Viena no pasaules top 5 GPU raktuvēm izlaiž visprogresīvāko tirdzniecības ekosistēmu AI Trader.

Autonomā tirdzniecības platforma pašlaik rada vidēji 82% ikmēneša peļņu no kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības un vairāk nekā 100% peļņu, savukārt kredītplecu tirdzniecība.

Dubaija, 2018. gada 24. maijs – Viena no pasaules top 5 GPU bāzētajām kalnrūpniecības firmām paziņo par atklātu autonomas kriptovalūtas tirdzniecības platformas AI Trader palaišanu.

Dubaijā, kas arī tiek uzskatīta par Silīcija ieleju Tuvajos Austrumos, tagad atrodas viena no pasaulē lielākajām GPU balstītajām kriptogrāfijas raktuvēm ar 7 MW iekārtu, ko sauc par Kingdom Mining. Raktuves pilnībā darbojas kopš 2017. gada aprīļa. “Mēs izstrādājām AI ekosistēmu ar ekspertu tirgotāju komandu no tādām atzītām finanšu firmām kā Morgan Stanley un Deutsche Bank un mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta jomu speciālistiem. Pirms tam, kā to dara citi kalnrači, mēs parasti HODL lielāko daļu savas produkcijas. Kad februārī un martā cenas samazinājās, mēs esam atklājuši, ka AI mazina izrakteņu ieguves deficītu. Kopš tā laika mēs esam pilnveidojuši sistēmas un tās GUI, lai ļautu mūsu kriptogrāfijas kopienai gūt labumu no šīs radīšanas. ”

Kā tas strādā

Revolucionārā AI ekosistēma ļauj lietotājiem autonomi tirgoties ar kriptovalūtām, tādējādi viņi vienkārši izvēlas pāri tirdzniecībai un klikšķina uz spēles. AI Trader izmanto mākslīgo intelektu, lai pārskatītu un pieņemtu lēmumus par tirdzniecību, pamatojoties uz reāllaika tirgus informāciju. Ir arī ieprogrammēts atzīt tirgus apstākļus, kas ir optimāli tirdzniecībai, lai realizētu ieguvumus.

Izrāde

Sistēmām ir izdevies ne tikai ievērojami mazināt HODL zaudējumus galvenajiem kontiem, bet arī stratēģijas pašlaik dod vidējo ienesīgumu 82%, kamēr tirgojas ar kriptonauda, ​​un 120%, bet sviras tirdzniecību. Šie rezultāti tiek publicēti viņu vietnē un tiek atjaunināti reāllaikā. Lietotājs var lejupielādēt un redzēt šos rezultātus, pamatojoties uz katru AI veikto darījumu.

Galvenās iezīmes

AI Trader tika izstrādāts, balstoties uz diviem pamatprincipiem, “saglabājiet to vienkārši” & “Padarīt to caurspīdīgu”. “Mēs apzināti esam uzturējuši mūsu platformu vienkāršu. Tā vietā, lai piedāvātu vairākus robotus, kas piedāvā tirdzniecības risinājumus ar dažādiem parametriem, mēs izstrādājām holistisku AI ekosistēmu, kas ņem vērā visu labāko praksi kriptovalūtu tirdzniecības pasaulē. ” AI Trader neatrod sarežģītus grafikus un diagrammas, tā vietā rūpīgi izstrādātas stratēģijas konkrētu valūtu tirdzniecībai tiek parādītas spēles mainīgā GUI. Dažas no tās galvenajām iezīmēm ir šādas:

  • Dinamiska kapitāla pārvaldība

AI izmanto uzvedības zinātnes, lai atgūtu zaudējumus, kas tam varētu rasties tirdzniecības laikā. Tas atgriežas tirdzniecībā ar lielāku summu un mēģina atgūt radušos zaudējumus. Tāpat kā to darītu cilvēku tirgotājs.

  • Tirdzniecības rezultāti

Jaunākie tirdzniecības rezultāti sniedz pārskatu par to, kā AI stratēģija darbojās pēdējo 30 dienu laikā. Tas arī dod jums vērtību, kuru jūs būtu radījis, ja tā vietā HODL. Varat arī lejupielādēt pilnu jebkuras stratēģijas darījumu vēsturi CSV formātā.

  • Atbalstītas vairākas apmaiņas

Atšķirībā no citiem tirdzniecības robotiem, AI Trader piedāvā visiem reģistrētajiem lietotājiem pilnīgu sistēmu, kuru pašlaik nodrošina gan Binance, gan Bitmex tirdzniecības aizmugure. Nākotnē viņi platformai pievienos Bittrex, un visiem pašreizējiem lietotājiem tiks dota piekļuve tam pašam bez papildu izmaksām. Jebkura turpmākā pievienotā apmaiņa un jauninājumi reģistrētajiem lietotājiem ir arī bez maksas. AI Trader nevienā brīdī nevar piekļūt lietotāja līdzekļiem; pēc darījuma pabeigšanas rezultāti tiek atspoguļoti lietotāja apmaiņas kontā. Atšķirībā no citām platformām, kurās lietotāji var tirgot tikai dažus atlasītos pārus. AI tirgotājs tirgotājiem piedāvā katru pāri, kas pieejams atbalstītajā biržā.

Novirzīšanas programma

Platforma ir arī paziņojusi par vienu no pievilcīgākajām novirzīšanas programmām tirgū. Ietekmētāji saņem 10% minētā klienta mūža komisijas maksu. Klients saņem arī 10% atlaidi mūža garumā.


Informācija par abonementu

Platforma piedāvā trīs dažādas cenu paketes; sākot no 150 USD. Tas ļauj uzņēmumam veikt turpmākus sistēmas uzlabojumus. Pašlaik ir atļauti Litecoin, Bitcoin Cash un kredītkartes / PayPal maksājumi.

Pēdējās domas

AI Trader nenoliedzami ir unikāla platforma, kas ir paredzēta, lai izjauktu šifrēšanas tirdzniecību šodien. Tas būtiski satricina pašreizējo tirdzniecības paradigmu, vienkāršojot to tādā mērā, kādu lietotāji vēl nav pieredzējuši.

Mēs esam izmantojuši arī 10% atlaidi visai mūsu auditorijai. To varat pieprasīt, noklikšķinot uz šīs saites:

https://app.aitrader.ai/referral/coingape

Lai iegūtu vairāk informācijas par AI Trader un tā funkcijām, apmeklējiet viņu vietni https://aitrader.ai/

Platformas pārskats: https://www.youtube.com/watch?v=dqz65lSjM2

Sekojiet AI Trader čivināt: https://twitter.com/Aitrader_Ai

Par AI Trader: https://aitrader.ai/par

Sazinieties ar AI tirgotāju: [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector