PR: pārņem ARK mobilo maku

Viens no galvenajiem notikumiem kriptogrāfijas pasaulē bija ARK mobilā maka palaišana. Šeit ir viss, kas jums jāzina par šo unikālo mobilo maku.

šķirsta maks

ARK ir laidis klajā savu ļoti gaidīto ARK mobilo maku, kuru var izmantot, lai balsotu par delegātu, nosūtītu vai saņemtu atlikumu vai vienkārši pārbaudītu atlikumu. Ne pārāk sen tā paziņoja par sadarbību ar vadošo decentralizētās tirdzniecības lietojumprogrammu Blockport kas ir tehnoloģiskais pamats aiz ARK mobilais maks.

šķirsta maks

Sadarbība ar Blockport

šķirsts + blokportā

Blockport ir stabila, bez kļūdām bezmaksas spēle, kas maina decentralizētu apmaiņu, veidojot pamatu ARK mobilajam makam. Tas novērš raksturīgās nenoteiktības, ar kurām sastopas parastās biržas, un padara tirdzniecību ļoti vienkāršu ar parastajām valūtām, piemēram, Eiro. To tieši uzrauga ne mazāk kā ARK finanšu direktors Larss Rensings. Gaidiet lielāku Blockport kanālu tehnoloģisko sviru kā mobilā maka veidā nākotnē.

Galvenās iezīmes

Izmantojot šo kickass mobilā maka lietojumprogrammu, jūs varat darīt daudzas lietas ar vienu lietotni. Esošo ieejas frāzi var importēt, vienkārši izmantojot QR funkciju, vai arī uzrakstīt vai ielīmēt ieejas frāzi. Jūs varat izveidot jaunu ieejas frāzi, varat iestatīt PIN kodu, lai ierobežotu piekļuvi profilam un saglabātu tā drošību. Tas nodrošina visus pamata darījumu veidus, piemēram, sūtīt, saņemt, balsot un atcelt delegāta balsi. Lietotne var izveidot savienojumu gan ar mainnet, gan ar devnet un padara jums pieejamu iespēju izveidot savienojumu ar dažādiem ARK adrešu vai tīklu profiliem. Jūs varat pievienot jaunus kontaktus un sākt darījumus ar viņiem viegli. Ir iespēja pārbaudīt kopējo atlikumu no visām ARK adresēm. Vēl viena lieliska tā piedāvātā funkcija ir seifa dublēšana, PIN ir viss, kas nepieciešams, lai atšifrētu datus un piekļūtu tiem. Varat mainīt savu piespraudi jebkurā laikā. Visbeidzot, ja jūs uztraucat un kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst visus datus, to varat izdarīt, izmantojot iespēju Dzēst datus. Tas parāda pašreizējās tirgus cenas ar pārskatu arī par iknedēļas kustībām. Tas sniedz arī tīkla statusa pārskatu ar iespēju mainīt arī vienaudžus. Tas atbalsta datu parādīšanu dažādās FIAT valūtās.

Gaidāmās funkcijas

Turklāt tas ir tikai pamata palaišana. Nākamajos laikos ARK mobilajam makam būs vairāk iespēju, tostarp tumša tēma, Ledger Nano S atbalsta atbalsts, izmantojot On The Go kabeli vai adapteri. Tā mērķis ir arī lietotājam pievienot pielāgotus tīkla veidus, kur lietotājs var pievienot savu ARK balstīto ķēdi, piemēram, Kapu, Blockpool utt. Ar tādu pašu IP adresi. Piespraude, ko tagad izmanto piekļuves kontrolei, pēc izvēles tiks aizstāta ar pirkstu nospiedumu identitātes opciju. Tas nosūtīs jums paziņojumus par katru darījumu. Tas sniegs jums funkcijas jūsu vietējā valodā, nevis tikai angļu valodā, un lietotājs varēs saglabāt izveidoto ieejas frāzi pdf. Šīs funkcijas kopā pārspēs jebkuru citu mobilā maka lietotni.

Maka lietotnes kods


Nav nepieciešams sinhronizēt arī jūsu lietotni, vienkārši atveriet lietotni un dodieties uz priekšu. Tā ir hibrīda lietojumprogramma, kurai ir vienāds kods iPhone un Android ierīcēm, lai palīdzētu koordinētai izstrādei, kas tiek veikta, izmantojot Iconic framework un ARK pašu Typescript API, kas ļauj jums mijiedarboties ar ARK tīklu, izmantojot savu mobilo tālruni no jebkuras vietas un jebkurā laikā..

Kā komanda pieļaus kļūdas?

Arī mobilais maks ir tikko izlaists tā Beta versijā, un, iespējams, pašlaik ir dažas kļūdas, nesiet mums līdzi, kamēr mēs tos ātri noņemam. Lūdzu, informējiet mūs par visām kļūdām, kuras atradāt vietnē Github, un mēs no turienes par to rūpēsimies.

Kā saglabāt savu maku drošībā?

Visbeidzot, pirms lielu darījumu veikšanas neaizmirstiet saglabāt izveidoto ieejas frāzi uz papīra vai USB ierīces un pārbaudīt tās ar maziem depozītiem. Neaizmirstiet, ka ieejas frāzes ir jūsu pašu atbildība, tāpēc nezaudējiet tās.

Paziņojiet mums savas domas par bitcoin 2018. gadā zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums uz [email protected]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector