Sportsbet.io uzsāk ekskluzīvu 360 ° kriptonauda atbalstītu VR video pieredzi, lai no jauna definētu mājas sporta izklaidi

2021. gada 10. februāris, Tallina, Igaunija: Kā daļa no viņu kluba partnerattiecībām ar Sauthemptonas FC, kriptovalūtas sporta grāmata Sportsbet.io ir izveidojuši jaunu VIP pieredzi, kas izmanto virtuālās realitātes (VR) tehnoloģiju, lai mājās atjaunotu spēles burvību. Kā daļa no jaunās iniciatīvas skatītāji tagad var skatīties pilnu 360 ° video ar ekskluzīvu futbola saturu tieši no savām mobilajām ierīcēm. 

VR definēšana no jauna ar kriptogrāfijas valūtu

Radošās koncepcijas mērķis ir piesaistīt Sportsbet.ioSpēles spēles ar svētajiem, lai piesaistītu futbola līdzjutējus un izglītotu viņus par kriptonauda. Iniciatīvas ietvaros iesaistītajiem ietekmētājiem tiek nodrošināta Bitcoin vērtība, kuru viņi var izmantot, lai izveidotu savu unikālo VIP pieredzi, piemēram, ekskursija pa stadionu ar kluba leģendu vai priekšējās rindas vietu treniņu laukumā.

Sportsbet.io izmanto savas futbola partnerattiecības, lai no jauna definētu fanu pieredzi, apvienojot modernākās tehnoloģijas ar viņu kriptovalūtas zināšanām, sniedzot ekskluzīvu pieredzi, kas atalgo Sauthemptonas lielo globālo fanu bāzi un Sportsbet.io klientus. Iniciatīva ir Sportsbet.ioPastāvīgais tieksme pēc jauninājumiem un sporta spēles uzskata, ka kriptovalūtas loma sportā tikai pieaugs.

Pirmā virtuālās realitātes pieredze tika sniegta 2020. gada decembris apsteidzot Sauthemptonas FC mājas spēli pret Mančestras “City”, un tajā piedalījās ekskursija pa Sv. Marijas stadionu ar “Saints” leģendām Franniju Benali un Metjū Le Tisseru, kā arī soda meistarklase ar Le Tisjē. Visā 2021. gadā ir jāpiedalās vairāk aktivitāšu, ar iespēju vēl vairāk paplašināt piedāvāto pieredzi visā viņu klubu sponsorēšanas laikā.

Tims Hīts, Coingaming grupas dibinātājs, paziņoja: 

Mēs domājam, ka kriptovalūtai ir liela nākotne futbolā, un mēs esam tieši aiz tās. Paralēli šādai fanu pieredzei, mēs tikko redzējām pirmo Bitcoin pārskaitījumu, kurā futbolists tika iegādāts, izmantojot kriptonauda, ​​un parakstīja līgumu uz DUX Internacional de Madrid, un šī gada sākumā NFL pro futbolists Rasels Okungs teica, ka viņš saņem algu Bitcoin. Mēs, visticamāk, redzēsim vairāk to pašu – sākot no klubiem, kas spēles dienā atrod jaunus veidus, kā iesaistīties līdzjutējos, līdz pat uzņēmējdarbības veikšanai spēles augšdaļā. “

Spēles atnešana mājās

Iniciatīvu izstrādāja Sportsbet.io sabiedrisko attiecību aģentūra Drošinātājs atbildot uz Covid-19 pandēmiju, strādājot kā digitālu risinājumu spēļu dienu tiesību aktivizēšanai aiz slēgtām durvīm. 360 reāllaika satura veidošana un visaptveroša stāstīšana tika nodrošināta ar godalgoto VR & AR aģentūra Austrumu pilsētas filmas

Saturs tiek piegādāts ietekmētājiem, izmantojot Pico neo2 austiņas Pico Interactive, kuri specializējas VR risinājumu nodrošināšanā biznesam Austrālijā ASV, Kanāda, Eiropa, Āfrika un Āzija. Unikālais 360 ° video saturs ir pieejams oficiālajā Sportsbet YouTube kanālā, un tā apskatei nav nepieciešamas VR austiņas vai papildu tehnoloģija. 

Sauthemptonas futbola kluba komercdirektors Deivids Tomass, komentēja: 

“Kā klubs mūsu digitālā pieeja vienmēr ir centusies no jauna definēt satura status-quo, un mēs bijām satraukti par kopīgajām vērtībām starp sevi un Sportsbet.io komandu. Patlaban notiekošais darbs ir patīkami iesaistīties, un mēs vēlamies nodrošināt, lai pēc iespējas vairāk mūsu fanu piedzīvo šo Svētās Marijas nostalģiju. Mēs nevaram gaidīt pilnu mūsu fanu atgriešanos, bet pa šo laiku Sportsbet.io ir atradis novatorisku veidu, kā nodrošināt mūsu kluba un līdzjutēju uzturēšanu savienojumā. ”

Sportsbet jau sen ir pazīstams kā kriptonauda un tās potenciālā pielietojuma gadījums sporta nozarē. Sākot ar ilgstošu atbalstu kriptovalūtas ieviešanai līdz darbam ar premjerlīgas komandām Sauthemptonas FC un Arsenal FC, Sportsbet ir bijis līderis kriptovalūtas izglītībā, izmantojot sportu. Izmantojot šo jauno progresīvo VR tehnoloģiju, skatītāji var turpināt Sportsbet ceļojumu, izmantojot jauno pilnu 360 ° saturu, kas pieejams vietnē Sportsbet.io YouTube kanāls.

Par Sportsbet.io

Dibināta 2016. gads kā daļa no Coingaming grupas, Sportsbet.io ir vadošais Bitcoin sporta veids. Sportsbet.io ir no jauna definējis tiešsaistes derību telpu, apvienojot modernākās tehnoloģijas, zināšanas par kriptovalūtu un aizrautību piedāvāt saviem spēlētājiem izcilu jautru, ātru un godīgu spēļu pieredzi. 

Sportsbet.io nodrošina plašu derību klāstu visos lielākajos sporta veidos un eSportā, piedāvājot spēlētājiem vairāk nekā 350 000 pirmsspēles notikumi gadā un visaptverošu spēles saturu. Sportsbet.io kā pirmais kriptogrāfisko sporta grāmatu piedāvājums straumēšanai visos galvenajos sporta veidos, kā arī naudas izņemšanas funkcija ir atzīts par līderi gan tiešsaistes sporta derībās, gan kriptogrāfijas kopienā. Sportsbet.io lepojas ar savu drošo un uzticamo. derību pakalpojums, kura izņemšanas laiks ir aptuveni 1,5 minūtes starp ātrākajiem nozarē. 

Lai iegūtu vairāk informācijas par Sportsbet.io, lūdzu, apmeklējiet vietnihttps://sportsbet.io/

Uzziniet vairāk par Coingaminghttp://coingaming.io/

Skatiet visu 360 ° saturu Sportsbet.io YouTube kanālā – https://youtube.com/c/Sportsbet-io

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontakta vārds: Bitcoin PR Buzz Preses komanda

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Sportsbet ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Kriptovalūtas un žetoni ir ārkārtīgi svārstīgi. Nav garantijas par stabilu vērtību vai vispār kādu vērtību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me