PR: Šodien Alibabacoin izlaida savu ļoti gaidīto kriptonauda App

Šodien slavens Alibabakoīna fonds izlaida savu ļoti gaidīto Multicrypto Wallet, reaģējot uz sabiedrības milzīgo atbalstu projektam. Multicrypto Wallet ir viens no kriptonauda seifiem pasaulē, kas vienlaikus var uzglabāt, aizsargāt un apmainīties ar 10 unikālām kriptovalūtām, to visu nodrošinot ar blokķēdes integrētā sejas atpazīšanas pakalpojuma ērtību un aizsardzību – vispirms pasaulē..

Pieminot vēsturisko palaišanu, Alibabacoin rīko vienreizēju Airdrop pasākumu ar lielu atlīdzību..

Alibabakoīns: veiksmes vēsture

Projekta Multicrypto panākumi un no tā izrietošais Aidrop notikums tieši izriet no pārliecinošajiem panākumiem, kurus fonds ir nopelnījis 2018. gadā. Uzņēmuma augstās ambīcijas kritiķos bieži ir izraisījušas šaubas, taču laiku pa laikam šīs šaubas tika apklusinātas ar uzņēmuma pārredzamību un uzticība. Tieši šī apņemšanās līmeņa dēļ kopiena ir tik ātri izaugusi.

Multicrypto Wallet projekts nebūtu bijis tik veiksmīgs, ja tas nebūtu fokusēts uz lāzeru Alibabakoīns komanda pārī ar tūkstošiem inteliģentu investoru uzticību. Fonds ir ierosinājis idejas, kas šķita pārlieku vērienīgas vai pilnīgi neiespējamas, taču šie projekti nepārtraukti gūst panākumus, sabiedrība aug un ABBC monētas vērtība pieaug. Pirmie uzņēmuma atbalstītāji ticēja biznesa formulējumam, kas izklāstīts labi izstrādātajā Whitepaper. Tieši šai vīzijai tik daudzi sāka ticēt, ka ICO pasākumā gūti negaidīti panākumi.

Alibabacoin saņēma daudz lielāku finansējumu, nekā prognozēts, pateicoties ieguldītāja azartam un uzticībai. Šie līdzekļi tieši tika veikti, lai viņu plāni tiktu īstenoti, zaudējot iespēju izmantot ātru peļņu, lai tā vietā ieguldītu progresīvās tehnoloģijās, pārsniedzot savus pienākumus..

Kaislīgo investoru piešķirtais finansējums ir ieguldīts infrastruktūras paplašināšanā, programmatūras sistēmu modernizācijā un jaunu izstrādātāju, ekonomistu un komandu vadītāju algošanā. Alibabacoin ieguldījums viņu pašu redzējumā ir padarījis viņu sapni par realitāti, lai attīstītu pasaulē vismodernāko kriptogrāfijas maku – Multicrypto Wallet.

Multikripto seifs: spēļu mainītājs

Šī diena iezīmē vēsturisku notikumu blokķēdes tehnoloģiju pasaulē. Multicrypto Wallet izlaišana veidos kriptovalūtu nākotni un noteiks standartu visiem uzņēmumiem, kas to seko. Lejupielādējot vienu bezmaksas lietojumprogrammu Android vai i0S, lietotājiem būs pa rokai vispusīgākā monētu glabāšanas un apmaiņas platforma pasaulē..

Nav vajadzīgi vairāki maki vai trešo pušu apmainītāji, jo Alibabacoin maks darbojas ar ABBC, Ethereum, Bitcoin, Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Z-Cash, Otum, Tether un Verge. Visas 10 šīs monētas var pārvaldīt, apmainīt un pārsūtīt vienkāršajā, intuitīvajā lietotnē, bez tradicionālas paroles un ar nepārspējamu aizsardzības līmeni no uzlabotās sejas atpazīšanas programmatūras.

Alibabacoin fonds intensīvi strādāja ar nozares līderiem, lai vadītu šo tehnoloģiju un iekļautu to blokķēdē. Izmantojot jauno platformu, paroļu aizmiršana ir pagātne. Lietojumprogrammā integrētā sejas atpazīšanas programmatūra ļauj lietotājiem viegli iekļūt viņu kontā, turot noziedzniekus ārpus

Masveida gaisa pilienu svinības

Lai atdotu kaislīgajai sabiedrībai, kas to visu padarīja iespējamu, Alibabacoin fonds atdod 50 000 000 ABBC. Ikviens var saņemt atlīdzību šajā lidlaukā, bez maksas lejupielādējot lietojumprogrammu Multicrypto Wallet. Pirmajiem 500 000 cilvēkiem, kas atvēruši lietojumprogrammu, tiks piešķirts 100 ABBC. Lietotāji var nopelnīt papildu ABBC, atsaucoties uz draugiem. Katrs novirzījums, ko veic lietotājs, nopelnīs papildus 20 ABBC.

Šī ir pārsteidzoša sistēma, lai palielinātu kopienu un paplašinātu Multicrypto Wallet apbrīnojamo funkcionalitāti monētu investoriem visā pasaulē. Lidlauks darbojas no 2. jūlija līdz 31. jūlijam, tāpēc noteikti nepalaidiet garām iespēju iegūt bezmaksas monētas no vienas no visstraujāk augošajām kriptovalūtām, pirms cena strauji pieaug..


Secinājums

Pateicoties viņu pārsteidzošajiem panākumiem, ir viegli saprast, kāpēc šīs jaunās tehnoloģijas ieviešana ir izpelnījusies tik lielu uzmanību. Alibabacoin fonds ir patiešām nozares novators un nekad nav pārtraucis iepriecināt savus investorus.

Multicrypto Wallet izlaišana ir tikai pirmais pieturas punkts viņu ceļvedī, lai kļūtu par pasaulē vadošo digitālo aktīvu programmatūras platformu ”. Kriptogrāfijas entuziasti un investori visur lejupielādēs jauno lietojumprogrammu un pēc iespējas ātrāk iegūs savu ABBC.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietni www.abbcevents.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector