Kuailian ecosytem – blockchain tehnoloģijas parādīšana pasaulē

Ir pagājuši 10 gadi kopš Bitcoin dzimšanas un pirmās Blockchain izmantošanas – tehnoloģijas, kuras attīstība nav apstājusies, un tas nav brīnums. Blockchain ir pavēris milzīgu iespēju pasauli gan lieliem uzņēmumiem, gan individuāliem lietotājiem ne tikai jaunu lietojumprogrammu izstrādei vai datorsistēmu uzlabošanai, bet arī iespējai iegūt atlīdzību, izmantojot kriptovalūtas ieguvi, tādējādi izveidojot katru dienu konkurētspējīgāku tirgu. . Šajā ziņā mēs redzam, ka individuālie lietotāji pamazām ir palikuši ārpus “tradicionālā” kriptovalūtas ieguves tirgus, un tāpēc šodien mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar Kuailijas ekosistēma.

Kas ir Kuailians?

Kuailian ir decentralizēta ekosistēma, kas mums piedāvā rīkus, kā vienkāršā veidā piekļūt kriptovalūtu pasaulei (kriptovalūtu pirkšana un apmaiņa tās kriptogrāfijas bankā)..

Reģistrēts Igaunijā, kas ir viena no progresīvākajām valstīm pasaulē, ciktāl tas attiecas uz blokķēdi, Kuailian visiem lietotājiem nodrošina tirgus resursus, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija, pārņemot visu sistēmu pārvaldību, tādējādi ļaujot piekļūt dažādiem pakalpojumiem, bez kam jābūt lieliskām zināšanām un lielam daudzumam kriptovalūtu.

Kuailian galvenie atribūti

Protams, ir ļoti grūti izvēlēties vienu raksturlielumu, kas varētu definēt tādu ekosistēmu kā Kuailian, tomēr ir jāuzsver godīgums un pārredzamība, ar kuru uzņēmums darbojas, un patiesi pārspīlēti, jo, pateicoties pašai blokķēdes tehnoloģijai, ļauj mums reāllaikā konsultēties ar uzņēmuma darbību un kustību. Piešķirot tik daudz laika, cik nepieciešams, jūs varat izsekot visām kustībām un operācijām un pārliecināties, ka kriptonauda darbojas un rada rezultātus (atcerieties, ka bloku ķēdes ieraksti ir publiski un nemaināmi).

Turklāt jūs varat iepazīties ar Igaunijas uzņēmuma juridisko reģistru un abām šīs valsts finanšu regulatora izsniegtajām licencēm.

Tā Smart Pool darbība un tehnoloģiju pierādījums par likmēm

Līdz ar Bitcoin parādīšanos sākās darba pierādījums vai darba ieguves pierādījums, kur ir nepieciešama jaudīga datortehnika, kas īsā laikā kļūst novecojusi, kā arī rada milzīgus enerģijas izdevumus, liekot viņiem nenogurstoši strādāt dienu pēc dienas. Bet ne visās kriptovalūtās tiek izmantota šī apstiprināšanas sistēma, citos gadījumos tiek izmantota kalnrūpniecība, ko dēvē par pierādījumu par likmi vai dalības apliecinājumu, kur, lai apstiprinātu darbības, jums ir jābūt iepriekš noteiktam kriptovalūtas daudzumam, kas darbojas ar šo sistēmu. Saskaņā ar šo pieņēmumu Kuailian mums palīdz, izveidojot lielas kriptovalūtas biržas, kas ļauj apstiprināt operācijas un radīt par to atlīdzību.

Bet tehnoloģiskā attīstība neapstājas (un arī Kuailiana evolūcija neapstājas). Vismodernākajos un jaudīgākajos tīklos tiek izmantoti jauni vienprātības protokoli. Daudzi cilvēki jau zina, ka Kuailians strādā ar galvenajiem mezgliem, kas kopumā ir augstas veiktspējas darbību apstiprinātāji un viens no galvenajiem produktiem, ar kuriem viņi strādā, taču šodien Kuailianā tiek atbalstītas dažādas vienprātības tehnoloģijas, piemēram:

Likmes apliecinājums, Deleģēts likmes apliecinājums, Likmes pierādījums par slieksni, Masternodes, Peļņas daļa, Vienošanās apliecinājums, Vēstures pierādījums, Autoritātes apliecinājums, Tendermit, Maģistrāle, Bizantijas defektu tolerance (BFT), Non-BFT, Show, Multi- BFT BFT, asinhronais BFT – Future Casper un Ouroboros.

Šeit parādās Kuailiana spēja padarīt parastiem cilvēkiem pieejamu to, kas citādi būtu … neiespējami. Gan par nepieciešamo kriptovalūtu daudzumu, gan par zināšanām, kas nepieciešamas tā izvietošanai. Tādējādi Kuailians izmanto 1000 dienu ilgtermiņa likmju stratēģiju un vienkāršu spēles likmi (Stake / Unstake), kas drīzumā tiks iekļauti.


Automatizācija Kuailianā

Kuailians ir sagrupējis un sadalījis galvenos mezglus, lai tie būtu pieejami visiem, tādējādi ļaujot piekļūt daļai atlīdzību, ko rada viņu viedais baseins.

Tālāk mēs izskaidrojam, kā notiek vienkāršais ievads Kuailianā.

  1. Izveidojiet Kuailian kontu.
  2. Pabeidziet KYC (tā kā mēs runājam par uzņēmumu, kas likumīgi reģistrēts Eiropas Savienībā) un samaksājiet reģistrācijas maksu (50,95 ASV dolāri, kas samaksāti ēterā).
  3. Pērciet mums vēlamos kuaisus par cenu 100 USD katrs (samaksāts ēterā). Kuai nav marķieris un tā nav kriptonauda, ​​tā ir mērvienība, kas nosaka licences programmatūras darbībai 1000 dienas ilgumu. Jo vairāk licenču, jo lielāka atdeve.
  4. Norādiet Ethereum maku, kur mēs vēlamies apkopot pabalstu sadali dienā.

Jāatzīmē Kuais izmantojamība. No vienas puses, tā ir pieejama ikvienam tās zemo izmaksu dēļ, un, no otras puses, tā pārvalda lietotāju kriptovalūtas uz Smart Pool, tas ir, sistēmu, kuru Kuailian ir izstrādājusi lietotāju kriptovalūtu automatizētai pārvaldībai. un galvenie mezgli. Tādējādi tiek panākts, ka katru nedēļu jaunus galvenos mezglus var izvietot, izmantojot jaunās licences, kuras ieguvuši gan jaunie, gan esošie lietotāji.

Visus ieguldījumus pārvalda mašīnmācīšanās sistēma, kuras funkcija ir ne tikai automātiski salikt galvenos mezglus, bet arī analizēt kriptovalūtu tirgu, lai noteiktu, ka galvenie mezgli ir visizdevīgākie un ar pietiekamu likviditāti, lai bez problēmām varētu iegūt iegūtās atlīdzības un tajā pašā laikā var tikt likvidēti paši galvenie mezgli, tādējādi gan atlīdzības, gan galvenie mezgli tiek nodoti Bitcoin vai Ethereum

Visbeidzot, jāatzīmē, ka lietotāju ieguldījumu radītie ieguvumi tiek izplatīti katru dienu un automātiski tieši lietotāja makā. Liela priekšrocība, jo mums parasti ir jārisina saskarnes, kurām nepieciešama minimāla izņemšana, kavējumi, veicot maksājumus manuāli, vai pat atkarīga no atļaujas, lai galu galā būtu sava nauda. Kuailian nepārprotami apņemoties ievērot pārredzamību, piedāvā automatizētu izkliedēšanas sistēmu, kas izstrādāta Ethereum tīklā vai ko parasti sauc par Dispersijas viedo līgumu, kuras funkcija ir izplatīt katru dienu un bez krāpšanās vai kļūdu iespējas, priekšrocības lietotāju vidū un pats galvenais – visu redzams caur Ethereum blokķēdi.

Papildus: Gan Smart Pool, gan Kuailian Bank, gan pārējiem pakalpojumiem ir piederības sistēma, ar kuras palīdzību katrs novirzītājs, kurš kļūst par Kuailian lietotāju, gūs peļņu tam, kurš bija tās resursdators..

Kuailian banka un nākamie jauninājumi

Cenšoties izveidot pilnīgu ekosistēmu, Kuailian var sniegt finanšu pakalpojumus, ņemot vērā tā licences un sadarbību ar dažādiem nozares partneriem. Šobrīd tajā ir kriptovalūtas maiņas pakalpojums ar “FIAT” valūtām, taču viņi plāno papildus citiem finanšu pakalpojumiem pievienot savu maku, debetkarti, digitālos maksājumu terminālus..

Turklāt viedais baseins nebeidz attīstīties, un tiek izstrādātas jaunas iespējas, piemēram, augstas frekvences tirdzniecība (HFT) vai arbitrāžas sistēmas; to visu pārvalda tā pati mašīnmācīšanās sistēma, kas pārvalda ekosistēmu.

 Augoša ekosistēma

Kuailian nav tikai finanšu ekosistēma, tā iet daudz tālāk, tāpat kā to dara blockchain tehnoloģija. Kuailian galvenais mērķis ir tuvināt esošos tirgus resursus, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija, padarīt tos efektīvākus, pārredzamākus un ar vēl nekad neredzētu lietotāja pieredzi, pateicoties blokķēdes tehnoloģijai. Ļoti drīz tas tiks iekļauts Kuailian Travel sistēmā – pakalpojumā ārpus “finanšu” sektora, taču tas neapšaubāmi iezīmēs pirms un pēc ceļojumu tirgū, padarot Kuailian par etalonu blokķēdes pasaulē..

Secinājums

Ja jūs meklējat uzņēmumu, kas padara jūsu ienākšanu blokķēdes un kriptovalūtu pasaulē pieejamāku un tuvāku … Kuailian ir jūsu labākais sabiedrotais.

Oficiālās saites

  1. Tīmeklis: https://kuailiandp.com/
  2. Instagram oficiālais: https://www.instagram.com/kuailiandpofficial/
  3. Uzņēmuma Ethereum alianses oficiālais loceklis: https://entethalliance.org/members/#k

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector