādītu, ka piekrītat visiem norādītajiem noteikumiem.

Maksa ir iekasēta 

Aizdevumu procentu likmes ir atkarīgas no klienta izvēlētās paketes. Katra pakete nosaka procentu summu, kas jāiekasē 1 vai 2 gadu laikā. Aizdevuma nosacījumu paketes ir šādas;

  • Zemākās likmes; no 6,95% par 25% LTV
  • Populārākais; no 9,95% par 50% LTV
  • Maks LTV; no 12,95% par 75% LTV

Procentu likmes ir daudz zemākas, ja kā atmaksas valūtu izvēlaties BNK žetonu.  

Bankera aizdevumi arī ievieš vairāk kriptogrāfijas monētu, lai pievienotu tām, kuras pieņem kā nodrošinājuma valūtu. Šādi soļi atvieglos piekļuvi Bankera aizdevumiem, jo ​​nebūs jāveic valūtas konvertēšana, ja klientam nav pieņemamās valūtas.. 

Klientu atbalsts

Bankera aizdevumu pakalpojumiem klienti var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē. Uzņēmums lepojas ar kompetentu klientu atbalsta komandu, kas ir pieejama visu diennakti. Sazinieties ar uzņēmuma atbalstu plkst [e-pasts aizsargāts] vai izmantojot viņu tiešsaistes tērzēšanas funkciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector