Kā gūt peļņu, kamēr tirgus asiņo, izmantojot PrimeXBT: 3 vienkārši soļi

25. septembrī Bitcoin cena – pasaules vadošā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas – dažu minūšu laikā nokritās no nedaudz mazāk par 10 000 USD līdz nedaudz virs 8 000 USD, iznīcinot 18% no kriptovalūtas vērtības.

Daudzi kriptogrāfijas investori pēc iegādes kriptogrāfiskās ažiotāžas burbuļa augstumā ir noniecināti, tikai ciešot caur ilgu lāču tirgu un vērojot, kā viņu kriptovalūtu vērtības sabrūk. Bitcoin galu galā atcēlās, bet, kad šis mītiņš tagad ir apdraudēts, kriptogrāfijas kopiena baidās no vissliktākās un domā, vai Bitcoin dibens patiešām atrodas.

Bet pēc izdzīvošanas lāču tirgū kriptogrāfijas tirgotāji ir uzzinājuši, ka viņiem nav jāskatās, kā viņu portfeļa vērtība krītas, pat ja Bitcoin vai citu kriptovalūtu cena krītas? Peļņas gūšanas atslēga lejupslīdes laikā prasa tikai trīs vienkāršas darbības.

1. solis – reģistrējieties PrimeXBT: visprogresīvākā tirdzniecības platforma

Pirmais solis, lai veiksmīgi sagatavotos peļņai no krītošajiem tirgiem, ir apmeklēt PrimeXBT un reģistrēties bezmaksas kontam. Reģistrācija ir ātra un vienkārša, un, tā kā platformai nav nepieciešama personiska informācija vai KYC process, lietotāji var būt gatavi un gatavi tirgoties bez laika.

PrimeXBT piedāvā visus rīkus un pasūtījumu veidus, kas nepieciešami kriptogrāfijas tirgotājam, lai virzītos uz priekšu gan krītošos, gan augošos tirgos, kā arī rīkus, kas paredzēti, lai izspiestu papildu peļņu no šaurajiem tirdzniecības diapazoniem. Bez rīkiem, ko piedāvā PrimeXBT, kriptogrāfijas tirgotāji var būt iestrēguši, vērojot savu iecienīto kriptogrāfisko aktīvu cenas kritumu, un viņu portfeļa vērtības samazinās tieši viņu acu priekšā.

2. solis – Veiciet pirmo depozītu tirdzniecības platformā

Minimālais depozīts, kas nepieciešams, lai sāktu lietot PrimeXBT, ir 0,001 BTC. Pat pēc iespējas mazākas summas noguldīšana ļaus tirgotājiem ieņemt pozīciju lielumus, kas ir daudz lielāki nekā parasti ļautu viņu kapitāls, pateicoties simtkārtīgam PrimeXBT piedāvājumam par kriptogrāfijas aktīviem.

Iemaksa PrimeXBT seifa kontā ir ātra un nesāpīga, un tā pat piedāvā QR kodu, lai skenētu un padarītu lietas vēl vienkāršākas. Bitcoin depozīti ir vienīgais pieņemamais aktīvu veids konta finansēšanai, tomēr PrimeXBT ir ieviesis trešās puses pakalpojumu Changelly, kas lietotājiem ļauj ātri apmainīt savas fiat valūtas vai altkoīnus pret Bitcoin vai pat iegādāties Bitcoin, izmantojot kredītkarti vai debetkarti..

Pēc tam, kad depozīts ir saņemts seifā, lietotājiem būs jāfinansē savs tirdzniecības konts, lai sāktu tirdzniecību un atvērtu īso pozīciju.

3. solis – īss Bitcoin līdz rentabilitātei

PrimeXBT piedāvā tirgotājiem rīkus, lai atvērtu gan garās, gan īsās pozīcijas, un pat vienlaikus aizņem abas pozīcijas, lai nodrošinātu risku pret negaidītām tirgus kustībām. Kad Bitcoin ir vērša režīmā, ieteicams izmantot garās pozīcijas vai pat vienkārši turēt Bitcoin. Bet, atkal nokrītot Bitcoin cenām, labākais veids, kā gūt peļņu no tirgus lejupejošā tendencē, ir atvērt īsu pozīciju un saīsināt katru Bitcoin cenu atlēcienu..

Tirdzniecības platformā ir iebūvēta kartēšanas programmatūra, kas palīdzēs tirgotājiem izvēlēties ierakstu savām īsajām pozīcijām, un pēc tam lietotāji var izmantot uzlaboto rīkojumu veidu priekšrocības, lai maksimizētu peļņu, vienlaikus samazinot risku. Kad tirgotājs ir identificējis iespējamo ieejas punktu, viņš var izmantot kādu no PrimeXBT daudzajiem logrīkiem, lai veiktu pasūtījumu vai veiktu pasūtījumu tieši caur diagrammu, noklikšķinot uz cenas punkta, kurā viņi vēlas atvērt pozīciju.

Ieraksti var būt ierobežoti pasūtījumi par ieplānotiem ierakstiem vai tirgus rīkojumi, ja tirgotājs cenšas ievadīt īsās vietas uz vietas. Tirgus rīkojumi ir īpaši noderīgi, ja tirgus sāk virzīties gaidītajā virzienā pirms limita rīkojuma iesniegšanas vai ir sasniegts noteikts ieraksts.


Īsi pasūtījumi nopelnīs tirgotāja peļņu, jo zemāka būs Bitcoin cenas krišanās – tieši pretējs tam, kas notiek ar kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, spot investoriem. Investori ir spiesti skatīties, kā pazūd grūti nopelnītie guvumi, savukārt PrimeXBT tirgotāji var vēl vairāk palielināt peļņas normu.

Maksimāla lejupejošas tendences peļņas palielināšana, izmantojot 100x sviras efektu

Visu PrimeXBT piedāvāto rīku sasaistīšana ir spēks 100x sviras. 100 reižu palielinājums par kriptogrāfijas aktīviem ļauj tirgotājiem savu sākotnējo tirdzniecības kapitālu reizināt pat 100 reizes. Tas nozīmē, ka pat minimālais depozīts 0,001 BTC nodrošinās tirgotājam 0,1 BTC jaudu. Tirgotājs, kas nogulda 0,1 BTC, varēs tirgoties ar 10 BTC un tā tālāk.

Veiksmīgi izpildīti īsie pasūtījumi ar 100x sviru var būt ļoti izdevīgi. PrimeXBT pētījumi rāda Ja tirgotājs būtu atvēris īsu pasūtījumu 1 BTC vērtībā Bitcoin visu laiku augstākā punkta laikā, sasniedzot 20 000 USD, pēc tam slēdzot peļņas deficītu Bitcoin apakšā, tas būtu izraisījis 8400% jeb 1 690 000 USD pieaugumu..

Ņemot vērā to, cik būtiskas ir peļņas normas, ir viegli saprast, kāpēc īsa pozīcija krītošā kriptogrāfijas tirgū var būt ļoti efektīva, palielinot savu portfeli. Vēl labāk, vai fakts, ka, lai arī bāzes aktīva vērtība un vērtība var kristies, kopējā portfeļa vērtība var ievērojami pieaugt.

Reģistrējieties PrimeXBT šodien, un esiet gatavs gūt peļņu no nākamās milzīgās Bitcoin avārijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector