MXC birža maina kriptovalūtu industrijas nākotni, attīstot atbilstību

Pirms traks steigas kriptovalūtu tirgos, kas redzēja, ka Bitcoin (BTC) pārsniedza visu laiku augstāko cenu, lai uzstādītu jaunus visu laiku augstākos līmeņus, USD 23 800, jo rakstīšanas laikā telpā bija iecienīta tēma – drošības atbilstība. Gada laikā finanšu regulatori ir mērķējuši uz vairākām kriptovalūtu apmaiņām visā pasaulē, piemēram, BitMEX, sliktas normatīvo aktu ievērošanas un drošības problēmu dēļ.

KYC / AML atbilstības neglītā puse

Oktobra sākumā ASV Tieslietu departaments un ASV izejvielu nākotnes tirdzniecības komisija (CFTC) iesūdzēja kriptogrāfisko aktīvu tirdzniecības platformu BitMEX par Banku slepenības likuma pārkāpšanu. Neilgi pēc tam, kad tika apstiprināts, ka visi lietotāju līdzekļi ir drošībā biržā, nākamajā divnedēļā sekoja milzīga Bitcoins aizplūde ar attiecīgi 46 200 BTC un 10 600 BTC izņemšanu no biržas attiecīgi 2. un 7. oktobrī..

Pēc ilgas velkošās sāgas vairāki BitMEX vecākie vadītāji, tostarp tā izpilddirektors Artūrs Hejs, tika atstādināti un sirsnīgi atlaisti no amata biržā. Kā viens no lielākajiem Bitcoin pastāvīgajiem mijmaiņas līgumiem, lietotāji, regulatori un iestādes visā pasaulē arvien dedzīgāk skatās uz kriptogrāfijas apmaiņu un to, kā viņi ievēro drošību un normatīvo aktu ievērošanu.

Neatkarīgi no tā, vai tas notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, Japānā, Lielbritānijā vai citos galvenajos kriptogrāfijas aktīvu tirgos, pārvaldes iestāžu konsekvence ir stingra KYC prasību ievērošana un izvairīšanās no nelegālas naudas atmazgāšanas un teroristu finansēšanas kanālu nodrošināšanas.

Jauns veids, kā pārbaudīt atbilstību

Tehnoloģijas un inovācijas vienmēr virzīsies ātrāk nekā spēkā esošie likumi, tāpēc ir nepieciešama saskaņošana. Kriptovalūtas pakalpojumu sniedzēji vienmēr ievieš jaunus veidus, kā izveidot tirdzniecības tirgu atbilstībai draudzīgā veidā, cenšoties noturēties regulatoru mērauklā un ļaut plašākam tirgum tirgoties un izmantot kriptovalūtas..

Piemēram, MXC birža, viena no top 10 nākotnes tirdzniecības biržām Koingecko klasifikāciju, ir pazīstama ar stingru globālo KYC // AML noteikumu ievērošanu, lai lietotājiem nodrošinātu vienmērīgu un vienmērīgu pieredzi.

“Atbilstība un drošība ir atslēga stabilas un funkcionējošas kriptovalūtas apmaiņas nodrošināšanai. Lielākais pārbaudījums, ar ko 2020. gadā saskaras kriptogrāfijas aktīvu tirgus, nav tirgus pārbaude, bet gan tas, kā visā pasaulē veikt drošības atbilstības darbību, ”Alekss Ža, MXC biržas globālo operāciju direktors.

Uzsākta 2018. gadā, MXC ir ieguvusi vairākas licences, tostarp Igaunijas MTR licenci, ASV Money Service Business licenci, Austrālijas atbilstības licenci, Kanādas MSB licenci un Šveices atbilstības licenci. Vietējo licenču iegūšana, lai veiktu atbilstību kriptogrāfijas aktīvu operācijām savā platformā, ir ļāvis plašākai MXC Exchange tirgus bāzei šajās valstīs.

Tā kā daudzi regulatori elpo MXC Exchange kaklus, lietotāji jūtas droši tirgojušies platformā, katru dienu tirgojot gandrīz 1 miljardu USD..

Divi zirņi pākstī: drošība un atbilstība

Ir ļoti grūti izveidot kompetentu kriptovalūtas apmaiņu, ja neatbilstība vai drošība neizdodas. Tā ir bijusi liela problēma niknajā decentralizēto finanšu (DeFi) pasaulē, kur, neraugoties uz decentralizēto apmaiņu (DEX), kas apiet atbilstības šķēršļus, drošība atkal un atkal ir izgāzusies..

Centralizētās apmaiņas rezultāti nav bijuši labāki, ja kriptovalūta miljardu dolāru vērtībā tika nozagta uzlaušanā dažādās biržās. Tomēr dažas apmaiņas, piemēram, Coinbase, Gate.io un MXC Exchange, ir veikušas papildu darbības, lai nodrošinātu maksimālu drošības protokolu izmantošanu viņu platformās. Pēdējā ir iekļauti piecu cilvēku drošības aizsardzības uzņēmumi, kas nodrošina lietotāju aktīvus – KnownSec, SlowMist Technology, Palmim Technology, Beosin un Chainsguard.

Līdz šim MXC Exchange vēl nav zaudējusi nevienu monētu drošības platformas hakerī. Šādi iespaidīgi drošības sasniegumi ir ļāvuši augstu novērtēt Koingecko kiberdrošības rezultātu reitingu ar kopējo rezultātu 9,5. Tas to paaugstina drošībā nekā tādas labi zināmas biržas kā Binance, Huobi, Gemini un Coinbase Pro.

MXCAttēls: Coingecko kiberdrošības rezultātu reitings

Lai uzlabotu viņu atbilstību, drošību un pakalpojumus saviem klientiem, MXC Exchange arī paziņoja par partnerību ar uzņēmumu BlockRating, kas specializējas digitālo aktīvu, komandu, projektu un apmaiņas vērtēšanā. Partnerības mērķis ir palielināt kriptogrāfiskās ekosistēmas pārredzamību paziņojums skan.

Trešo personu revīzijas

Papildus stingriem drošības protokoliem, kriptovalūtas pakalpojumu sniedzējiem ir jāveic arī konsekventi koda auditi, lai izspiestu visas kļūdas vai problēmas. Drošības revīzijas uzlabo platformas atbilstību un vispārējo drošību. Viedo līgumu auditoru firmas CertiK likmes pieaugušas, pieaugot pieprasījumam pēc trešo personu audita pakalpojumiem pēc DeFi produktiem 2020. gadā.

MXC Exchange izmantoja savas iespējas ar “Copper Leakage Bonus” SlowMist Zone, trešās puses drošības uzņēmumā kā revīzijas partneri. Uzņēmums specializējas draudu izlūkošanā un kriptogrāfisko zādzību drošībā, nodrošinot, ka birža vienmēr darbojas droši.

Šķiršanās šāviens

Atbilstība un drošība ir jebkuras labas apmaiņas stūrakmeņi, ko simbolizē nenormāla MXC biržas izaugsme. Augsti KYC / AML prasību ievērošanas standarti ir svarīgi, lai izvairītos no naudas atmazgāšanas un Bankas slepenības likuma pārkāpšanas biržā. Turklāt kriptovalūtu apmaiņai ir lielākas iespējas paplašināties uz citiem vietējiem tirgiem vairākās valstīs, ja tās ievēro augstus atbilstības un drošības standartus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me