PR: Kā izmantot DYP, lai nopelnītu lielas DeFi ROI

Runājot par veselīgu IA nodrošināšanu DeFi tirgū, viss ir atkarīgs no tā, kādu platformu izvēlaties, un tās īpašībām. Kā vēlu, DeFi darbībās ir noticis sprādziens. DeFi jeb decentralizētā finansēšana ir jēdziens, kas aprakstīts, lai aprakstītu tradicionālo centralizēto finanšu pakalpojumu pārveidošanu blokķēdē. DeFi aizraujošais ir tas, ka tas lietotājiem piedāvā daudz jaunu iespēju. 

Investori ir runājuši, un viņi visi ir par DeFi revolūcija. Lietotāji bauda iespēju nopelnīt procentus un citus ienākumus bez vajadzības tirgot savus aktīvus. DeFi pakalpojumi mūsdienās aptver plašu funkciju klāstu. Turklāt ne katra DeFi platforma ir izveidota vienāda. Tirgus jau ir redzējis savu krāpnieku daļu. 

Lai aizsargātu savu grūti nopelnīto kriptonauda, ​​jums jāpaliek pie projektiem, kas ir cienījami šajā nozarē. Nekad nepierakstieties DeFi platformā, solot jums smieklīgas izmaksas. Šīs platformas parasti ir krāpnieki, kas cenšas izmantot jauno investoru FOMO priekšrocības (bailes palaist garām). Šīs bažas palielinās, pieaugot kriptovalūtu cenai. 

Par laimi tirgū ir arī platformas, kuras ir pelnījušas uzslavas par drošību, stabilitāti un unikālu pieeju dažām problēmām, ar kurām pašlaik saskaras DeFi sektors. DeFi ienesīguma protokols (DYP) ir ideāls vienas šādas firmas piemērs. DYP cenšas nodrošināt investoriem vairāk iespēju un drošības nekā agrīnās platformas. Lūk, kā darbojas DYP. 

Kā darbojas DYP.Finance?

DYP ir uzbūvēts virs pasaules lielākās Dapp blokķēdes Ethereum. Kā Ethereum balstītas platformas DYP lietotājiem tirgū ir maksimāla sadarbspēja. DYP marķierus varat uzglabāt jebkurā ar ERC-20 saderīgā makā. Varat arī izmantot savus žetonus citās DeFi platformās, kas atbalsta šos unikālos finanšu instrumentus. DYP tika izveidots, izmantojot programmēšanas valodas HTML5, CSS3, Bootstrap un Solidity.

 DYP.Finance sniedz lietotājiem reālus ieguvumus

DYP ievieš vairākas lieliskas funkcijas, kas palīdz palielināt jūsu atdevi. Šī nākamās paaudzes deflācijas DeFi ekosistēma nodrošina jums ērtu navigācijas saskarni. No šejienes jaunie lietotāji platformā var viegli atrast visnoderīgākās funkcijas. Konkrēti, DYP nodrošina sabiedrībai metināšanas, ieguves un lauksaimniecības lauksaimniecības protokolus.

 DYP kalnrūpniecības baseins

DYP kalnrūpniecības baseins ir viena no tīkla populārākajām funkcijām. Kalnrūpniecības baseini ļauj kalnraču grupām strādāt kopā, lai pievienotu blokus blokķēdei. Šie tīkli nodrošina vairākiem ģenerējošiem klientiem iespēju dot ieguldījumu bloka izveidē. Pēc tam atlīdzības tiek sadalītas starp visiem kopas dalībniekiem, kas piedalās, pamatojoties uz viņu skaitļošanas līdzdalību.

Solo pret Pools

Svarīgi, ka kalnrūpniecības baseini ir labākās iespējas iegūt bloku. Salīdzinājumam – solo ieguve var aizņemt vairāk nekā gadu, pirms atrodat vienu bloku. Šī laika aizkave var būt pat ilgāka, atkarībā no jūsu ieguves platformas. Baseini nodrošina, ka jūs saņemat stabilu un paredzamu IA par jūsu pūlēm.

