Kā nopelnīt naudu ar savu Bitcoin?

Pēc kriptonauda un Bitcoin tirgus uzspridzināšanas 2017. gadā daudzi cilvēki iekļūst šajā tirgū, lai nopelnītu ātru naudu. Šajā rakstā ir parādīti veidi, kā nopelnīt naudu ar savu bitcoin.

Sākumā ir teikts citāts: “Nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas”, neatkarīgi no tā, kādā veidā šis raksts piedāvā, jums vajadzētu maksāt naudu vai laiku. Jūs varat izvēlēties savai situācijai piemērotu veidu.

  • Mikro pelnīšana

Tam jābūt lētākajam, vienkāršākajam un stabilākajam veidam, kā nopelnīt bitcoin, Tomēr tas ir laikietilpīgākais veids. Kopumā jūs turpināt veikt nelielus uzdevumus, lai nopelnītu žetona summu, kas balstīta uz pavadīto laiku.

Ir divas slavenas mikro ienākumu platformas: adbit.top un coinbulb.com. Šajās divās vietnēs jūs varat nopelnīt bitcoīnu, ja noklikšķināt uz saites uz vietni un apskatāt vietni 30-60 sekundes, jūs varat nopelnīt nelielu daudzumu Bitcoin. Piemēram, lūdzu, sekojiet zemāk redzamajam fotoattēlam, ja noklikšķināsiet uz “Win ​​100% free BTC bonus, Up to 10 BTC for you in Bexplus”Un skatiet vietni 60 sekundes, jūs varat iegūt 29 satoshis, kas ir 0.00000029 Bitcoin. Tomēr pēc aprēķina, ja stundas laikā atkārtoti apmeklējat vietni, jūs varat iegūt tikai 0,00001740, kas ir aptuveni 0,07 USD. Es neesmu pārliecināts, vai tas ir vērts jūsu laiku, vai, no otras puses, maksa par elektrību, lai jūsu dators paliktu ieslēgts.

  • Būt kriptogrāfijas tirgotājam

Tas ir ātrākais veids, kā nopelnīt naudu, izmantojot Bitcoin, ir kļūt kriptogrāfijas tirgotājs. Būtībā kriptovalūtu tirgū ir 2 galvenās tirdzniecības metodes. Viens ir spot tirdzniecība, otrs ir nākotnes tirdzniecība.

Tirdzniecība uz vietas ir tā, ka tirgotāji pērk Bitcoin par zemu cenu un pārdod pēc cenas paaugstināšanās.

Tirdzniecība ar nākotnes līgumiem ir atvasināts produkts, kas ir līgums pirkt vai pārdot preci, valūtu vai citu instrumentu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā laikā nākotnē.. 

Vietējā tirdzniecība ir tiešāka, kas jums nepieciešama, lai atrastu zemo marķiera cenu un gaidītu, kamēr cena pieaugs. Nākotnes tirdzniecībai ir vajadzīgi vairāk tirdzniecības paņēmienu. Jums ir ne tikai jāatrod piemērots punkts, lai iekļūtu, bet arī profesionāls ieskats tirgū. Pamatojoties uz tūlītēju tirdzniecību, nākotnes tirdzniecība var nopelnīt peļņu no cenas pieauguma līdz kritumam, kam ir lielākas iespējas gūt peļņu no tirgus.

Lai kļūtu par veiksmīgu tirgotāju, viņam jāpavada milzīgs laiks, lai saprastu, kā tirgoties un kā sabalansēt peļņu un risku. Viņiem ir iespējas analizēt tirgu, noteikt efektīvas stratēģijas.

  • Iegūstiet nodošanas komisijas veidlapu apmaiņu vai citas kriptogrāfijas iestādes.

Daudzām apmaiņas vai kriptogrāfijas institūcijām ir nodošanas projekts. Viņi piešķir atlīdzību klientiem vai aģentūrām par vairāk klientu piesaistīšanu. Lai iegūtu komisiju, cilvēkiem nav jāiegulda nauda. Cilvēkiem ir jāpavada laiks, iepazīstinot biržas vai iestādes ar draugiem, kolēģiem vai faniem, kā arī jāuzkrāj fani, izmantojot izsmalcinātas mārketinga prasmes.

  • Pērciet finanšu produktus, lai nopelnītu procentus.

Tā kā kriptogrāfijas tirgus kļūst par buļļu. Ir daudz kriptogrāfijas finanšu produktu, lai apmierinātu to cilvēku pieprasījumu, kuri nav veiksmīgi tirdzniecībā, bet nevēlas pārdot marķieri par zemu cenu. Viņiem trūkst metožu, lai paplašinātu savu žetonu skaitu.


Lielākā daļa finanšu produktu nodrošina iespēju nopelnīt interesi par zemāku risku. Cilvēkiem tikai jāpērk finanšu produkti, lai interesētos par norēķinu periodu, piemēram, nedēļu, mēnesi vai gadiem. Normālā procentu likme ir aptuveni 20% līdz 40%. Lai gan atdeves līmenis ir zems salīdzinājumā ar tirdzniecību (labajiem tirgotājiem viņiem var būt iespēja tirdzniecības rezultātā iegūt 200% –300% atdevi). Bet tas ir izdevīgs darījums cilvēkiem, kuri neveicina tirdzniecību.

Bexplus

Tomēr, lai veiktu šīs peļņas metodes, cilvēkiem var būt nepieciešams piekļūt vairākām platformām. Dažādu platformu pārslēgšana palielina pārvaldības izmaksas. Vai ir iespējams, ka ir viena platforma, kas ietver visas metodes kopā, kas cilvēkiem dod iespēju vienlaikus gūt peļņu? Šeit es vēlos jūs iepazīstināt ar Bexplus kriptogrāfijas biržu.

Bexplus apmaiņa

Bexplus ir pasaulē vadošā atvasinājumu platforma kriptovalūtu jomā, kuras mērķis ir sniegt modernus finanšu pakalpojumus nākotnes tirdzniecības globālajiem investoriem, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Pašlaik Bexplus piedāvā pastāvīgus līgumus par BTC, ETH, LTC nākotnes darījumiem ar līdz pat 100x lielāku kredītplecu, un nākotnē platformā tiks iekļauti vairāk altcoins nākotnes līgumi.

Tas nodrošina dažādus veidus, kā kriptot mīļotājus gūt peļņu neatkarīgi no tirgus izmaiņām.

Sīkāku informāciju varat redzēt, izmantojot šo saiti:

Tirdzniecība

Bexplus piedāvā pastāvīgus līgumus par BTC, ETH, LTC nākotnes darījumiem ar līdz pat 100x lielāku kredītplecu. Ja jūs ieguldāt 1 Bitcoin, lai iegādātos nākotnes līgumu ar garo pozīciju. Jūs varat iegūt 2 Bitcoin, ja jūsu Bitcoin cena pieaug par 1%.

https://www.bexplus.com/en/trade

Novirzīšanas komisija:

Uzaicinātājiem ir iespēja saņemt uzaicinātajiem 10–50% atlīdzību par katru depozītu.

https://www.bexplus.com/en/account/activity_show

Finanšu produkts (krājkonts):

Bexplus seifam ir jauns jauninājums, droši iemaksājiet savu Bitcoin Bexplus, lai nopelnītu procentus. Procentu likme ir līdz 72%

https://www.bexplus.com/en/activity/interest

Tirgotājiem ir vairāk bonusa:

100% bonuss par jūsu depozītu

100% BEZMAKSAS BTC bonuss tiks nosūtīts klientiem, kuri nogulda un tirgo nākotnes līgumus Bexplus. Iemaksājiet 10 BTC, un jūsu kontā tiks ieskaitīti 20 BTC.

Lai iegūtu sīkāku informāciju: https://www.bexplus.com/en/cash_back

Sekojiet Bexplus vietnē:

Bexplus

Vietne: www.bexplus.com

Facebook: https://www.facebook.com/Bexplusglobal/

Telegramma: https://t.me/bexplusexchange

Reddit: www.reddit.com/u/bexplus

Biznesa sadarbībai: [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector