Kriptogrāfijas tirdzniecības roboti pret kopiju tirdzniecību

Mūsdienās tādas tehnoloģijas kā mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās vai pat dziļa mācīšanās tiek izmantotas gandrīz jebkurā darbības sfērā un biznesā. Kripto tirdzniecība nav mazāka; Jūs varat izveidot savu algobotu, taču, ja nedaudz izpētīsit, jūs atradīsit daudz pakalpojumu, kas dienā dod simtiem ieejas signālu (daži no tiem pat izejas signālus).

Ja jūs nedaudz strādājat pie šiem signāliem, jūs varētu gūt labu peļņu no tiem. Pirmā lieta ir izmērīt to kvalitāti. Jums vajadzētu piekļūt signālu vēsturiskajai informācijai un no turienes iegūt savu statistiku.

Cik maksāja augstākā cena nākamajās 24 stundās pēc signāla nosūtīšanas? Un pēc 3 dienām? Vai 1 nedēļu, 1 mēnesi? Cik viņi parasti samazinās, pirms sasniedz augstāku cenu? Ja esat pietiekami rūpīgs, ziņojumus sagatavosiet katram tirgum, piemēram, QTUM / ETH. Cik signālus šis pakalpojumu sniedzējs ir nosūtījis pēdējo 3 mēnešu laikā (vai 6 mēnešu vai 1 gada laikā)? Cik ir vidējais augstākais procentuālais daudzums no ieteiktās ieejas cenas (ja tāda ir, ja ne tirgus cena brīdī, kad tika iegūta pozīcija), cik ir vidējais procentuālais kritums no sākuma cenas? Šie dati jums jāmeklē termiņā, kuru vēlaties tirgot. Ja izvēlaties 1 nedēļu, tad meklējiet augstāko un zemāko šīs nedēļas laikā un paturiet prātā, ka jūsu darījumi ilgs vidēji 1 nedēļu. Tomēr, ja redzat, ka augstāka cena nedēļas laikā notiek nākamajās 2 vai 3 dienās, varat spēlēt ar šo laika periodu. 

Ieeja vai pat izejas signāls ir tikai sākums, es teiktu, ka tas ir pat mazāk nekā puse, jo doktors Van Tarps pierāda šajā grāmatā “Tirgot savu ceļu uz finanšu brīvību”, ja zināt, pat nejauša sistēma varētu darboties kā pārvaldīt savu risku. Šeit ir vieta, kur jūsu pētījumi ir jāīsteno praksē.

Kad sistēma ir kustībā, jūs nevarat apstāties, jums joprojām ir jāskatās jūsu rezultāti, jāpārliecinās, ka tie ir saskaņoti ar gaidīto, un jāpielāgo un jāpielāgo tas tik reižu, cik nepieciešams, līdz atrodat sistēmu, kas darbojas tev.

Papildus kriptovalūtām ir ārēji faktori, kas jāuzrauga. Ja monēta tiks izņemta no lielas biržas? Tirgus noteikti kritīsies, un lielākā daļa robotu to atklās kā ienākšanas iespēju, diemžēl reti no tā tiek atgūts. Ko darīt, ja ir uzlauzta milzīga apmaiņa? Vai arī valsts aizliedz kriptonauda?

Ja tas izklausās pēc daudz darba … tas ir tāpēc, ka tas ir daudz darba. Ja šķiet, ka jums būs nepieciešamas dažas zināšanas par tirdzniecību un kriptovalūtām .. tas ir tāpēc, ka jums tās būs nepieciešamas. Un, ja tas nemaz neizskatās viegli, tas notiek tāpēc, ka tā nav (citādi visi to darītu, un jūs zināt, ka šajā spēlē, lai kāds iegūtu, citiem ir jāzaudē).

Un šeit kopiju tirdzniecība parāda savu augstāko spēku. Šo pakalpojumu pamatā ir eksperti tirgotāji, dažreiz pat uzņēmumi. Viņu ikdienas uzdevums ir pielāgot un pielāgot savu stratēģiju, automātisku vai manuālu, apzināties jaunumus, kas varētu ietekmēt tirgus, un no tā nopelnīt..

Daži no šiem kopiju tirgotājiem nebaidās parādīt un dalīties savos panākumos. Kopiju tirgotāji nopietni uztver savu uzdevumu, jo viņi zina, ka sekotāju kapitāla pārvaldīšana ir liela atbildība.

Parasti viņi darbojas tikai vienā platformā, tajā, kuru viņi uzskata par labāko un darbojas. Ir pietiekami grūti būt rentablam ilgtermiņā, tikai tirgojoties normālos apstākļos, tāpēc iedomājieties, vai platforma nav uzticama, neatkārto kopiju tirgotāja darbību sekotājos vai pastāvīgi zaudē pakalpojumu.

Platforma ir izšķiroša ne tikai kopiju tirgotājam, bet arī sekotājiem. Tam jābūt uzticamai platformai; jums tam jāuzticas. Tai ir skaidri un pārredzami jāpiedāvā metrika un statistika. Platformas, kurās kopiju tirgotājiem ir atļauts rediģēt savus rezultātus, manuāli ievietot sekotāju skaitu vai noņemt sliktos darījumus, ir platformas, kurās jūs nevēlaties atrasties.

Platformai jābūt maiņas agnostiskai, tas ir ļoti svarīgi, apmaiņa pelna naudu, kad tirgojat (ar peļņu vai nē), arī viena apmaiņa jūsu reģionā nevarētu būt pieejama, tāpēc alternatīvu izmantošana vienmēr ir laba.

Ideāla platforma būtu tā, kas nopelna, kad jūs nopelnāt, kur copy-trader nopelna, kad jūs nopelnāt.

Ja vēlaties pamēģināt, izveidojiet pats savu botu (ar Zignaly jūs varat to izdarīt bez maksas, integrējot to ar TradingView un tā brīdinājumu sistēmu), strādājiet ar pakalpojumu sniedzēja signāliem, sāciet ar demonstrācijas kontu, līdz jums ir ērti.


Ja jums nav laika vai vēlaties ieguldīt laiku, mācoties citas lietas vai vienkārši meklējat pasīvus ienākumus, kopiju tirdzniecība var būt jūsu risinājums.

Kas ir kopiju tirdzniecība, un tā ir liela vērtība?

Izmantojot kopiju tirdzniecību, jūs saņemat kopiju no kopiju tirgotāja reālā konta. Būtībā ir galvenais konts (eksperta tirgotāja konts, kuru kopējat) un sekotāju konts, kopētājs. Ikreiz, kad kapteinis atver, rediģē vai aizver jebkuru darījumu, visa darbība tiek automātiski atkārtota proporcionāli kopētāja kontam.

Tas nozīmē, ka, ja viņš atver pozīciju ar 10% no atlikuma, jūs arī 10% no ieguldītās summas izmantosiet tajā pašā darījumā. Tātad tas ir kā pārvaldīts konts. Tāpēc visi iepriekš minētie uzdevumi, kas jums jāņem vērā, lietojot robotus, nav nepieciešami, izmantojot kopiju tirdzniecību, šī cita iespēja patiešām ietaupa jūsu laiku, jo ir 100% brīvroku.

Ja vēlaties izmēģināt, šie ir mūsu ieteikumi un viegli iesācēja ceļvedis:

  • Izvēlieties kopiju tirdzniecības platformu, kas specializējas kriptogrāfijā, patīk Zignaly, kas ir integrēts uzticamās apmaiņās, piemēram, Binance vai KuCoin. Viņu kritēriju izvēle jaunu apmaiņu pieņemšanai ir ļoti stingra. 
  • Izvēlieties ilgtermiņā, tirgotāja rezultātu pārbaude vismaz no 3 līdz 6 tirdzniecības mēnešiem. Ir viegli iegūt rezultātus īstermiņā, bet tā ir prasme tos iegūt ilgtermiņā.
  • Zināt ekspertu, jūs nodosit savu naudu viņu rokās, tāpēc iepazīstiet viņu. Zignaly ir lieliska kopiena, un jūs varat tieši sarunāties ar viņu kopiju tirgotājiem. Pajautājiet viņiem par viņu stratēģiju, kā viņi pārvalda atlikumu, vai viņi iegulda 100%? vai viņi patur atlikušās iespējas uz vienu reizi?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector