Kriptogrāfijas valūtas portfeļa pārvaldnieks no CryptoView | Viena saskarne, visas galvenās biržas

Bitcoin paziņojums presei: CryptoView portfeļa pārvaldnieks, pateicoties savai unikālajai, daudzfunkcionālajai platformai, ir pavēris iespējas jaunām kriptovalūtu tirdzniecības iespējām. Tirgotāji tagad var tirgot kriptovalūtu vienlaicīgi visās lielākajās biržās. 

2020. gada 30. septembris, Sofija, Bulgārija– Tā kā kriptovalūtu pasaule attīstās strauji, attīstās arī kriptovalūtu portfeļu pārvaldības pakalpojumu sektors. Nepieciešamība pēc drošiem un viegli lietojamiem kriptovalūtu tirdzniecības rīkiem radīja pamatu CryptoView – kriptovalūtas portfeļa pārvaldnieks un izsekotājs, izstrādāts kā all-in-one risinājums vairāku valūtas kontu un maku pārvaldīšanai.

CryptoView ļauj lietotājiem ātri pāriet no problēmu pārslēgšanās starp vairākiem portfeļiem, apmaiņām vai seifiem uz uzticamību, izmantojot vienu interfeisu, lai izsekotu visus atlikumus, un vienlaikus pārvaldīt darījumus vairākās biržās.. 

Papildus tam, ka tas ir uzlabots kriptogrāfijas portfeļa izsekotājs, CryptoView var darboties arī kā pilnībā funkcionējoša tirdzniecības platforma, jo portfeļa pārvaldības programmatūra ir savienota ar tādām pasaules vadošajām biržām kā Binance, Bitfinex, Bitmex, Bitstamp, Bittrex, Cexio, Coinbase, CoinbasePro, CoinEx, HitBtc, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, un Poloniex

Daudzkartēšanas saskarne

Viena no CryptoView galvenajām stiprākajām pusēm ir pilnībā pielāgojama lietotāja saskarne, kas ļauj lietotājiem pārkārtot gandrīz visus viņu darbvietas aspektus. CryptoView komanda ir izstrādājusi vienu no vismodernākajām daudzkartēšanas saskarnēm, kas spēj parādīt līdz 9 diagrammas uz monitoru, līdz 5 monitori. Ir vairāk nekā 25 režģa konfigurācijas un 5 ekrāna iestatījumi

Tie, kas izmanto vairāku monitoru iestatījumus, var izmantot opciju “ekrāni”, lai katram monitoram saglabātu iepriekš iestatītu konfigurāciju ar noteiktu režģa izkārtojumu un tirdzniecības pāriem. Katru sākotnējo iestatījumu var ielādēt noteiktā monitorā ar vienu klikšķi, katru reizi nenosakot savu darbvietu.  

CryptoView ir integrēts TradingView ™ diagrammas, kas piedāvā 85+ tirdzniecības rīki un vairāk nekā 75 zīmēšanas rīki gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. 

Portfeļa bilances pārvaldnieks

Kriptogrāfijas portfeļa pārvaldnieks sniedz lietotājiem detalizētu aktīvu atlikumu sadalījumu, kas apkopots no visām saistītajām apmaiņām, seifiem un pat saldētavām. Bilances tabulā ir sniegta arī papildu informācija par katras kriptogrāfijas valūtas pašreizējiem kursiem, cenu izmaiņām un tendencēm. Saldēšanas krātuves ieraksti tiek ievietoti manuāli, katrā aukstajā makā izveidojot atlikuma ierakstu.

Veiktspējas analīze & Daudzu tirdzniecību

Vēl viens lielisks rīks ir CryptoView portfeļa histogramma, kas parāda portfeļa statistiku. Katru dienu CryptoView uzņem momentuzņēmumu par visām portfeļa akcijām un uzrāda tos detalizētā histogrammā. Ir arī aktīvu / portfeļu sadales sektoru diagrammas. Tie, kas izvēlas strādāt ar neapstrādātiem datiem, var eksportēt uz abiem XML un CSV failu formāti.

Daudzvalūtu tirdzniecības platforma “viss vienā” nodrošina lietotājiem iespēju katrā savienotajā biržā vienlaicīgi veikt tādus rīkojumus kā “ierobežojums”, “tirgus”, “stop-ierobežojums” un “stop-tirgus”. Turklāt katram tirdzniecības pārim ir tirdzniecības vēsture, rīkojumu grāmata, tirgus dziļums un pēdējo darījumu paneļi.

Datu integrācija

Starp dažādiem platformā integrētajiem kriptogrāfijas tirdzniecības rīkiem ir iebūvēts vairāku avotu kriptogrāfisko ziņu apkopotājs (vairāk nekā 20 populārākie ziņu avoti), notikumu kalendāra plūsma no CoinMarketCal, tieša datu plūsma no CoinMarketCap un citi rīki, piemēram, SMS cenu brīdinājumi un automātiskas e-pasta bilances atskaites.  

Viegla reģistrēšanās un abonēšana

Pierakstīties nepārsniedz pāris minūtes, un lietotājiem tiek dota a 30 dienas bez maksas pilnībā funkcionāls izmēģinājums. Abonēšanas plāni diapazons no $ 29 līdz $ 21 mēnesī atkarībā no abonēšanas paketes. 

Fondu pārvaldnieki 

Kriptogrāfijas valūtas portfeļa pārvaldnieks all-in-one ir labi piemērots arī fondu pārvaldniekiem, kuri var izmantot vairāku portfeļu un portfeļa koplietošanas funkciju priekšrocības. 

Katru kontu var izveidot un pārvaldīt līdz 5 atsevišķi šifrēšanas portfeļi un katram no tiem pievienojiet dažādas valūtas vai makus. Tas ļauj lietotājiem vai nu sadalīt savu portfeli atsevišķos mazākos portfeļos, vai arī pārvaldīt atsevišķus portfeļus klientiem vai draugiem. 

Lietotāji var arī koplietot bilances tabulu un katra portfeļa darbības histogrammu ar saiti “Tikai skatījums”. Tas ļauj klientiem vai partneriem uzraudzīt koplietojamā portfeļa veiktspēju, nespējot tieši mijiedarboties un izmantot kontu. 

Drošība

CryptoView drošība tiek uztverta nopietni, jo platforma darbojas uz mākoņa bāzes arhitektūras ar šifrētiem savienojumiem, spēcīgu API atslēgu šifrēšanu, DoS aizsardzību, 2FA (divu faktoru autentifikāciju), kā arī visiem nozares vispārējiem drošības standartiem. Lai pasargātu lietotājus no nelikumīgām darbībām, izņemšana vai jebkāda līdzekļu pārskaitīšana attiecas tikai uz biržas saskarni.

Saistīto un novirzīšanas programmas

Papildus tirdzniecībai un portfeļa pārvaldībai, CryptoView piedāvā arī saistīto programmu, no kā var nopelnīt 20 USD Bitcoin katram apmaksātam abonentam, kas nāk caur jūsu saistīto saiti. Ir arī a nodošanas programma kas dod 2 brīvi mēneši katram jaunam klientam, kurš iegādājās abonementu pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda. 

CryptoView, viena saskarne, bez ierobežojumiem

CryptoView ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem, nodrošinot spēcīgu labāko kriptovalūtu tirdzniecības rīku sarakstu, kas nepieciešams, lai efektīvi pārvaldītu kriptogrāfijas portfeli. CryptoView izmanto plaukstošā vietējā IT sektora priekšrocības, kas ražo dažus no labākajiem izstrādātājiem un dizaineriem Eiropā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par CryptoView, lūdzu, apmeklējiet vietnihttps://www.cryptoview.com/

Pievienojieties filiāles programmai un sāciet pelnīt jau šodienhttps://www.cryptoview.com/affiliate/

Sekojiet CryptoView vietnē Twitterhttps://twitter.com/CryptoViewCom

Atrodiet CryptoView vietnē Facebookhttps://www.facebook.com/CryptoViewCom/

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontakta vārds: CryptoView mārketinga komanda

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

CryptoView ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Kriptovalūtas un žetoni ir ārkārtīgi svārstīgi. Nav garantijas par stabilu vērtību vai vispār kādu vērtību.

Par Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz ir lepni apkalpojis bloku ķēdes jaunuzņēmumu kriptogrāfijas preses izlaiduma izplatīšanas vajadzības vairāk nekā 8 gadus. Dabū savu Bitcoin paziņojumu presei izplatīšana šodien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me