Tether Gold (XAUT) tagad Celsija tīklā var iegādāties, izmantojot Simplex, izmantojot kredītkartes un debetkartes

No šodienas ikviens, kurš izmanto Celsija tīklu, var iegādāties XAUt lietotnē, sākot no 50 ASV dolāriem! Iegādājieties pasaules vadošo zelta žetonu, Piesiet zeltu, izmantojot jebkuru debetkarti vai kredītkarti un nemaksāt prēmijas. Tad nopelniet 4% zelta katru gadu, saglabājot nopirkto XAUt ar Celsija

Ņujorka, 2020. gada 28. maijs – Kripto kreditēšanas platforma Celsija tīkls ir paziņojusi par Piesiet zeltu (XAUT), digitālais aktīvs, kuru pilnībā nodrošina Šveice glabāts fiziskais zelts. Pateicoties platformas partnerībai ar fiat infrastruktūras līderi, Celsija skalas lietotāji tagad var iegādāties Tether Gold, izmantojot gan debetkartes, gan kredītkartes. Vienkāršs.

Tether Gold, kas tika izlaists šī gada sākumā, ir ātri kļuvis par pasaules vadošo zelta žetonu, un viens XAUT uz Londonas zelta piegādes stieņa attēlo vienu Trojas naudas unci. XAUT žetonus no turētāja maka var pārsūtīt uz jebkuru ķēdes adresi, un katrai ķēdes adresei, kurā atrodas XAUT, ir pievienoti īpaši zelta stieņi..

Celsija tīkls ir pievienojis Tether Gold laikā, kad investori vēlas ierobežot dolāra inflācijas pieauguma draudus, un centrālās bankas pēc notiekošās pandēmijas ir izveidojušas monetāro stimulu paketes, kuru kopējais apjoms pārsniedz USD 20T. Zelts jau sen tiek uzskatīts par visuzticamāko, inflācijai visneaizsargātāko nekorelējošo aktīvu, jo tam ir smagas naudas statuss. Tether Gold tirgus kapitalizācija šobrīd ir 88 miljoni USD.

Iespēja iegādāties Tether Gold ar globālām kredītkartēm un debetkartēm, izmantojot Simplex, ir tikai Celsius Network, un novērš piekļuves barjeru investoriem, kuri meklē zelta pakļaušanu, to neapglabājot. Tether Gold turēšana ir pievilcīgs piedāvājums lietotājiem, jo ​​viņi var saglabāt īpašumtiesības uz fizisko zeltu, neiziet cauri zelta tirgotājiem, maksāt par apdrošināšanu vai rūpēties par drošību..

“Mēs esam saviļņoti, ka varam nodrošināt piekļuvi masām, lai nopirktu svarīgu aktīvu, piemēram, Tether Gold,” sacīja Alekss Mašinskis, Celsius Network izpilddirektors. “Celsija dalībnieki jau kādu laiku pieprasa uz blockchain balstītu zelta žetonu, un mūsu partnerība ar Simplex padara vēl vienkāršāku pirkšanu, uzglabāšanu un augstu ienesīgumu vienā vietā.”

.

“Simplex vienmēr priecājas paplašināt savu piedāvājumu – kā tirgus līderis mēs pastāvīgi cenšamies palielināt piekļuvi aktīviem un platformām. Mēs priecājamies, ka Celsius lietotāji var iegādāties Tether Gold par 50 ASV dolāriem, izmantojot mūsu galveno onramp risinājumu, nodrošinot visiem lietotājiem papildu elastību. ”- teica Nimx Lehavi, Simplex izpilddirektors un līdzdibinātājs..

Izveidots 2018. gadā, Celsius Network nesen pārsniedza 100 000 aktīvo lietotāju un paziņoja, ka tas piedāvās aizņēmējiem USD un stablecoin aizdevumus pret viņu kriptogrāfijas aktīviem tikai par 1% GPL kā daļu no Covid-19 palīdzības centieniem. Platformas tagad piedāvās aizdevumus pret zeltu, lai paplašinātu Celsija vērtību. Sniegt godīgus un pārredzamus finanšu pakalpojumus digitālo aktīvu īpašniekiem visā pasaulē, un tam ir piešķirti aizdevumi vairāk nekā 8,2 miljardu USD vērtībā.

Papildus Tether Gold, Celsija tīkla un Simplex atbalstam lietotņu pirkumos BTC, BCH, ETH, LTC, XRP un vairākās citās vadošajās kriptovalūtās. Tikmēr tā vietējais CEL marķieris nodrošina Celsija locekļiem ekskluzīvu piekļuvi labākajiem digitālo aktīvu finanšu pakalpojumiem. 

Pēc šīs integrācijas Pēc Celsija-dzimtā CEL marķieris būs pieejams arī iegādei, izmantojot kredītkarti / debetkarti, izmantojot Simplex infrastruktūru. Celsija dalībnieki var nopelnīt procentus par CEL par 25 dažādām virtuālām kriptovalūtām ar ātrumu līdz 30%; viņi var arī pabeigt aizdevuma procentu maksājumus CEL žetonos ar atlaidi līdz pat 30% mazāk nekā maksājot kriptogrāfijā vai fiat.  

Par Celsija tīklu

Celsius tīkls apmierina mūsdienu patērētāju finanšu vajadzības visā pasaulē, izmantojot augstas procentu ienākumus un zemu izmaksu aizdevumus, kas pieejami, izmantojot mobilo lietotni. Celsius, kas balstīts uz pārliecību, ka finanšu pakalpojumiem būtu jādara tikai tas, kas ir noguldītāju kopienas interesēs, ir bloku ķēdē balstīta tirgus platforma, kurā dalība nodrošina piekļuvi ārstētiem finanšu pakalpojumiem, kas nav pieejami, izmantojot tradicionālās finanšu iestādes. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.celsius.network.

Par Simplex

Simplex ir ES licencēta finanšu iestāde, kas apvieno kriptogrāfijas un fiat nozares, apstrādājot kredītkaršu maksājumus, ļaujot lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar savu kredītkarti (onramp), kā arī pārveidot par fiat (offramp). Simplex risinājums, ko izmanto vairāk nekā 140 partneri, tostarp populārākās kriptogrāfijas biržas un valūtas, ļauj tirgotājiem koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi, krāpšanas atmaksas gadījumā piedāvājot 100% nulles riska garantiju. Simplex risinājums, ko atbalsta vismodernākais AI, bloķē krāpnieciskus lietotājus un ļauj likumīgiem lietotājiem viegli veikt maksājumus. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni www.simplex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me