PR: dzīvības līnija lauksaimniekiem, izmantojot liesmu fermu

Lauksaimniecība ir neaizstājama tautu sastāvdaļa visā pasaulē, jo tā nodrošina uztura avotu visiem. Tomēr nozare saskaras ar vairākiem graujošiem satricinājumiem, kas nomoka lauksaimniekus un ietekmē viņu uzņēmējdarbības ilgtspēju. Galvenais no tiem ir ugunsgrēki. Tikai Lielbritānijā zemnieku saimniecību ugunsgrēku izmaksas bija 46,4 miljoni mārciņu 2018. gadā.

Tā kā globālās klimata pārmaiņas notiek fosilā kurināmā nepārtrauktas izmantošanas dēļ, dārgi lauksaimniecības traucējumi arvien pieaug. Lai novērstu izmaksas, ir palielināti kriptogrāfijas saraksti, lai palīdzētu samazināt radušos zaudējumus, nodrošinot lauksaimniekiem glābšanas riņķi.

Liesmojošo saimniecību organizācija

The Liesmojošās saimniecības organizācija ir uz lauksaimniecību balstīta organizācija, kas mēģinājusi novērst lauksaimnieku zaudējumus, izmantojot kriptogrāfijas sarakstu. Tas tiek darīts, piedāvājot unikālu patentētu deflācijas ražas audzēšanas protokolu. To darot, tas palīdz mazināt lauksaimniekus no zaudējumiem, kas rodas, radot pasīvos ienākumus.

Flaming Farm pirmsākumi

Ciema zemnieks, kurš saucās Flaming Farmer, kādu dienu pamodās un pamanīja, ka visa ciema labība dega. Pats ciems bija ļoti atkarīgs no augkopības. Uguns nodarīja potenciāli dzīvībai mainīgus postījumus, kā to izjuta visi ciema iedzīvotāji. Zemnieks atsauca atmiņā vecvecāku stāstīto par līdzīgu situāciju, tomēr viņi to izvilka, spējot nodrošināt “īpašu spēku”, kas palīdzēja uzturēt zemkopības praksi. Šī iedvesma noveda pie Ethereum balstītas žetonus.

Kā lietot Flaming Farm

Paredzams, ka, lai siltinātu sevi, topošie lauksaimnieki iegūs LAUKSAIMNIECĪBA žetonus apmaiņas pakalpojumos un pievienojot likvidāciju Uniswap. Uniswap ir pilnībā decentralizēta kriptogrāfijas birža, kas Ethereum protokolā piedāvā automātisku likviditātes nodrošināšanu. 

Flaming Farm žetoni ir pieejami divās daļās – gan privātā, gan publiskā. Abi saraksti tiek izlaisti atsevišķi, un tie būs pieejami vietnē Coinmarketcap un Coingecko.

Pirmais būs privāta pārdošana. Tā cietais vāciņš ir 300 ETH (Ethereum monētas). Tas ir paredzēts, lai iegūtu pirmos pārdošanas apjomus un nogaršotu tirgus dziļumu, gaidot lielāku publisko sarakstu. Vēlāk publiskotajam sarakstam ir 600 ETH. Tādējādi tas būs primārais saraksts ar likviditātes bloķētu logotipu.

FFARM žetons

Kopumā ir 10 000 iepriekš izraktu žetonu. Tie aptvers visu sarakstu un pārdošanas apjomu; un tā minimālais degšanas ātrums ir 2,5% vienā pārnesumā, kas tiek mainīts, palielinoties piegādei. Žetonus izplata šādi:

  • 4000 žetonu, kas veido 40% no kopējās summas, piešķir 600 ETH publiskajā sarakstā. Maksimālais maksimālais ierobežojums vienam indivīdam ir noteikts 20 ETH, katram marķierim piesaistot cenu 0,16 ETH..
  • 300 ETH privātai pārdošanai tiek piešķirti 2500 žetoni. Tas veido 25% no visiem žetoniem. Individuālais maksimālais ierobežojums ir noteikts 30 ETH, un cena ir 0,13 ETH par marķieri.
  • Vēl 25% jeb 2500 žetonu tiek piešķirti likviditātes programmai Uniswap, kuras vērtība ir 495 ETH. Tas būs pieejams septiņas dienas no pūļa pārdošanas

Ir arī 500 (5%) komandas žetoni un vēl 500 (5%) žetoni projekta attīstības finansēšanai. Abi darbosies 3 mēnešus.

Kā iegūst lauksaimnieki un investori


Liesmojošo fermu attīstītāji izmanto a DeFi protokols, kas ģenerē aktīvu atdevi, ļaujot audzēt ražu. Ienesīguma lauksaimniecība ir mārketinga process, kurā kriptogrāfijas aktīvu īpašnieki var aizdot savas kriptovalūtas, nopelnot nodevas un procentus kā ienākumus šajā procesā.

FFARM žetonu turētāji pelna ienākumus pasīvi, bez nepieciešamības tirgoties, pateicoties tā ražas audzēšanas aspektam. Ideāli, lai palīdzētu augkopjiem, šie ienākumi, kas iegūti turētajos žetonos, kalpo, lai tos mazinātu no ražošanas satricinājumiem. 

Tātad, kad lauksaimniecības uzņēmums saņem šoku, kas rada zaudējumus, ienākumi no lauksaimniecības ienākumiem no FFARM žetoniem var nodrošināt lauksaimniekiem kapitālu, lai iegādātos nākamās stādīšanas sezonas stādus, kā arī segtu citus lauksaimniecības izdevumus. Tas ir arī dzīvotspējīgs ienākumu ģenerators ieguldītājiem citās nozarēs.

Deflācijas rakstura priekšrocība

Pateicoties tās funkcionālajai struktūrai, ražas lauksaimniecībai ir arī lieli inflācijas riski. Marķieri laika gaitā pakāpeniski zaudē savu vērtību pārprodukcijas problēmas rezultātā. Tas ir, laika gaitā tiek atbrīvots vairāk žetonu, nepalielinot pieprasījumu.

Vēl viena problēma ir galvenā likviditātes nodrošinātāja aiziešana. Spekulatīvie investori, kas ienāk, rezultātā izraisa strauju cenu samazinājumu, kas kaitē tirgū palikušajiem. Tādējādi tas pārspētu augkopju mērķi pāriet uz ražas audzēšanas tirgu kā spilvenu lauksaimniecības satricinājumiem, tikai ievērojami zaudējot vērtību.

Flaming Farm deflācijas ienesīguma protokolam, kas ir viens no pirmajiem, kas tiek atbrīvots, ir simpātisks ieguvums. Būtībā tas ir saistīts ar žetonu izņemšanu no aprites, kuru radītāji sākotnēji sasniedza 2,5%. Tas ir regulējams, palielinoties piegādei. Inflācijas riskus, kas saistīti ar ienesīguma lauksaimniecību pārmērīga piedāvājuma rezultātā, var pārbaudīt, kad tie notiek, garantējot marķiera vērtības stabilitāti. 

Pateicoties maksimālajam ierobežojumam 30 ETH vienam indivīdam, galvenā likviditātes turētāja aiziešanu var pielāgot arī komandas iespēju robežās. Komandas piešķirtie 5% no visiem žetoniem palīdz segt šādu notikumu, kā arī pakāpenisku žetonu sadedzināšanu, lai garantētu to cenas.

Secinājums

Lai arī lauksaimniecībai ir izšķiroša nozīme visām tautām, tā saskaras ar milzīgiem riskiem, kas var traucēt ražošanu. Šo seku nesēji ir lauksaimnieki, kuri cieš milzīgus ieņēmumu zaudējumus. Pašreizējo globālo klimatisko izmaiņu dēļ tas nozīmē, ka lauksaimnieku amortizācija ir kļuvusi par ļoti reālu iespēju saglabāt lauksaimniecību un lauksaimniecības dzīvotspēju.

Liesmojošā saimniecība žetoni piedāvā labu darījumu viņiem un citiem investoriem, nodrošinot vēl vienu ienākumu plūsmu. Tas tiek darīts, vienlaikus ar savu patentēto deflācijas protokolu arī noliedzot ražas audzēšanas inflācijas spiedienu. Organizācija sola izpildīt sākotnējo mērķi – dot lauksaimniecībai glābšanas riņķi, ja tiks veikta liela lauksaimnieku uzņemšana.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector