Lietotāja finanšu datu aizsardzības monēta PIVX aktivizētais SHIELD privātuma protokols Mainnet tīklā 2021. gada 30. janvārī

2021. gada 2. februāris, Džordžija, ASV: PIVX (Protected Instant Verified Transaction), kas ir lietotāja finanšu datu aizsardzības digitālā kriptonauda, ​​aktivizēja jauno protokolu SHIELD savā 2021. gada 30. janvāra mainnet. Šis jaunais zk-SNARK Sapling ieviešana kā pierādījums par likmju bloku ķēdi ievieš nepārspējamu lietotāju finanšu datu aizsardzību. 

Pielāgota uzlabota lietotāja saskarne, kas tiek nodrošināta, izmantojot galveno PIVX maku, bez piepūles ļauj lietotājiem saglabāt savus finanšu datus (summas, darījumus, adreses utt.), Izmantojot SHIELD protokolu. Gala rezultāts? Tas lietotājiem nodrošina vienkāršus, efektīvus un ātrus līdzekļus, lai nodrošinātu jebkuru darījumu un visu finanšu datu aizsardzību, nodrošinot, ka šie SHIELD darījumi, ko sūta galvenie PIVX maki, paliek droši, privāti un aizsargāti. 

: PIVX finanšu datu aizsardzības protokols

Viena no SHIELD protokola galvenajām priekšrocībām ir iespēja nosūtīt un saņemt gan Transparent, gan Shield darījumus, dodot lietotājiem izvēles brīvību par to, kā viņu darījumu dati tiek parādīti blokķēdē. Papildu funkcija, kas pieejama SHIELD darījumiem, ir funkcija Šifrētā piezīme, kas ļauj droši pievienot informāciju vai īsziņu, tostarp, ja nepieciešams, personu identificējošu informāciju, lai apmierinātu tirgotāja vajadzības, AML / CFT likumus, kā arī FATF ceļošanas noteikumu. 

Tādējādi PIVX nodrošina katram lietotājam brīvību un izvēli saglabāt savus finanšu datus aizsargātus, vienlaikus bez berzes nodrošinot līdzekļus mūsdienu finanšu noteikumu ievērošanai..

: PIVX atbilstība normatīvajiem aktiem

Viens no nākamajiem PIVX soļiem, pie kura jau tiek strādāts, ir atļaut lietotājiem likt monētas, kas tiek aizsargātas, izmantojot SHIELD, tādējādi nodrošinot vēl dziļāku aizsardzības līmeni, piedaloties Proof of Stake tīklā. Saskaņā ar PIVX iepriekšējo protokolu aizsargāto monētu skaits tīklā sasniedza vairāk nekā 25%, kā rezultātā nozarē bija lielākais privātuma monētu kopums. 

Paredzams, ka, palaižot SHIELD protokolu, PIVX savā blokķēdē var lepoties ar vēl lielāku skaitu aizsargātu monētu, kas vēl vairāk palielinās visu lietotāju kopējo privātumu.

“Mēs esam redzējuši neticami pozitīvu atbildi uz v5 ieviešanu, kurā bija iekļauts SHIELD. Ir bijušas cerības uz SHIELD aktivizēšanu, un mēs lepojamies, ka PIVX būs pirmais projekts, kas veiksmīgi izvietos zk-SNARK Sapling Proof of Stake, jaunākajā bloku ķēdes izstrādē, kas palīdz lietotājiem nodrošināt viņu tiesības un aizsargāt savus datus, veicot darījumus. tiešsaistē. ” teica PIVX globālais vēstnieks Braiens “Snappy” Doreian.  

Tā kā pasaule kļūst arvien digitalizētāka un daudzas valstis un cilvēki pāriet tieši uz digitālajām valūtām pēc tam, kad tie iepriekš nav bijuši ieskaitīti bankā, pastāv pastāvīga vajadzība saglabāt un aizsargāt savus datus, nemaz nerunājot par ikviena finanšu datiem. Bankas, korporācijas un pat valdības dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tās mēģina aizsargāt sensitīvos datus, kas tiek pārsūtīti starp divām vai vairākām vienībām, īpaši finanšu datus. 

Līdz ar digitālās virsgrāmatas laikmeta eksploziju progress tika virzīts uz priekšu un šķietami maz tika domāts par vienkāršo faktu, ka ar publiskām digitālajām grāmatām visi finanšu dati kļūst caurspīdīgi, novērojami un pārraidāmi. Tas ietver darījumu summas, kopējās summas atlikumos un daudz ko citu. Tas ir ne tikai potenciāli bīstams indivīdiem, ja visi viņu finanšu darījumi ir publiski pieejami ikvienam, bet arī uzbur neizsakāmus uzbrukumu izplatītājus pret korporācijām vai pat nacionālām valstīm. 

Iedomājieties, kā atsevišķu dalībnieku grupa varētu izsekot visas valsts finanšu darījumu darījumiem, precīzi noteikt modeļus un varētu teikt, ka pārtrauciet pārtikas piegādes ķēdi, balstoties vienkārši uz to, ka zināt šīs valsts galvenos piegādātājus, darījumus utt. spēja novērot konkurenta ieplūšanu un aizplūšanu pārdevējiem vai darbuzņēmējiem un spēju pēc tam izjaukt šīs attiecības.

Atstājot savas finanšu vēsturi pieejamu sabiedrībai, tiek apdraudēta indivīds, saistītie indivīdi, bizness un citi. Protokoli, piemēram, SHIELD, paver ceļu mūsu jaunajai digitālajai robežai, izvirzot ceļu uz priekšu, kā pieiet finanšu datu aizsardzībai, vienlaikus nodrošinot atbilstību normatīvajiem aktiem. Tas tiek paveikts ar līdzekļiem, kas ļauj veikt darījumu privātumu, vienlaikus spējot koplietot nepieciešamo informāciju tikai ar paredzēto saņēmēju. 

Šī funkcionalitāte ne tikai atdarina pašreizējos līdzekļus drošai naudas pārsūtīšanai visā pasaulē, tā padara šīs privātuma un finanšu datu aizsardzības vēl pieejamākas pasaulei un līdz ar to padara kriptovalūtu pieņemšanu vairāk vērstu uz cilvēku.


Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā PIVX padara blokķēdes un kriptovalūtas pieejamākas un lietotājam draudzīgākas, vienlaikus tiešsaistē aizsargājot viņu identitāti un datus, lūdzu, apmeklējiet PIVX vietne.

PIVX lietotāja datu aizsardzības protokols

PIVX atbilstība normatīvajiem aktiem 

Kontakta detaļas

Kontakta vārds: Bryan “Snappy” Doreian

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Atruna: Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector