Ziņu slēgta beta testēšana, jauna datu bāze un citi

Šķiet, ka šajās dienās laiks ir vienkārši saspiests. Daļēji tas ir tāpēc, ka kriptogrāfija pārvietojas zibenīgi, taču arī katra diena CoinFi birojā ir iesaiņota.

Augusts nav bijis izņēmums!

CoinFi ziņu slēgta beta testēšana

Jūlija beigās mēs izplatījām CoinFi News nelielam skaitam agrīno beta testētāju.

Kopš tā laika mēs esam apkopojuši lietotāju atsauksmes, veicot individuālas lietotāju intervijas, prioritātes funkciju pieprasījumiem, un attiecīgi uzlabot produktu.

Lai gan mēs katru dienu saņemam funkciju pieprasījumus un ieteikumus, saruna ar mūsu lietotājiem ir tieši produkta izstrādes cikla sastāvdaļa.

Augustā mums bija plašas sarunas viens pret vienu ar 22 lietotājiem. Dažas no šīm intervijām bija domātas lietojamības pārbaudei, taču mēs arī vienkārši vēlējāmies aprunāties ar CoinFi lietotājiem un labāk izprast, kā šajās dienās tirgojat kriptogrāfiju..

Svarīgākie CoinFi ziņu izmantošanas nosacījumi dalībniekiem bija 1) vienots galamērķis, kurā varat iegūt svarīgas ziņas 2) intuitīvs izkārtojums kriptogrāfisko ziņu pārlūkošanai un lasīšanai un 3) filtrēšanas pieredze, kas ļauj viegli atrast ziņas par projekti un tēmas, kas jums rūp.

Protams, bija arī zemas gaismas. Daži no jums vēlējās, lai mēs parādītu tikai tirgus kustīgas ziņas (funkcija, kuru mēs joprojām izstrādājam). Jūs arī ieteicāt vairākus UX uzlabojumus, piemēram, nelasītas / lasītas funkcijas pievienošanu, cenu diagrammu padarīšanu funkcionālākām, sociālā komponenta pievienošanu, ielādes ātruma uzlabošanu un vēl.

Mēs turpinām ņemt vērā jūsu atsauksmes, turpinot uzlabot CoinFi News un mūsu topošos produktus, un ceram saņemt jūsu atsauksmes par tuvākajā nākotnē gaidāmajām funkciju izlaidumiem.

Mēs jums atstāsim pozitīvas atsauksmes no CoinFi News beta testētājiem:

1

6

7

CoinFi News slēgta beta testēšana arī turpmāk septembrī būs komandas galvenā uzmanība. Mēs esam apņēmušies izveidot augstas kvalitātes platformu un plānojam izlaist tikai tad, kad produkts ir patiešām gatavs plašākai sabiedrībai.

Ja esat palīdzējis mums beta testēšanā CoinFi News, mēs novērtējam jūsu atsauksmes un ieteikumus. Ja jums vēl nav dota piekļuve, sekojiet jaunumiem!

CoinFi jaunā datubāze: no 1971 monētas un ICO līdz 6900 monētām un ICO

Ja jūs sekojat līdzi kopš mūsu ICO, jūs zināt, ka tas ir bijis ceļojums augšup un lejup. Steidzoties piegādāt ļoti publisku termiņu vēl 6. aprīlī, mūsu izlaistā publiskā beta versija neatbilda ne jūsu, ne mūsu cerībām.

Kopš tā laika mēs esam palielinājuši savu datu komandu. Tā kā jauns datu zinātnieks un datu inženieris šovasar pievienojas mums pilnas slodzes laikā, CoinFi datu komanda tagad ir četru pilnas slodzes komandas locekļu sastāvā. Viņi ir cītīgi strādājuši, lai izveidotu stabilu datu infrastruktūru šeit, CoinFi.

Tagad jūs varēsiet izpētīt vairāk 6900 monētu un ICO CoinFi datu bāzē ar precīziem datiem, kas tiek atjaunināti un kvalitātes pārbaude notiek katru dienu, salīdzinot ar 1971 monētu un ICO, kas mums bija iepriekš.

Mēs skenējam tīmekli lielā skaitā publisko datu avotu un izmantojam inteliģentus saskaņošanas algoritmus, lai atpazītu vienu un to pašu monētu vairākos resursos. Papildus tam mēs veicam automatizētu mūsu datu kvalitātes novērtēšanu un mums ir moderatori, kas ir atbildīgi par datu kvalitātes uzturēšanu.

CoinFi datubāzei jau no paša sākuma vajadzēja būt.

Galvenās atšķirības starp iepriekšējo datu bāzi un jauno

Pašreizējā datu bāze, iespējams, ir visplašākā tirgū pieejamā kriptogrāfijas datu bāze, kas aptver aptuveni 6900 monētas un ICO. Šis skaits ik dienu pieaug.

Katras monētas lapas dati ir precīzāki un visaptverošāki.

Izmantosim 0x kā piemēru, lai redzētu vizuālo atšķirību.

