TokenStars 2020: jaunu iespēju radīšana faniem un augošiem spēlētājiem

Ir pagājuši 3 gadi kopš TokenStars tika uzsākts projekts, un šodien tā ir platforma, kas patiešām darbojas! Tas palīdz piesaistīt līdzekļus iesācējiem sportistiem un savieno viņus ar līdzjutējiem. Šodien platforma apvieno vairāk nekā 50 sporta PRO un uzlecošās zvaigznes ar tūkstošiem fanu.

Daudziem jaunajiem sportistiem trūkst finanšu, kas nepieciešami, lai pārietu uz profesionālo sportu: pietrūkst pašu līdzekļu, viņi bieži vien nespēj būt parasto sporta aģentu uzmanības lokā, kuri var aizmirst nākotnes talantus. TokenStars vēlas, lai tas mainītos, tāpēc tika izveidota novatoriska talantu pārvaldības platforma, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju un faktiski ir nākamās paaudzes sporta aģentūras. Platforma ietver 10 moduļus (skauts, balsošana, fanu klubs, izsoles utt.) – šo moduļu apvienošana ļauj veidot dažādu līmeņu mijiedarbību starp faniem, spēlētājiem un sporta nozares profesionāļiem. 

TokenStars unikālā priekšrocība ir spēlētāju skaita pieauguma modelis. Platformu var izmantot jauniešu treneri, vecāki un līdzjutēji visā pasaulē, kuriem tiek piedāvāta iespēja kļūt par “skautiem”, kas palīdz bērniem veidot savu sportisko karjeru un piesakās finansiālam atbalstam. Ja fani un skauti demonstrē aktīvus centienus atrast pieaugošās sporta zvaigznes, viņi saņem savu balvu. 

Lai parakstītu līgumu ar TokenStars, junioru spēlētājiem ir jāiziet vairāki kvalifikācijas posmi, ieskaitot kopienas balsošanas posmu, kur žetonu īpašnieki var izlemt, vai ar kādu konkrētu spēlētāju ir jānoslēdz līgums vai nav. Tādējādi līdzjutējiem faktiski ir ekspertu loma, piemēram, sporta aģentūrās.

“Kopš Talent moduļa palaišanas potenciālo junioru atbalstam esam saņēmuši pieteikumus finansiālam atbalstam no vairāk nekā 50 jaunatnes tenisistiem, – saka TokenStars izpilddirektors Filips Tsagolovs, – visiem šiem junioriem jau ir pieredze starptautiskajās sacensībās un viņi ierindojas starp top 400 maksātāji ITF junioru rangā. Mēs paļāvāmies uz profesionālo treneru analītiskajiem datiem un zināšanām, kā arī uz mūsu kopienas locekļu viedokli, lai izvēlētos daudzsološākos sportistus, tostarp arī citus sporta veidus – 2020. gada beigās TokenStars parakstīja talantu atbalsta līgumus ar 15 spēlētājiem, daži no viņi jau ir sākuši piedalīties profesionālās sacensībās ”. 

Vēl viens kodols TokenStarsUzņēmējdarbības zona rada platformu fanu un sporta zvaigžņu mijiedarbībai. Fani var kļūt par “veicinātājiem”, lai varētu piedalīties spēlētāju plašsaziņas līdzekļu atpazīstamības palielināšanā. Promotoriem ir daži uzdevumi – piemēram, veidot attēlus sociālajos tīklos un saņemt apbalvojumus par aktīvo ieguldījumu. Veicinātāji strādā, lai piesaistītu vairāk auditorijas un palielinātu spēlētāju popularitāti plašsaziņas līdzekļos, kas ir arī veids, kā nopelnīt vairāk reklāmas līgumu. Piemēram, tenisistei Veronikai Kudermetovai, kura bija viena no pirmajām sportistēm, kas pievienojās TokenStars, jau bija sadarbības pieredze ar tādiem zīmoliem kā Siberian Wellness un Confael.

Platformas partneri ir ne tikai tenisisti, bet arī citi sportisti, starp kuriem ir futbolisti un pokera PRO. Piemēram, TokenStars palīdz uzlabot tādu futbola slavenību kā João Klauss, Aleksey Sutormin, Otavio Monteira, Sergey Kornilenko un citu līdzjutēju līdzdalību.. 

Papildus dažu reklāmas uzdevumu veikšanai, fani var izmantot platformu, lai piekļūtu unikālām zvaigžņu piedāvātajām pieredzēm, piemēram, ekskluzīviem treniņiem ar iecienītāko spēlētāju, kurš iegādājas dažus sportistu piedāvātus priekšmetus..

“Kad mēs laidām klajā TokenStars, mēs kopā ar projekta dibinātājiem vēlējāmies izveidot platformu, kas ļautu sazināties un iesaistīties starp zvaigznēm un sporta faniem. – Pāvels Stukolovs, bijušais TokenStars izpilddirektors saka: – Es tiešām priecājos, ka projekta komanda strādā pie platformas izstrādes, tāpēc faniem ir pieejama nepārspējama pieredze un viņi var sniegt karjeras atbalstu daudzsološajiem junioru spēlētājiem ”.

TokenStars Kopš projekta uzsākšanas faniem jau ir bijusi iespēja rīkot vairākus aizraujošus pasākumus. Starp šiem notikumiem bija video tērzēšana ar futbolistiem, virkne profesionālu semināru ar labākajiem pokera PRO, dažas sacensības un spēles ar vienu no labākajām Krievijas tenisistēm – Veroniku Kudermetovu, kā arī autentiski spēļu aksesuāri ar sporta zvaigžņu parakstiem..

“2020. gads bija grūts izaicinājums, taču mēs atklājām vairākas jaunas iespējas,” saka TokenStars izpilddirektors Filips Tsagolovs, – mēs redzam jaunos izaugsmes TokenStars gan atbalstot augošos spēlētājus, gan ļaujot iesaistīties starp līdzjutējiem un sporta zvaigznēm. Mēs plānojam attīstīties tālāk, īstenot mūsu stratēģijā paredzēto plānu – paplašināt mūsu aktivitāšu portfeli sportā, piesaistīt vairāk sportistu ar pieredzi un ambīcijām, vairāk līdzjutēju un pēc iespējas labāk izmantot jaunās izrāviena iespējas nākamajā gadā ”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me