PR: 100x Bitcoin sviras tirdzniecība: ieviesta PrimeXBT platforma!

PrimeXBT, jauna ceturtās paaudzes kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas piedāvā tirgū esošajiem tirgotājiem visspēcīgāko funkcionalitātes rīku komplektu, nākamnedēļ sāk darboties gaidīšanas sarakstā, kurā ir vairāk nekā 125 000 agri ieviesēju.

Sākot ar PrimeXBT palaišanu 4. februārī, sākotnēji būs 5 kriptovalūtu pāri ar visaugstāko lietotājiem nodrošināto likviditāti: BTC / USD, ETH / USD, XRP / USD, LTC / USD un EOS / USD. Vissvarīgākais ir tas, ka visiem pieejamiem digitālajiem līdzekļiem no pirmās dienas tiks nodrošināta simtkārtīga aizņemšanās (vai starpība).

Laika gaitā tiks pievienoti papildu pāri, bet sākot ar ierobežotu skaitu populārāko kriptovalūtu, kur tiek mazināti tādi jautājumi kā “pump and dumps” un “51% uzbrukumi”..

Primexbt kriptovalūtu tirdzniecības platforma ar 100x sviru

9 iemesli tirdzniecībai PrimeXBT platformā

Lai gan daudzas platformas, kas tirgotājus savieno ar kriptogrāfijas aktīviem, sastāv tikai no šaura rīku komplekta, PrimeXBT ietver plašu funkciju un pasūtījumu veidu klāstu, ļaujot gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem salīdzinoši viegli izpildīt uzlabotas tirdzniecības stratēģijas. PrimeXBT platforma šai nozarei nosaka augstu latiņu, un šeit ir norādīti iemesli, kāpēc jāapsver sava personīgā tirdzniecības konta atvēršana.

 • 100x palielinājums Bitcoin, Ethereum, Litecoin un citiem

Kredītplecs ir galvenā PrimeXBT tirdzniecības platformas iezīme, un tā var būt spēcīgs instruments tirgotājam. Ikviens to var izmantot, lai izmantotu salīdzinoši nelielas cenu kustības priekšrocības un lai kapitāls pieaugtu ātrāk.

PrimeXBT piedāvā visaugstāko aizņemto līdzekļu īpatsvaru (līdz 100x) kriptovalūtu tirgū, nodrošinot lietotājiem iespējas ievērojami palielināt veiksmīgu tirdzniecības stratēģiju rentabilitāti un tirgoties ar ievērojami lielāku apjomu nekā iespējams bez šādas sviras..

 • Kripto aktīvu īsā pārdošana

Visā lāču tirgū un cenu samazināšanās periodos tirdzniecības platformas, kas nenodrošina iespēju saīsināt noteiktus aktīvus (piemēram, Bitcoin), liedz lietotājiem gūt peļņu šajos periodos..

PrimeXBT nodrošina mehānismus, kas nepieciešami, lai tirgotāji varētu īslaicīgi izmantot kriptovalūtas un gūt labumu no cenu pazemināšanās, kā arī pieauguma.

 • Kopējā likviditāte no 12 pakalpojumu sniedzējiem

Novirzīšanos un nespēju izveidot efektīvas pozīcijas zemāku apjomu dēļ mazina, apvienojot 12 citu vadošo biržu likviditāti. Tas nodrošina iespēju precīzi izpildīt tirdzniecības stratēģijas, vienlaikus sasniedzot ideālas ienākšanas cenas tirgū un nodrošina, ka ar PrimeXBT var veikt jebkura lieluma darījumus..

 • Vairāki pasūtījumu veidi

PrimeXBT nodrošina 5 veidu pasūtījumus, kas pieejami lietotājiem: tirgus, limita, pieturas, OCO un aizsardzības rīkojumi. Aizsardzības rīkojumi ir īpaši piemēroti iesācējiem un tiek izpildīti, ja cena virzās pret esošo pozīciju, efektīvi pasargājot no iespējamiem zaudējumiem.

 • Izsmalcināti drošības pasākumi

Kriptogrāfiskās paroles jaukšana, aktīvu uzglabāšana aukstumā, DDOS aizsardzība un divu faktoru autentifikācija ir standarts visiem PrimeXBT tirdzniecības kontiem, nodrošinot, ka visiem lietotājiem ir pieejami tirgū vadošie drošības protokoli.

Prime XBT īsteno klientu naudas papildu aizsardzību piespiedu baltā saraksta veidā adrešu atsaukšanai.

Šī procedūra tiek veikta, lai nodrošinātu jūsu depozītu. Ja uzbrucējiem izdosies kaut kā iegūt jūsu lietotājvārdu un paroli no personīgā konta Prime XBT, viņi nevarēs izņemt līdzekļus uz BTC adresi, kuru jūs neesat apstiprinājis..

 • Nav KYC – vienkārša reģistrācija mazāk nekā vienā minūtē

PrimeXBT tiek noņemts KYC apstiprināšanas slogs, ļaujot paātrināti un anonīmi izveidot kontu. Reģistrācijai un tirdzniecībai ir nepieciešama tikai e-pasta adreses pārbaude, ļaujot veikt patiesi anonīmu kriptovalūtu tirdzniecību.

Noņemot KYC prasības un pilnveidojot konta reģistrācijas procesu, PrimeXBT ļauj visā pasaulē izkliedētiem tirgotājiem no visas pasaules ātri un ērti izveidot kontu un sākt piekļūt kriptovalūtu tirgiem..

 • Mobilā piekļuve iOS un Android ierīcēm

Tirdzniecību var pārvaldīt, atrodoties ceļā, izmantojot PrimeXBT vietējās iOS un Android mobilās lietotnes. Izveidojiet savienojumu ar savu tirdzniecības kontu, izmantojot PrimeXBT lietotni, lai atvērtu un aizvērtu pozīcijas, pārvaldītu depozītus un izmaksas no tālruņa – jebkurā vietā un laikā.

 • Finansējums, izmantojot kredītkarti vai citas kriptovalūtas

PrimeXBT ir ieviesusi nepieciešamo integrāciju, kas ļauj visiem lietotājiem iegādāties Bitcoin ar kredītkarti vai apmainīt jebkuru citu kriptovalūtu un noguldīt to tieši uz savu Bitcoin adresi PrimeXBT.

 • Līdz pat 10 reizēm lielākas izmaksas ar PrimeXBT novirzīšanas programmu

Reģistrējoties novirzīšanas programmai, lietotāji var baudīt visaugstākās izmaksas par novirzīšanu un reģistrēšanos nozarē. PrimeXBT nodrošina daudzlīmeņu novirzīšanas sistēmu, ļaujot lietotājiem nopelnīt ievērojami vairāk nekā citas kriptovalūtas novirzīšanas programmas.

Reģistrēšanās, finansēšana un tirdzniecība

Reģistrēšanās, tirdzniecības konta finansēšana un tirdzniecības sākšana ar PrimeXBT nevar būt vieglāka. Platformas lietotāja saskarnē ir iekļautas plašas domas un plānošana, lai nodrošinātu jaudīgu, tomēr vienkāršu sistēmu, lai optimizētu un izpildītu veiksmīgas kriptovalūtās balstītas tirdzniecības stratēģijas.

Pierakstīties:

PrimeXBT reģistrācijas process ir paredzēts racionalizēt, lai veiktu depozītu un sāktu tirdzniecību, lai pārbaudītu tikai e-pasta adresi..

KXC pārbaude nav nepieciešama, lai izmantotu PrimeXBT, un personas dati, piemēram, vārds, adrese un tālruņa numuri, tiek noņemti arī no reģistrācijas procesa, lai nodrošinātu anonimitāti un atvieglotu reģistrēšanās vienkāršību..

Kad e-pasta adrese ir norādīta, norādiet konta paroli un piekrītiet pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Pēc e-pasta adreses pārbaudes lietotāji var piekļūt savam kontam un finansēt savu kontu tirdzniecībai.

Finansējums:

Konta informācijas panelī sadaļu “Noguldījumi” var skaidri redzēt lapas kreisajā pusē. Nokļūstot sadaļā Noguldījumi, jūsu kontā būs redzama automātiski piešķirta Bitcoin finansēšanas adrese.

 

Gan Bitcoin depozīta maka adresi, gan QR maku, kas apzīmē šo maku, var atrast sadaļā Depozīti, un, tiklīdz depozīts ir veikts un notīrīts Bitcoin blokķēdē, tas tiks atspoguļots jūsu kontā..

Par PrimeXBT veiktajiem depozītiem nav jāmaksā, lai gan minimālā depozīta summa ir 0,001 BTC.

Ja vēlaties izmantot citas depozīta metodes, nevis veikt tiešu Bitcoin depozītu, maksājumu logrīku var atrast cilnes Alternatīvie depozīti sadaļā Noguldījumi.

Tirdzniecība

Ir trīspakāpju process, lai varētu tirgoties ar PrimeXBT:

 1. Veiciet depozītu savā kontā, lai finansētu savus darījumus.

 2. Kad jūsu konts ir finansēts ar Bitcoin, pārsūtiet to uz savu Trading kontu.
 3. Sāciet tirdzniecību, konta informācijas panelī noklikšķinot uz cilnes Tirdzniecība.

Konta kopsavilkums ir atrodams informācijas paneļa augšējā labajā stūrī un sniedz svarīgu informāciju, piemēram, atlikumus, pašu kapitālu, nerealizēto peļņu un zaudējumus, izmantoto rezervi, pieejamo rezervi un pieejamo peļņas procentu..

Tirdzniecību var izvietot vai nu no a) Watchlist Widget, b) Chart Widget un c) Dashboard Widget.

Kad darījums ir veikts, pozīciju logrīku var viegli izmantot, lai izsekotu un modificētu visas pašreizējās pozīcijas. Pasūtījumu var pielāgot arī pasūtījumu logrīkā, ļaujot vienu pasūtījumu aizstāt ar citu.

PrimeXBT palaišanas diena: 4. februāris

Pēc vairāku mēnešu ilgas attīstības un sagatavošanās PrimeXBT ir gatavs revolucionizēt veidu, kādā uz kriptovalūtu orientēti tirgotāji iesaistās tirgos.  

Ar lielu cerību gaidīšanas saraksts, lai iegūtu pirmo piekļuvi platformai, ir palielinājies vairāk nekā 125 000 lietotāju no visas pasaules un katru dienu turpina pieaugt, līdz pat palaišanas dienai.  

Ja vēlaties piedalīties PrimeXBT palaišanas pasākumā un pievienoties gaidīšanas sarakstam, reģistrāciju var atrast vietnē https://PrimeXBT.com/comingsoon.  Lai iegūtu papildinformāciju par PrimeXBT un platformā pieejamajām jaudīgajām funkcijām, izbraukšana https://PrimeXBT.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me