Vecā 0x monētu lapa CoinFi

0x monētas lapa veca

Jauna monētu lapa 0x CoinFi

0x monētu lapa jauna

Īsā laikā jūs, iespējams, nepamanīsit būtiskas izmaiņas platformā. Bet, ja jūs sākat meklēt atsevišķas monētas, redzēsit, ka datu bāze ir daudz visaptverošāka.

Jūs redzēsiet arī mūsu Advanced Token Metrics pirmo atkārtojumu, kas parādīts daudzās ERC-20 marķieru lapās. Jūs varat pārbaudīt jaunā 0x lapa un skatiet jauno metriku darbībā pats. Ja pamanāt kādas datu problēmas, vienkārši nospiediet Ziņot par kļūdu katras lapas apakšējā labajā stūrī.

Tas ir tikai vēl viens solis pareizajā virzienā CoinFi. Produkta komanda strādā, lai mūsu datus pārvērstu izmantojamā metrikā un signālos, kurus CoinFi lietotāji var izmantot, lai atklātu ienesīgas tirdzniecības iespējas.

CoinFi uzmanības centrā

Augustā CoinFi izpilddirektors Timotijs Tam īsā divu nedēļu laikā divreiz dalījās pārdomās par nesenajām tirgus kustībām ar Bloomberg. Gaidāmā kriptogrāfiskā publikācija ThirtyK arī izdarīja padziļināts profils Tim un CoinFi.

Mēs turpināsim panākt lielāku CoinFi ekspozīciju, ieviešot jaunas produktu funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, apskatiet mūsu preses lapu.

Ekrānuzņēmums 2018 08 30. plkst. 11.11.01

Septembrī Tims atkal dosies ceļā un apmeklēs Koreju un Vjetnamu. Viņš runās:

Turklāt mūsu CTO Han Chang izies no datora, lai runātu ETHIS, Ethereum rūpniecības samits Honkongā kopā ar citiem blokķēdes tehnologiem, piemēram, Vitāliku Buterinu, Loi Luu utt.

Mēs esam priecīgi par šiem gaidāmajiem notikumiem. Ja esat blakus, nekautrējieties, nāciet un sakiet čau!

COFI marķieris tika iekļauts Kyber tīklā

Augusta sākumā COFI žetons tika oficiāli iekļauts Kyber tīklā, decentralizētais likviditātes tīkls, kas ļauj netraucēti apmainīties ar dažādiem žetoniem vairākās platformās.

Kyber tīkls nav tikai vēl viena apmaiņa, tā ir simboliska maksājumu platforma, kas atrisina galveno marķiera ekosistēmas problēmu. Kyber ļauj pārdevējiem pieņemt e-komercijas maksājumus dažādos marķieros, bet tiek izmaksāti noteiktā žetonā pēc viņu izvēles, kas ir izrāviens marķieru maksājumu tehnoloģijā, ko CoinFi ieviesīs mūsu žetonu ievietošanas lietderībā.

Mēs esam iekļāvuši sīkāku informāciju par sarakstu mūsu paziņojums presei šeit.

Ikmēneša AMA ar CoinFi Core Team

Pagājušajā mēnesī mēs sākām ikmēneša AMA vietnē Reddit, lai atbildētu uz dažiem mūsu kopienas jautājumiem. Augusta AMA jautājumus un atbildes varat atrast šeit.

ikmēneša AMA

Septembra AMA tagad darbojas vietnē Reddit, un mēs uz to atbildēsim top 10 kopienas izvēlētie jautājumi (pēc pozitīvām balsīm) līdz 2018. gada 8. septembrim HKT. Tāpēc atlaidiet savus jautājumus.

Lūk, kā tas darbojas.

Ja jums ir jautājums, kuru vēlaties uzdot CoinFi galvenajai komandai, vienkārši ievietojiet to komentāru apgabalā.

Jūs varat uzdot vairākus jautājumus.

Vienkārši atdaliet katru jautājumu citā komentārā. Pēc nedēļas tiks atbildēti uz 10 populārākajiem jautājumiem, kas visvairāk novērtē kopienas pozitīvo balsojumu.

Pēdējās domas

Mūsu lietotāju intervijās jūs norādījāt, ka viss, ko visvairāk vēlaties redzēt no projektiem, kuros esat ieguldīts, ir ceļa plāna ievērošana, reālās pasaules pieņemšana, reālas partnerattiecības, kas piedāvā biznesa vērtību, un iekļaušana lielās biržās.

Mēs dzirdam jūs skaļi un skaidri. Mūsu vienīgais komandas mērķis šobrīd ir izveidot produktu, kas kalpo tādiem kriptogrāfijas investoriem kā jūs.

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir nepieciešama tāda platforma kā CoinFi, un to mēs no jums pastāvīgi dzirdējām mūsu lietotāju intervijās. Tuvojoties 3. ceturkšņa beigām, mēs ar nepacietību sagaidīsim iespēju piegādāt funkcijas, kas izmanto mūsu datus, lai palīdzētu jums atklāt efektīvas tirdzniecības iespējas pat lāču tirgū..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me