Kas ir Bitcoin sviras tirdzniecība un kā gūt peļņu?

Pirms saprast, kas ir bitcoin sviras tirdzniecība, ir vērts zināt, kas ir bitkoina nākotnes tirdzniecība. Nākotnes līgumi, saukti arī par nākotnes līgumiem, ir vienošanās pirkt vai pārdot fizisku aktīvu, piemēram, valūtu, preci utt., Vai finanšu aktīvu, piemēram, kriptonauda (bitcoin), obligācijas par iepriekš noteiktu cenu noteiktā nākotnē.. 

Kas attiecas uz bitcoin nākotnes līgumiem, līgums tiks balstīts uz Bitcoin cenu, un tirgotāji nākotnē var spekulēt ar bitcoin cenu, ilgojoties vai saīsinot pozīcijas. Bitcoin nākotnes tirdzniecība ļauj tirgotājiem nopelnīt savu peļņu neatkarīgi no tā, vai tiek spekulēti ar bitkoina cenu. Un tirgotāji var gūt lielu peļņu pat nemierīgā tirgū. Pretstatā tradicionālajam nākotnes līgumam, pastāvīgais līgums ir novatorisks atvasinātais produkts, kuram nav derīguma termiņa. Citiem vārdiem sakot, tirgotāji var ieņemt amatu tik ilgi, cik viņiem patīk, ja viņi nav spiesti likvidēties. 

Parasti Bitcoin nākotnes tirdzniecību izmanto ar sviras palīdzību, kas var palielināt tirgotāja pirktspēju un reizināt viņa / viņas peļņu, aizņemoties 10x, 25x vai pat 100x sviras no biržām. To sauc par sviras tirdzniecību, lai ieguldītu maz, bet gūtu lielāku peļņu.

Piemēram, lai atvērtu līgumu, jūs izmantojat 1 BTC, ja bitcoin cena ir 10 000 USD. Izmantojot 100x kredītplecu, jūsu līguma vērtība būs 100 BTC.  

Buļļu tirgū, kad cena pieaugs līdz 11 000 ASV dolāriem un jūs ilgi darīsit BTC nākotnes darījumos, jūs saņemsiet:

100 BTC * (11 000 USD – 10 000 USD) / 11 000 USD = 9,1 BTC

Lāču tirgū, kad cena nokrītas līdz 9000 ASV dolāriem, un nākotnes darījumos jūs saīsināt BTC, jūs saņemsiet:

100 BTC * (10 000 USD – 9 000 USD) / 9 000 USD = 11 BTC

Tomēr sviras tirdzniecība palielina peļņas potenciālu, kā arī risku. Ir svarīgi sekot atvērtajām pozīcijām, lai novērstu liela mēroga zaudējumus. Lai garantētu gūto peļņu un samazinātu riskus, kas var ciest zaudējumus, jūs varat iestatīt peļņas gūšanas, zaudēšanas pārtraukšanas vai citu riska pārvaldības rīku izmantošanu.. 

Kā gūt peļņu ar zemāku risku?

  • Plānojiet savu tirdzniecību un tirgojiet savu plānu

Tirgotājiem ir divi galvenie riska pārvaldības rīki, kas jāplāno, veicot tirdzniecību, Stop-loss (S / L) un take-profit (T / P). Veiksmīgi tirgotāji zina plānošanas nozīmi, savukārt neveiksmīgi tirgotāji bieži ienāk tirgū, nenojaušot, kad pārdot ar peļņu vai zaudējumiem. Progresīvi tirgotāji zina, par kādu cenu viņi ir gatavi pirkt un pārdot. Un viņi mēdz apsvērt iegūto peļņu, salīdzinot ar varbūtību, ka Bitcoin tirgus sasniegs savus mērķus. Ja koriģētā atdeve ir pietiekami augsta, viņi veic tirdzniecību.

Un otrādi, nenobrieduši tirgotājiem bieži iesaistās tirdzniecībā, nenojaušot, kādos punktos viņi pārdos, lai gūtu peļņu vai apturētu zaudējumus, bet vadoties pēc emocijām, kas pārņem un vada viņu darījumus. Zaudējumi bieži vilina tirgotājus turēties un cer nopelnīt naudu, savukārt peļņa var vilināt cilvēkus neapdomīgi turēties, lai iegūtu vēl lielāku peļņu.

  • Tirdzniecība ar nelielu ieguldījumu 

Nekad neliekiet olas vienā grozā, tas nozīmē, ka nenoliekat visu savu naudu. Ja jūs visu savu naudu ievietojat vienā pozīcijā, jūs sev sagādājat lielus zaudējumus. Vienmēr atcerieties sadalīt savus ieguldījumus. Tas ne tikai palīdz jums pārvaldīt savu risku, bet arī sniedz iespēju slēgt pozīciju, kad atklājat, ka spekulējat nepareizajā tirgus virzienā..

Kur sākt savu praksi un tirdzniecību?

Bexplus, vadošā kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platforma gan iesācējiem, gan veterāniem piedāvā 100x sviras nākotnes darījumus ar pastāvīgiem līgumiem par BTC, ETH, LTC, EOS, XRP un citiem. Ar intuitīvu saskarni un tirdzniecības simulatoru lietotāji var iepazīties ar kriptovalūtas nākotnes tirgu un praktizē savas stratēģijas pirms reāllaika tirdzniecības sākšanas. 

  • Tirgojieties ar 10 BTC savā demonstrācijas kontā

Kad esat veiksmgi reistrjies, izmantojot savu e-pasta adresi un verifikcijas kodu, tirdzniecbas kontu un demonstrācijas kontu tiks izveidota automātiski. 10 BTC ir demonstrācijas kontā, un jūs varat sākt praktizēt jebkurā laikā, kad vēlaties. Tāpat kā vecais teiciens, prakse padara pilnīgu, katram tirgotājam ieteicams pirms tirdzniecības uzsākšanas izmantot tirdzniecības simulatoru.

Bexplus veic aktivitāti, lai lietotāji iegūtu lielāku peļņu, paplašinot savus līdzekļus. Pēc depozīta 1 BTC, 2 BTC tiks ieskaitīts jūsu kontā. Bonuss nav atsaucams, bet tā iegūto peļņu var izņemt. 100% depozīta bonuss, kas jums ir gatavs.

Ja jums ir bitcoīni, bet vēlaties vispirms praktizēties ar tirdzniecības simulatoru, tikmēr jūs joprojām varat gūt reālu peļņu. Bexplus saviem lietotājiem nodrošina izbaudīt bezriska maku līdz 30% gada procentu. Visi seifā glabātie BTC ir ļoti droši un aizsargāti. Mūsu sistēma katru dienu automātiski aprēķinās jūsu vakardienas ieņēmumus, un vakardienas ieņēmumi tiks nokārtoti nākamā mēneša pirmajā dienā.

Sekojiet Bexplus vietnē:

Vietne: Bitcoin Exchange – 100x sviras

Telegramma: Sazinieties ar @bexplusofficial

Apple App Store: Bexplus – peļņa no Cryptos App Store

Google Play: Bitcoin tirdzniecība & Maržas tirdzniecība – Bexplus App

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me