PR: kešatmiņa, kas ļauj blokķēdi izmantot izstrādātājiem un uzņēmumiem

Blokķēdes attīstība tiek uzskatīta par sarežģītu un mulsinošu lietu, kad tam nevajadzētu būt. Bet, atrodoties topošajā stadijā, izstrādātājiem ir grūti izveidot lietojumprogrammas, kas nākotnē varētu vēl vairāk sasniegt masveida ieviešanu.

Tas ir kur Kešatmiņa nonāk attēlā. Ar mērķi, lai “Blockchain izstrādei nevajadzētu būt raķešu zinātnei”, tā strādā pie vairākiem produktiem un pakalpojumiem, kurus varat izveidot un palaist blokķēdē dažu minūšu laikā.

Iepazīstieties ar kešatmiņu: dažu minūšu laikā varat sākt darboties bloku ķēdē

Kešatmiņa ir virkne projektu un marķiera, kas strādā pie rīku veidošanas, lai padarītu blokķēdi vieglu un izmantojamu izstrādātājiem, kā arī uzņēmumiem.

“Kešatmiņa ir marķieris un projektu sērija, kuras mērķis ir dot iespēju izstrādātājiem, jaunizveidotajiem uzņēmumiem un produktiem viegli pieņemt jaudīgas blokķēdes funkcijas, piemēram, aktīvus, žetonus, decentralizāciju, identitātes pārvaldību un daudz ko citu. Lieliski, mēs uzskatām, ka, lai pasaulē būtu decentralizētāka pieeja, mums bloku ķēdes izstrāde, rīki un lietotāja pieredze ir jāpadara par vieglu izvēli. ”

Balstoties uz NEM blokķēdi, komanda nosaka sava projekta tehnoloģiju, jo “kešatmiņa darbojas un dzīvo NEM blokķēdes platformā. NEM darbojas drošas, RESTful API, kas ļauj izstrādātājiem platformas augšpusē veidot unikālus, lietotājam draudzīgus risinājumus. Lai nosūtītu kešatmiņu vai veiktu kešatmiņas darījumus, lietotājs maksās nominālo darījuma maksu XEM kriptovalūtā. Atšķirībā no Ethereum, maksas NEM blokķēdē nav mainīgas, uzticamas un zemas. ”

Kešatmiņas marķiera vērtība & stabila komanda

Kas attiecas uz kešatmiņas marķieri, tas ir izstrādāts, koncentrējoties uz iekļaušanu izstrādātājiem, uzņēmumiem, vietnēm un uzņēmumiem. Uzņēmums to sasniegtu, izmantojot 3 galvenos produktus, ti, Blockstart, Cacheout un Devslopes.

Kešatmiņa ir lietderības marķieris, kas darbinās Blockstart, izstrādātāja platformu, kas nodrošina rīkus, lai viegli ieviestu un izveidotu blokķēdes lietojumprogrammas. Blockstart ļaus izstrādātājiem un uzņēmumiem dažu minūšu laikā sākt veidot blokķēdes tīklu, un par tiem būs jāmaksā par kešatmiņu. Lai atbalstītu šīs izstrādātāju platformas attīstību, Cacheout ir izveidots kā ekosistēma, vietne un platforma, kas paredzēta, lai radītu kvalitatīvus jautājumus un atbildes programmēšanas un tehnoloģiju jautājumiem, kas ir svarīgi Blockstart kopienas dalībniekiem. Devslopes būs apmācība izstrādātājiem, kur kādam ekskluzīvam saturam var piekļūt, izmantojot kešatmiņu, un turpinās kalpot kā inkubators gaidāmajām blokķēdes superzvaigznēm..

Projektā ir izveidota stabila 9 cilvēku komanda, viņi kopš 2015. gada ir veidojuši lietotājus un izstrādātājus, kuri saskaras ar lietojumprogrammām, un visā pasaulē vairāk nekā 300 000 studentu ir iemācījuši kodēt Devslopes. Visi komandas locekļi bija bijušie Devslopes studenti, un viņu platformas tiek veidotas, lai tās vadītu izstrādātāju izmantošana un aktivitātes, un esošās Devslopes kopienas tās plaši izmantos..

Komanda saka,

“Mēs sarežģītas lietas padarām vienkāršas. Tagad mēs to darām blokķēdes labā. ”

Komandas vēsture, mērķu izvirzīšanas un sasniegšanas, kā arī izmantojamu un viegli saprotamu produktu un pakalpojumu radīšanas pieredze ir šī projekta stiprās puses. Kešatmiņa jau ir apgrozībā, un to var izmantot, lai iegādātos kursus vietnē www.devslopes.com. Pašlaik komanda sadarbojas ar Pearson Vue un Blockchain Training Alliance, lai palīdzētu ražot ar Blockchain saistītus eksāmenus un sertifikātus visā pasaulē..

Kešatmiņas nākotnes plāni


Devslopes platforma un sistēmas pēdējos 2 gadus darbojas un darbojas veiksmīgi, atbalstot un veidojot savu lietotāju bāzi. Turklāt pašlaik tiek veidots Blockstart, un Cacheout ir izstrādes sākuma stadijā.

Runājot par nākotnes plāniem, komanda saka;

“Mēs vienlaikus turpināsim veidot un atbrīvot mūsu publisko blokķēdes tīklu, kur izstrādātāji var izveidot produktus un pakalpojumus par kešatmiņas maksu. Neilgi pēc tam, kad mēs sāksim kešatmiņas izstrādi, turpināsim attīstīties un veidot saturu Devslopes iemācīties kodēt, lai vadītu Blockstart un Cacheout ģenerēšanu. ”

Nesenā emuāra ziņa, komanda atzīmēja, ka, pateicoties unikālajai kešatmiņas marķiera izmantošanai Blockstart izstrādātāju kopienā, marķieris tiks izolēts no ‘token speed’ cenu tendences, kas nomoka daudzas tokenizētas blockchain platformas. Kešatmiņas marķiera izstrādātāju daļas faktiski ir noguldījumi, lai izveidotu tos Blockstart ekosistēmā. Šī likme atbalsta ekosistēmu un samazina bloku ķēdes attīstības nomākto finansiālo un tehnoloģisko piesātinājumu.

Kešatmiņa ir sākusi veidot SDK operētājsistēmām iOS, Android un Unity, lai izveidotu un palaistu izstrādātājus, kā arī izvietojusi savu MVP Blockstart (B2B), kur uzņēmumi un jaunie uzņēmumi dažu minūšu laikā darbojas un darbojas savos bloku tīklos. Kešatmiņa ir veidota no paša sākuma, lai atbalstītu un svinētu izstrādātājus, un šī mērķtiecīgā mērķa rezultātā ir izveidots spēcīgs tehnoloģiju kopums, kas ļaus attīstīt nākamās paaudzes decentralizēto programmatūru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector