Īstu stablecoīnu USDQ un KRWQ iegūšana: Q DAO stablecoīnu ekosistēma tiek izstrādāta pretsvarā BitFinex s Scammy Tether. Trade’em visi vietnē BTCNEXT.io

Niks Krašs ir Blockchain arhitekts Platinum Q DAO inženierija. Šajā rakstā viņš dalās ar USDQ / KRWQ unikālo raksturu, jo viņa komanda palīdz attīstīties. Pirms savas karjeras Niks veiksmīgi piedalījās vairākos programmatūras izstrādes projektos lielākajām Eiropas un Āzijas bankām. USDQ / KRWQ izmanto virkni jaunu tehnoloģiju, tostarp prognozēšanas iespējas, algoritmisko stabilizāciju un sabiedrības stimulus. Drīz būs vēl pilnīgākas stabilas monētas: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ ar Q DAO zīmolu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par to, kas padara USDQ / KRWQ tik unikālu. Turklāt QW DA ģimenei tiks piesaistīts KRWQ – stabils monēts, kas piesaistīts Korejas vonai. Tas ne tikai ļoti ietekmēs vietējo Korejas tirgu, bet arī visu Āzijas reģionu. Tas tiks tirgots tāpat kā citi ERC-20 žetoni tādās biržās kā BTCNEXT.

Izpētiet procedūras kredītu reģistrēšanai un saņemšanai

Šajā rakstā es pastāstīšu par procesiem, kurus lietotāji veic, lai reģistrētos sistēmā un iegūtu aizdevumus, nodrošinot Bitcoins. Mūsu izstrādes komanda PLATINUM Q DAO ENGINEERING ir koncentrējusies uz augstas drošības un ērtu lietošanu, lai ikviens lietotājs varētu sākt piekļūt Q DAO bez nepatikšanām.

Strādājot komandā, mēs meklējam daudzus konkurējošus risinājumus konkrētiem komponentiem. Un ir pilnīgi iespējams, ka sistēmas arhitektūrā tuvākajā laikā notiks lielas izmaiņas. Tas nozīmē, ka tas, ko redzat šajā rakstā, pēc pāris mēnešiem var nebūt aktuāls. Mūsu projekts ir nepabeigts darbs, tāpēc, lai arī mēs jau redzam sistēmas arhitektūras kontūras, mēs joprojām atstājam daudz iespēju „grozīties” iespējamām izmaiņām.

Pirms mēs ieskatāmies šajos procesos, es vēlos sniegt putnu lidojuma pārskatu par Q DAO iekšējo darbību.

1. attēlā parādīti Q DAO galvenie moduļi kā dzelteni taisnstūri. Bultas tiek izmantotas, lai identificētu iespējamo mijiedarbību starp atsevišķiem moduļiem.

1. attēls

Mijiedarbību starp lietotājiem un sistēmu kontrolē modulis “Klienta tīmekļa panelis”, kas ir ārējs komponents, ko izmanto kā lietotāja interfeisu. Modulis “dApp p2p tīkls” ir vēl viens ārējs bloks, kuru kontrolē ar neironu tīklu vienprātību. Šie moduļi tiek izmantoti kopā kā šķērslis starp ārējiem blokķēdēm decentralizēto sistēmas daļu.

Es vēlos pievērst jūsu uzmanību tam, ka visas lietotāju darbības notiek caur drošības moduli, kas tiek izmantots vietējās ķēdes integritātes nodrošināšanai. Es lietoju terminu “Vietējā ķēde”, lai identificētu sadalītu virsgrāmatu, kas tiek izmantota, lai sistēmā reģistrētu darījumu statusu izmaiņas.

Projektējot sistēmu, mēs redzējām nepieciešamību ieviest šo risinājumu, lai varētu pārbaudīt mijiedarbību starp Bitcoin un Ethereum blokķēdēm. Tajā pašā laikā mēs izmantojam vietējo ķēdi, lai veiktu mijiedarbību starp mūsu Q Box lietojumprogrammu, marķējuma izoperēšanas darbībām un “dalītos ieskatos un pieredzē” starp dažādiem aģentiem lēmumu pieņemšanas neironu tīklā..

Mēs izmantojam BTC mezglu integrācijas un ETH mezglu integrācijas moduļus kā saskarnes ar ārējām blokķēdēm. Lai sniegtu ārējos datus sistēmā, tiek izmantots klausītājs. Un paziņošana kalpo, lai paziņotu ārējiem komponentiem par izmaiņām, kas notiek iekšējā sistēmā.

Es domāju, ka tam vajadzētu būt par labu ievada aprakstu ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par Q DAO pamatā esošajiem tehniskajiem risinājumiem. Tagad pievērsīsimies dziļāk tam, kā lietotāji faktiski reģistrējas un izveido nodrošinātos līgumus sistēmā.

Jauna lietotāja reģistrācija

Lai reģistrētos, sistēmai ir jāveic šādas darbības:

  1. Izveidots unikāls BTC maks, kas izstrādāts ar iespējotu vairāku parakstu funkciju
  1. Lietotāja personas datu pārbaude (e-pasts, lietotājvārds). Svarīgi ir tas, ka mēs izmantojam šo informāciju tikai paātrinātu paziņojumu saņemšanai lietotājiem, kad rodas kādi ārkārtas notikumi (piemēram, nepieciešamība rīkoties, lai novērstu nenovēršamo likvidācijas notikumu). Mēs būtu varējuši izveidot sistēmu kā pilnīgi anonīmu, taču mēs tikai vēlamies, lai lietotāji saņem savlaicīgus paziņojumus.
  1. Maka izveide, kas tiks izmantots žetonu glabāšanai (kas nepieciešams, lai vienkāršotu lietotāja saskarni atbilstoši tirgū jau esošajiem tradicionāli izmantotajiem risinājumiem. Mēs pārliecināmies, ka lietotāji joprojām var norādīt savus makus un autorizēt sistēmā, izmantojot Metamask).

Kā redzat, mūsu izmantotais reģistrācijas process ir diezgan vienkāršs un elegants. Tikmēr, lai nodrošinātu pietiekamu noturību pret iespējamiem uzbrukumiem, mēs izveidojam sistēmu tā, lai visi taustiņu komplekti vienmēr būtu unikāli. Turklāt mēs esam izveidojuši sistēmu tā, lai katrs atsevišķais modulis izmantotu unikālu šifrēšanas principu.

Aizdevuma nodrošināšana lietotājiem

2. attēlā parādīts shēmas shēmas attēlojums par mijiedarbību starp sistēmas moduļiem, kas rodas pēc lietotāja darījuma Bitcoins pārsūtīšanai uz BTC maku.

2. attēls

Es gribētu aprakstīt šo procesu soli pa solim, lai jūs varētu pilnībā izprast visus pamatā esošos procesus un mijiedarbību. Es izmantoju simbolus [], lai identificētu paraksta pasūtījuma numuru.

Aizdevuma izsniegšanas posmi

Šeit ir īss pārskats par mūsu izstrādātajām skatuvēm:

  1. Lietotājs pārskaita līdzekļus uz BTC adresi, kas tika izveidota šim nolūkam un atbalsta daudzparakstu funkciju.
  1. Lietotājs mijiedarbojas ar īpašo saskarni, kurā viņam jāizvēlas saņemtā aizdevuma parametri, lielums un procentu likme. Pabeidzot šo darbību, lietotājs ievieto parakstu zem jaunā ieraksta, kas ievadīts Vietējā ķēdē.
  1. Moduli “BTC mezglu integrācija” izmanto, lai pārbaudītu fondu pietiekamību un norādīto datu pareizību. Pēc pabeigšanas modulis ievieto parakstu zem jaunā ieraksta, kas ievadīts Vietējā ķēdē.
  1. Klausītāja modulis pārbauda, ​​vai norādītā informācija ir derīga un atbilst pašreizējiem tirgus apstākļiem, vienlaikus pārbaudot arī likvidācijas parametru pamatotību un datus par pašreizējiem tirgus apstākļiem, kas norādīti Vietējās ķēdes ierakstā. Pēc pabeigšanas modulis ievieto parakstu zem jaunā ieraksta, kas ievadīts Vietējā ķēdē.
  1. Drošības modulis pārbauda vietējās ķēdes integritāti un ievieto parakstu zem jaunā ieraksta, kas ievadīts vietējā ķēdē.
  2. ETH mezgla integrācijas modulis pārbauda norādītās adreses derīgumu un līdzekļu (kurus mēs izmantojam, lai samaksātu par gāzi) pietiekamību tehniskajā adresē, ko izmantos USDQ / KRWQ raktuvēs. Modulis ievieto savu parakstu zem jaunā ieraksta, ievadīts Vietējā ķēdē un pēc tam turpina kalt žetonus.

Esmu mēģinājis aprakstīt visus galvenos posmus procedūrās, lai reģistrētu jaunus lietotājus un izveidotu nodrošinājumu. Mēs tos esam izstrādājuši, pamatojoties uz labāko drošības, optimizācijas un izpildes laika praksi.

ES domāju, ka Q DAO iegūs popularitāti plašākas kriptogrāfijas kopienas vidū, ko piesaistīs intuitīvs un vienkāršs interfeiss un izstrādāti pamatā esošie drošības un izturības risinājumi. Es atzinīgi vērtēju jūsu jautājumus zemāk esošajos komentāros un labprāt palīdzētu jums labāk izprast mūsu sistēmu.

Pēcvārds

Varbūt esat dzirdējuši par projektu MAKER DAO un viņu DAI?

Es gribu uzslavēt šos puišus – viņi vispirms izveido decentralizētu stabilu monētu.

Šajās sacensībās mēs ieņemam godpilno otro vietu, un būtībā mūs iedvesmoja MAKER`s DAI tehnoloģijas.

Dažas Q DAO funkcionalitātes ir līdzīgas MAKER DAO, tāpēc mēs nolēmām izmantot Maker terminoloģiju, jo mēs uzskatām – viņu tehnoloģijām vajadzētu būt atsaucei uz decentralizētu stabilu monētu izveidi..

Kāpēc mēs izmantojam BTC kā nodrošinājumu? 1) Bitcoin ir vislikvidākais digitālais aktīvs 2) mums ir daudz draugu, kas ir lieli Bitcoin turētāji (BTC vaļi) vai Bitcoin ārpusbiržas tirgotāji.

Mēs ceram, ka pat tik lieli puiši kā Brothers Winklevoss (Cameron Winklevoss un Tyler Winklevoss) sāks izmantot Q DAO. Viņiem ir daudz Bitcoins, bet viņi nevēlas to pārdot. Tātad, ja viņiem ir nepieciešama nauda, ​​viņi var ieķīlāt savus bitkoīnus Q DAO un nekavējoties saņemt USDQ / KRWQ.

Kāpēc mēs izveidojām Q DAO, pamatojoties uz Ether viedajiem līgumiem, bet ne uz Tron (Justin Sun) un nevis EOS (Daniel Larimer)?

Mūsu ģeniālie inženieri ir mīlestība ETHEREUM, jo šī blokķēde tiek pieņemta masveidā, kā arī mēs respektējam Vitālika Buterina pieeju (mēs ar viņu tikāmies pāris reizes). Varbūt nākotnē mēs apsvērsim iespēju izmantot TRON vai EOS, ja to fondi var nodrošināt pietiekami daudz līdzekļu, lai turpinātu attīstību.

BTCNEXT apmaiņa – nākamās paaudzes spot un maržas tirdzniecības platforma, ko veic PLATINUM Q DAO ENGINEERING komanda. Tas ir pirmais USDQ / KRWQ stabilās monētas stratēģiskais biznesa partneris, kuras pamatā ir DAO tehnoloģija. Visi pāri tiks uzskaitīti ar USDQ / KRWQ. BTCNEXT klientu serviss labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Platinum Q DAO inženierija vienmēr ar prieku dalās ar saviem jaunākajiem izstrādes un arhitektūras risinājumiem, palīdzot ieinteresētajām personām izplatīt uzlabojumus visā kriptogrāfijas projektos. Būdams ekspertu uzņēmums tirgū, Platinum Q DAO Engineering jau ir palīdzējis 150 kripto jaunizveidotiem uzņēmumiem, ļaujot viņiem efektīvi piesaistīt līdzekļus un ieviest blokķēdes savos biznesa modeļos. Ar birojiem Japānā, Dienvidkorejā, Taizemē, Krievijā, Baltkrievijā un Austrālijā komanda vienmēr ir gatava rīkot klātienes sanāksmes, koncentrējoties uz to, kā uzņēmumi var izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai apmierinātu viņu unikālās vajadzības. Komanda uzņem lasītājus, lai izveidotu savienojumu Telegramma, un Facebook.

Šis pārskats var nebūt pilnībā izsmeļošs, un tajā netiek novērtēta neviena projekta dzīvotspēja vai tā komandas leģitimitāte. Pirms kāda no uzskaitītajiem Stablecoins izmantošanas vai ieguldīšanas tajā lasītājiem jāveic sava rūpība. Šis raksts atspoguļo tikai autora viedokli, un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu ieteikumu. Visa aprakstītā funkcionalitāte rakstā vēl tiek izstrādāta, to var mainīt / apstrādāt. Lūdzu, sekojiet atjauninājumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me