PR: mazinot plaisu starp mazumtirgotājiem un kriptogrāfiju, izmantojot Fluz Fluz Cash Back Network

Dodieties uz veikalu, iegādājieties vēlamo produktu un atgūstiet naudu! Tas ir tik vienkārši! Fluz Fluz ir paslēpts kriptogrāfijas pasaules dārgakmens – kriptogrāfijas projekts ar reālu tūlītēju pielietojumu reālajā pasaulē! Pierādījis savus panākumus Kolumbijā, Fluz Fluz vēlas iekarot ASV tirgu, un mēs vēlamies visu sākt ar vērienu: pēc 2 īsām nedēļām sāksies Fluz Fluz Cash Back Premier Seat Activation – iegūstiet savas priekšējās rindas vietas globālā naudas atmaksas revolūcija!

Kas ir Fluz Fluz?

Fluz Fluz ir Cash Back tīklsk bija katrs Fluz Fluz lietotājs, nopērkot tūlītēju pirkumu, pērkot tiešsaistē, veikalā, iegādājoties digitālās dāvanu kartes un papildus izmantojot iebūvēto Cash Back Network.

Fluzam Fluzam jau ir veiksmīgs un aktīvs bizness Kolumbijā (ar 100 000 lietotāju bāzi), un šobrīd Fluz Fluz paplašinās un ienāk ASV tirgū.

Lai savāktu līdzekļus paplašināšanai, Fluz Fluz izdeva savus FLUZ ERC-20 žetonus un 2017. gada decembrī rīkoja ICO līdzekļu vākšanas pasākumu. 20 miljonu dolāru lielais mērķa ierobežojums tika sasniegts divu nedēļu laikā pēc tā publiskās publiskās pārdošanas.

Cik mazumtirgotāju ir Fluz Fluz un kāpēc katru dienu pievienojas vairāk?

Pašlaik Fluz Fluz ir pievienojušies vairāk nekā 300+ lielie mazumtirgotāji un zīmoli, tostarp tādi behemoti kā Nike, Uber, Disney. Partneru skaits ar katru dienu pieaug! Piedāvājot Fluz Fluz lietotājiem lielapjoma un produktu kategoriju atlaides, viņi piesaista klientus lojāli un atkārtoti. Savukārt viņu klientu piesaistīšanas izmaksas ir daudz lētākas nekā izmantojot tradicionālos DM kanālus, un tagad viņiem ir labs mehānisms, lai piesaistītu savos veikalos vairāk bezsaistes un tiešsaistes lietotāju..

Vissvarīgākais iemesls, kāpēc mazumtirgotāji pievienojas Fluz Fluz, ir tas, ka visi darījumi notiek fiat valūtā. Mūsu FLUZ žetoni galvenokārt darbojas kā starpnieki, kas darbojas sistēmā ar pievienoto vērtību. (Vairāk par FLUZ marķieru lietderības aspektu skatiet nākamajos punktos.)

Kā darbojas naudas atmaksas tīkls Fluz Fluz?

Fluz Fluz Cash Back tīkls sastāv no pirmā un otrā līmeņa tīkla vietām, kā arī brīvās vietas ieguva cilvēki, kuri vēlas izmantot Fluz Fluz lietotni. Visi jaunie Fluz Fluz Cash Back lietotāji tiks automātiski aizpildīti vai ielūgti tīkla struktūrā zem šīm sēdvietām, un katrs sēdekļa īpašnieks varēs nopelnīt papildu naudu, kas radusies no viņa vietu naudas atmaksas tīkla..

14. augustā sāksies 1. un 2. līmeņa tīkla sēdekļu aktivizēšanas pasākums. Katrs Fluz Fluz atbalstītājs, kuram šobrīd ir pietiekams daudzums FLUZ žetonu, varēs nodrošināt vienu vai vairākas Cash Back Network Core vietas. Vienīgās atšķirības starp abiem līmeņiem ir žetoni, kas nepieciešami, lai pieprasītu vietu

un tā kā 1. līmeņa sēdeklis ir tuvāk tīkla kodolam, tas tiks automātiski piepildīts ar parastajiem lietotājiem.

1. līmeņa vietai nepieciešami 20 000 FLUZ žetonu un 2. līmeņa sēdekļiem 10 000 FLUZ žetonu. Ja jūs interesē dalība Fluz Fluz Network Seat aktivizācijas pasākumā, bet jums nav pietiekami daudz FLUZ marķieru, varat iegūt vairāk marķieru vienā no šīm apmaiņām:

  1. https://idex.market/eth/fluz
  2. https://www.qryptos.com/
  3. https://cobinhood.com/trade/

Kas ir FLUZ marķieru utilītas?


Pirms mēs pat sākam apspriest FLUZ marķiera tīkla utilītas funkcijas, paturiet prātā primāro funkciju – visi, kam ir pietiekams daudzums FLUZ marķieru, varēs pretendēt uz Fluz Fluz Network TIER vietām. Papildu funkcijas pēc sēdēšanas pasākuma ietver:

Veids, kā Fluz Fluz naudas atmaksas tīklam nodrošināt vairākas papildu pamatfunkcijas. Katrs lietotājs, kam ir FLUZ žetoni, varēs:

  1. Aktivizējiet dubultu naudas atmaksu viņu pirkumiem. Pat iepriekš veiktiem pirkumiem (līdz 14 dienām vēlāk).
  1. Dāviniet šos žetonus savam sēdekļu tīklam – konkrētai personai vai visam tīklam. To darot, lietotājs stimulēs rentablus tēriņus savā tīklā un saņems vairāk naudas atpakaļ sev.
  1. Piedalieties mūsu ikmēneša izlozē par vietām, kuras netika pieprasītas mūsu sākotnējā sēdvietu pasākumā, kā arī par visu naudas atmaksu, kas uzkrājusies viņiem, kopš viņi kļuva aktīvi.

Drīz tiks atklāti vairāk komunālo pakalpojumu!

Kā aktivizēt Fluz Fluz galveno sēdekli?

Pēc tam apmeklējiet mūsu sēdekļa aktivizācijas lapu, lai aktivizētu vietu: < https://activate.fluzfluz.com

Pievienojieties Fluz Fluz un piedalieties globālajā naudas atmaksas revolūcijā! Esiet informēts par visu, kas notiek ar Fluz Fluz, un sekojiet mūsu paziņojumu telegrammu grupai: https://t.me/fluzfluzannouncements

Un, ja jums ir kādi jautājumi, varat tos uzdot mūsu globālās kopienas telegrammu grupā: https://t.me/fluzfluzreward

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector