PR: Tirdzniecības revolūcija ar 50x.com: Mainot veidu, kā mēs domājam par tirdzniecību!

Pirmā un vienīgā kriptovalūtas maiņa pasaulē ar Any2Any tehnoloģija ir veiksmīgi pabeidzis kvantu tirdzniecības kodola trešās versijas beta testēšanu ar iebūvētu likviditātes plūsmu, kas pilnībā mainīs biržas tirdzniecības jēdzienu.

Pārsteidzoši, ka visās modernajās biržās, tāpat kā pirms simtiem gadu, joprojām tiek izmantoti fiksēti tirdzniecības pāri, kas nekādā veidā nav savienoti tirdzniecības kodola un rīkojumu saskaņošanas sistēmas līmenī. Katrā pasūtījumu grāmatā ir tikai pasūtījumi, kas veikti konkrētā pārī. Lai gan ir parādījušies simtiem kriptovalūtu, jūs nevarēsiet tieši apmainīt vienu pret otru biržā, kur cenas nosaka paši lietotāji – vispirms tā būs jāmaina vienā no divām vai trim atbalstītajām “bāzes valūtām”. izmantojot biržu, un pēc tam pārsūtiet to citam vai izmantojiet apmainītāju, arbitrāžu pakalpojumus, tādējādi jāmaksā paaugstinātas maksas.

Trīs gadu attīstības rezultāts 50x.com komanda bija novatorisks tirdzniecības pamats, kura pamatā bija mākoņu tehnoloģija un kvantu principi rīkojumu apvienošanai: lai gan tirdzniecības pāra jēdzieni tiek saglabāti lietotāja līmenī un saskarne ir pilnīgi identiska regulārai biržai, visi pamatsastāvā esošie rīkojumi pastāv vienā vienībā. vietas un nav ciešas saiknes starp pārdevēju un pircēju, vienlaikus apvienojot maksimālo pasūtījumu skaitu visos tirdzniecības aktīvos.

Pēc pašu izstrādātāju domām, nav iespējams droši prognozēt izpildes gaitu pēc cita pasūtījuma pievienošanas, jo jebkurš jauns pasūtījums palielina sistēmas daļu likviditāti, tādējādi mainot tās stāvokli un topoloģiju. Tas pats efekts tiek novērots kvantu fizikā, kur novērotāja klātbūtne maina eksperimenta rezultātus. Lietotāji no tā gūst tikai labumu, jo, izpildot citu pasūtījumu, sistēma bieži atrod izdevīgākas iespējas.

Jaunās Any2Any tehnoloģijas izmantošanas priekšrocības ir uzreiz redzamas: viens tirdzniecības pāra uzdevums nekavējoties rada tādu pašu likviditāti visos tirdzniecības pāros, kas satur šo marķieri. Tas ir, viens lietotājs var veikt pasūtījumu, lai iegādātos DASH Bitcoins, bet visi pārējie saņem iespēju pārdot DASH par jebkuru no valūtām, kas norādītas biržā.

Vecā atdalītā “tirgus” tehnoloģija nemitīgi sadūrās ar tradicionālām problēmām, kas bija pamanāmas pat valstu biržās, t.i., likviditātes trūkums vairumā instrumentu un tā koncentrācija “zilajās mikroshēmās”, kas noveda pie tirdzniecības iespēju samazināšanās. Pārrobežu likmju tirdzniecība ar biežāk novērojamām spēcīgām kustībām, ar kurām var ātri nopelnīt, tika rezervēta pieredzējušiem arbitriem, kas lepojas ar saviem tirdzniecības robotiem. Bija arī infrastruktūras ierobežojumi, padarot ekonomiski neiespējamu lielu skaitu pasūtījumu grāmatu atbalstīšanu.

The 50x.com birža piedāvā pilnīgi atšķirīgu pieeju tirdzniecībai, kur simtiem un tūkstošiem krustenisko likmju ir pieejami katram lietotājam tieši terminālā. Pateicoties Any2Any likviditātes pārpildes tehnoloģijai, jūs varat izvēlēties jebkuru pāri no biržā pieejamajiem aktīviem un ar to tirgoties. Tā kā pasūtījumi, kas veikti, piemēram, DASH / QTUM pasūtījumu grāmatā, automātiski parādīsies visās pārējās DASH / * * / DASH un QTUM / * * / QTUM pasūtījumu grāmatās. Un tas novedīs pie tā, ka pat viseksotiskākā pasūtījumu grāmata savāks visu šī tirdzniecības pāra monētu likviditāti.

Kā tas nāk par labu tirdzniecībai?

Pirmais un acīmredzamais ieguvums ir iespēja veikt tiešu tirdzniecību starp monētām, nemaksājot dubultu komisiju. Ja vēlaties pārslēgties no DASH uz QTUM, vienkārši veiciet pasūtījumu DASH / QTUM pasūtījumu grāmatā. Tas ir daudz ātrāk nekā vispirms pārdot DASH un pēc tam nopirkt QTUM. Un pats galvenais, jūs veicat tikai vienu pasūtījumu un tāpēc tirdzniecības komisiju maksājat tikai vienu reizi.

Otrā priekšrocība ir iespēja aplūkot pasūtījumu grāmatas / diagrammas eksotiskos pāros un attiecīgi milzīgs skaits jaunu tirdzniecības rīku, kuru likmes bieži iet plašākos kanālos nekā galvenie instrumenti. Tas nozīmē, ka viņiem ir lielāks peļņas potenciāls.

Trešā priekšrocība ir daudzkārtēja katras monētas likviditātes palielināšanās. Tā kā visa monētas likviditāte tiek summēta monētās, neatkarīgi no tā, kādā pārī atrodas pasūtījumi, likviditāte būs pieejama arī citos pāros. Tas ievērojami apgrūtina manipulēšanu ar likmēm.

Kā tas ir iespējams?

Fakts ir tāds, ka 50x.com birža ir izstrādājusi unikālas arhitektūras tirdzniecības kodolu, kas darbojas ar visu darījumu grafiku, nevis ar atsevišķiem pasūtījumiem. Tas ļauj vienā darījumā samazināt simtiem un tūkstošiem savstarpējo pasūtījumu dažādās valūtās un izveidot savstarpējus pasūtījumus.

 Kāpēc citās biržās tāda nav?

 Any2Any kodola arhitektūra būtiski atšķiras no standarta tirdzniecības kodoliem, un tās izveidošanas laikā bija nepieciešami daudzi inovatīvi risinājumi. Regulāra apmaiņa nevar pāriet uz tehnoloģiju Any to Any, pilnībā nemainot pašu pamatu – tirdzniecības kodolu.

Arī citas nozīmīgas apmaiņas ir mēģinājušas izveidot Any2Any tehnoloģiju, taču tikai vienai izstrādes komandai šodien ir izdevies izveidot patiesi strādājošu produktu.

Jūs varat izmēģināt tirdzniecību ar jauno tehnoloģiju vietnē 50x.com tagad – nav nepieciešams KYC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me