DYP kalnrūpniecības baseina locekļiem ir arī dažas papildu priekšrocības. Šie lietotāji katru mēnesi tiek apbalvoti ar 10% prēmiju no kopēja ETH ikmēneša ienākumiem. Tādā veidā DYP lietotāji maksimāli palielina savus kalnrūpniecības centienus un redz lielāku atlīdzību par dalību baseinā nekā iepriekšējās ieguves baseina struktūras.

Ieguves baseinu priekšrocības

Pievienojoties kalnrūpniecības baseinam, ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, ir daudz mazākas sākuma izmaksas, kas saistītas ar ieguvi no baseina. Jums nav jādodas ārā un jāpērk dārga kalnrūpniecības platforma. Ja jūs iegādājaties lieljaudas platformu, varat to izmantot, lai pievienotos arī kalnrūpniecības baseinam.

Pašreizējais tirgus standarts ir ASIC (lietojumprogrammas integrēta mikroshēma) ieguves platformas. Šīs ierīces var maksāt pāris tūkstošus dolāru un ir ārkārtīgi izsalkušas. Šī iemesla dēļ lielākā daļa kalnraču meklē vietas ar atjaunojamām vai ar lielu atlaidi elektrības izmaksām. 

Ražas lauksaimniecība

Ienesīguma lauksaimniecība ir vēl viena aizraujoša funkcija, kurai lietotāji piekļūst, pierakstoties DYP. DYP raža tiek apstrādāts ar automatizētas ražas audzēšanas līgumiem DYP ekosistēmā. Platforma pašlaik atbalsta šo aktīvu ražu: 

  • DYP / ETH
  • DYP / USDC
  • DYP / USDT
  • DYP / WBTC 

Ienesīguma lauksaimniecības protokoli jaunajiem lietotājiem atvieglo atgriešanos. Salīdzinot ar tirdzniecību, ražas audzēšana ir labāka iespēja vidusmēra lietotājam. Nepastāvības un pārsteigumu ir daudz mazāk. Turklāt jūsu atlīdzības tiek automātiski izmaksātas, izmantojot viedos līgumus. Tādā veidā nav nepieciešama cilvēka iejaukšanās, kas varētu aizkavēt jūsu ienākumus.

Valdīšana

Visā DYP tīklā tiek izmantota unikāla pārvaldības struktūra, kas paredzēta, lai lietotājiem piešķirtu lielāku kontroli tīkla virzienā. Tāpat kā lielākajā daļā DeFi platformu, arī jūs varat turēt tīkla pārvaldības pilnvaru, šajā gadījumā DYP, lai iegūtu lielāku teikšanu balsošanas procesā. DYP ekosistēmā pārvaldības mehānisms ir solis uz priekšu. Tas ļauj lietotājiem izlemt, ko darīt ar papildu DYP marķieriem, kas palikuši no tīkla pretmanipulācijas protokola.

Anti manipulācijas

DYP izstrādātājs darīja visu iespējamo, lai izveidotu platformu, kurā nebūtu vaļu iejaukšanās. Lai veiktu šo uzdevumu, tīkls katru dienu automātiski pārveido noteikto DYP skaitu par ETH. Šī konvertēšana samazina DYP cirkulējošo piedāvājumu tirgū un palīdz uzturēt marķiera vērtību. Turklāt visas DeFi spēles atlīdzības tiek izmaksātas ETH tieši tīkla pārvaldības žetona vietā, kā ar konkursu.

DYP – Iegūstiet savu ieguldījumu augšup

Izpratne par to, kā izmantot DYP tīklu, lai maksimizētu jūsu IA, ir lielisks veids, kā gūt vairāk panākumu jūsu ieguldījumu stratēģijā. DeFi sabiedrībā pieaug deflācijas protokoli. Tomēr neviena no šīm platformām nepiedāvā neko tik iekļaujošu un uzlabotu, kā opcijas, kuras DYP ienes tabulā. Šī iemesla dēļ, DYP lietotāji noteikti izbaudīs ienesīgu pieredzi, kad viņi izmantos šo unikālo protokolu, lai turpinātu savu ieguldījumu stratēģiju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me