PhoenixDAO: Decentralizēta digitālās identitātes platforma, kas lietotājiem piešķir apbalvojumus

PhoenixDAO, decentralizēta un atvērtā koda digitālās identitātes virzīta platforma, paziņoja par plānoto Event Marketplace DApp palaišanu, kas piedāvā sarakstu un pasākumu biļešu – gan bezmaksas, gan maksas – tirgu līdz 2021. gada 1. ceturkšņa beigām. Tas izriet no nesenajiem jauninātās Phoenix DAO Staking DApp beta palaišana.

Uzsākta 2020. gadā, PhoenixDAO mērķis ir novērst vaļu manipulācijas gadījumus, izmantojot tā pielāgoto DAO. Platformā tiek izmantota kopienas virzīta pārvaldības pieeja, kas žetonu turētājiem dod iespēju izveidot un balsot par priekšlikumiem par projektiem un DApps, kas tiks veidoti platformā. PhoenixDAO darbina vietējie PHNX žetoni – kurus izmanto arī balsošanā. 

Kā redzams iepriekš, PhoenixDAO sastāv no divām galvenajām daļām – DAO (pārvaldībai) un DApps (lietderība) – dodot lietotājiem balsi lēmumu pieņemšanā, izmantojot PHNX marķieri

PhoenixDAO centrā ir DAO jeb decentralizēta autonoma organizācija, kas ir tīkla pārvaldības protokols. Saskaņā ar paziņojumu DAO ļauj kopienai piedalīties balsošanā par priekšlikumiem, kā minēts iepriekš, kā arī dala dotācijas projektiem, kas dod labumu FēniksasDAO ekosistēmai. 

Uzsākot, PhoenixDAO komanda sadarbībā ar Ferrum Network ātri uzsāka akciju kampaņu, kam sekoja komanda, kas uzsāka savu pirmo vadošo dApp Q3 2020, un paredzams, ka šī notikumu tirgus laukums tiks atvērts vēlāk šajā ceturksnī. Nākamais ceļvedī ir NFT Marketplace, kas nāk vēlāk gadā.

Uzlikšana uz platformas ir iespējama divos veidos – vai nu izmantojot Spot ieejošo DApp, vai nodrošinot likviditāti vietnē Uniswap. Dalīšanās uz vietas, izmantojot DApp, ļauj lietotājiem nopelnīt līdz 20% APY, samaksājot PHNX. Sākot ar jūniju, lietotāji to arī var bloķēt / nodrošināt likviditāti PHNX Uniswap LP uz mēnesi, lai nopelnītu ETH / PHNX atlīdzības. 

DAO panākumus nevar novērtēt par zemu, jo platformas likviditāte un apjomi kopš gadu mijas pieaug. 14. februārī PhoenixDAO pārtrauca visu diennakti visu laiku lielāko apjomu vietnē Uniswap un citos uzskaitītās biržas par 950 000 USD, parādot tīkla potenciālu. Šīs nedēļas trešdienā Uniswap (PHNX / ETH) likviditātes fonds visu laiku augsto likviditāti noteica 394 700 ASV dolāru apmērā.. 

Vēl viens fantastisks pavērsiens šodien sasniegts kā $ PHNX turētāji pārspēj 1000 @eterskan! &# 128640;

Tas kopā ar vairāk nekā 300 000 ASV dolāriem tagad ir PHNX: ETH #Uniswap LP &# 128293;# kriptovalūtas # Kriptogrāfija pic.twitter.com/0WWSmunk99

– PhoenixDAO (@ phnxdao) 2021. gada 15. februāris

Neskatoties uz to, PhoenixDAO ir atvērusi arī plašu partneru loku kriptovalūtas ekosistēmā, sākot no tirgotājiem un beidzot ar izstrādātājiem. PhoenixDAO paziņoja par partnerību 2020. gada vidū ar Ferrum tīkls, kriptogrāfijas seifa nodrošinātājs, lai uzlabotu digitālo identitāti savā sub-null makā. Ferrum tīkls ir decentralizēts tīkls ar unikālu vērtības piedāvājumu – “tā vietā, lai koncentrētos uz jaunām monētām, tas var attēlot monētas citos tīklos”.

Partnerība ātri sekoja mārketinga aliansēm ar LunaPR un Crypto Daily, kas gatavojās izjaukt DeFi un DAO pārvaldības tirgu. The partnerība ar Luna PR, pasaules mēroga fintech mārketinga un sabiedrisko attiecību firmas, kas paziņota trešdien, mērķis ir apvienot tirgu un radīt pārliecību un pārliecību, ka PhoenixDAO sistēma uzvarēs tirgu. 

“Zīmolu veidošana ir obligāta jebkurai nozarei,” teikts PhoenixDAO paziņojumā. “Bez publiska tēla neviena organizācija nevar izdzīvot šajā konkurences tirgū.”

Pēc veiksmīgas DAO pārbaudes tas tagad ir tuvāk nekā jebkad agrāk. Pēc tiešraides tas būs pirmais solis, lai redzētu izstrādātājus visā pasaulē, kuri balstās uz PhoenixDAO ekosistēmu. Vēlāk 2021. gadā komanda dalīsies detaļās par dApp veikala palaišanu. Tas arī dod lietotājiem iespēju nopelnīt pasīvos ienākumus, izmantojot likmi, kas gaidāma nākamajā mēnesī. 


Priecājos par jūsu atbalstu @Thecryptomist! Jums patiešām ir taisnība.

Izbaudiet mūsu spēles priekšrocības jau tagad, V2 iznākot nākamajā mēnesī! &# 128293; https://t.co/1J75mJ9vKt

– PhoenixDAO (@ phnxdao) 2021. gada 19. februāris

PhoenixDAO marķieris, PHNX, šobrīd tirgojas ar USD 0,088997, kas ir straujš 220% pieaugums pagājušajā mēnesī, un kopējais apgrozībā esošais piedāvājums ir 51 897 138. PHNX žetonu kopējais tirgus ierobežojums ir 4 778 869 ASV dolāri, kas ir 7,3% kritums pēdējo 24 stundu laikā.

Atruna: Šis ir apmaksāts amats. Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector