PR: Atšķirība starp tradicionālo naudu, DICE un citām kriptovalūtām

Līdz ar tehnoloģiju ieviešanu mūsdienu ekonomikā mēs turpinām atrast veidus, kā tradicionālās valūtas pārvērst par digitālām. Bitcoin 2009. gadā pirmo reizi ieviesa savu pirmkodu, kas radīja revolūciju mikromaksājumu nozarē. Kaut arī plastikāta nauda debetkartes / kredītkaršu un digitālo seifu veidā ir plaši izmantota, kriptovalūtas saņēma vispārēju pieņemšanu, jo tās piedāvāja ekonomisku un ātru risinājumu līdzekļu pārskaitījumiem visā pasaulē. Kaut arī kriptogrāfijas telpā vairākas digitālās valūtas mēģināja atrisināt dažādas problēmas, to tehnoloģija saskārās ar vairākām neefektivitātēm, kas kavēja šādu žetonu pieņemšanu pasaulē.

DICE Money, jauna vecuma kriptonauda, ​​ievieš digitālo ekonomiku, kas nedarbojas tradicionālā blokķēdes platformā, bet tajā pašā laikā saglabā kriptovalūtu īpašības un priekšrocības. Novēršot pašreizējā ICO līdzekļu vākšanas modeļa trūkumus, DICE piedāvā pašpietiekamu modeli, kurā lietotāji iegūst digitālos žetonus, lai atbalstītu personas, uzņēmumus un / vai sociālās organizācijas, lai piesaistītu līdzekļus. Par valūtas un digitālajām žetonām joprojām ir troksnis, tāpēc atšifrēsim, kā šie vērtības krājumi atšķiras, un izpētīsim, kā izceļas DICE Money, vienlaikus integrējot abu labāko iezīmes.

Atšķirība starp tradicionālo naudu un citām kriptovalūtām

Tradicionālā nauda

Vienkārši sakot, naudu var izmantot preču vai pakalpojumu iegādei, kā arī ietaupīt vai ieguldīt. Tas spēj veikt visas šīs funkcijas tādu nenozīmīgu īpašību dēļ kā “vērtības krājums”, “maiņas līdzeklis”, “norēķinu vienība” un “atliktā maksājuma standarts”.

Turklāt to vienmēr ir atbalstījusi centrālā iestāde ar piegādi, ko noteikusi šī lieljaudas vienība. Tam var būt viena no šīm formām-

Reālā valūta

Materiālie vai nemateriālie aktīvi, kuriem ir patiesā vērtība, piemēram, zelts, varš, sudrabs, akciju daļas. Šiem aktīviem ir vērtība, pamatojoties uz īpašām mērīšanas metodēm un likmēm.

Fiat valūta

Visbiežāk izmantotā naudas forma ir fiat. Atšķirībā no reālās valūtas, to nenodrošina materiāls vai nemateriāls aktīvs, un tā visbiežāk ir papīra zīmīte vai dārgmetāla monēta. Tā iegūst vērtību, jo valdības to deklarē kā likumīgu maksāšanas līdzekli, kas ir pieņemams kā maksāšanas veids “visiem valsts un privātajiem parādiem”. Piemēri ietver USD, EUR, GBP un ​​JPY starp vairākām citām valūtām. Šāda valūta parasti apgrozās noteiktā valsts ekonomikā, un to regulē centrālā banka, lai tā darbotos kā parādzīme, ko izdevušas attiecīgās valdības iestādes.

Digitālā valūta

Digitālās valūtas ir līdzīgas fiat valūtai, un kritiskā atšķirība ir tā, ka, lai gan fiat valūtas ir taustāmas, digitālās valūtas ir nemateriālas un tām ir digitāla eksistence. Piemēri ietver naudu debetkartes / kredītkaršu veidā, digitālos makus, piemēram, Paypal, un tamlīdzīgus.

Kriptovalūtas

Kriptovalūtas ir digitāli aktīvi un pēdējā laikā ir ieguvuši popularitāti ar piemēriem, kas ietver Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple. Tie ir paredzēti lietošanai kā apmaiņas līdzeklis un galu galā aizstāj tradicionālo naudu. Nav centrālās iestādes, kas kontrolētu kriptovalūtas; tā vietā tie tiek nodrošināti ar kriptogrāfijas algoritmiem visā izplatītajā virsgrāmatā. Tehnoloģija, kas nodrošina šādas valūtas, ir blokķēde – publiska finanšu darījumu datubāze.

DICE Money– Tradicionālās naudas un kriptovalūtu labāko īpašību integrēšana:

DICE Money ir jauna vecuma kriptonauda, ​​kas izstrādāta, lai integrētu labākās kriptovalūtu un fiat valūtas īpašības. Līdzīgi kā kriptovalūtās, arī DICE žetonus iegūst (vai izveido) bez centrālās iestādes vai uzticamām trešajām pusēm. Turklāt DICE žetonus var izmantot, lai iegādātos preces vai pakalpojumus vai pat ziedotu sociālo iemeslu dēļ vai nodotu draugiem un ģimenei. Tāpat kā kriptovalūtas, arī DICE platforma ir decentralizēta. Tomēr tas atšķiras ar to, ka tas ir efektīvāks, ātrāks un lētāks, izmantojot vairākas virsgrāmatas, nevis vienu virsgrāmatu.

Līdzīgi kā fiat valūtā, platformas īpašnieki var veikt darījumus ar DICE žetoniem pat bezsaistē, vienmērīgi veikalos, kas pieņem šādus digitālos līdzekļus.

Ar līdzīgām iezīmēm, kas integrē tradicionālo naudu un digitālās kriptovalūtas, DICE dažādu iemeslu dēļ atšķiras no parastajām kriptovalūtām. Atšķirībā no kriptovalūtām, kuru uzglabāšanai nepieciešams specializēts maks, DICE žetoniem šādi maki nav vajadzīgi, un tos var tiešsaistē saglabāt binārā faila, e-pasta veidā vai bezsaistē kā drukātu piezīmi vai USB zibatmiņu..

Turklāt pirmo reizi kriptoversā DICE ļauj lietotājiem bezsaistē iegūt DICE žetonus, nodrošinot daudzas aizraujošas fintech iespējas. Izmantojot bezsaistes kalnrūpniecību, lietotāji būs atjaunojuši drošību ar drošākām iespējām, nebaidoties no kriptogrāfijas, ja kāds cits slepeni izmanto jūsu resursus kriptonauda.

Lietotāji, kas ir lieliski piemēroti ikdienas lietošanai bez šokiem, var piedalīties revolucionārajā platformā, kas ekonomiski vienkāršo līdzekļu vākšanu, vienlaikus piedāvājot miljoniem vārteju, lai sabiedrībā izveidotu savienojumu ar platformu. Kripto un tradicionālo valūtu labāko īpašību apvienošana. KAULIŅAS ir potenciāls attīstīties kā vispārpieņemta digitālā valūta, kuru nodrošina kriptogrāfija.

Lai uzzinātu vairāk par DICE vai to, kā tas var palīdzēt jūsu uzņēmumam piesaistīt līdzekļus, apmeklējiet viņu vietni vietne vai arī jūs varat izlasīt balto grāmatu šeit.

Saziņa ar medijiem:

Nosaukums: Dilip Chandar

E-pasts:    [e-pasts aizsargāts]

Vietne: www.dice.money

Telegramma: https://t.me/DICEMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me