Indijas Valsts ministrija apspriež viņu lielo kriptogrāfisko kustību ar Indijas kriptogrāfijas buļļu dibinātājiem

Kripto ekosistēma Indijā klusām kļūst pievilcīga drīz pēc goda Indijas augstākās tiesas vēsturiskā lēmuma.

Patiesībā nav šaubu, ka lēmums par kriptogrāfijas banku aizlieguma atcelšanu kļūst par ceļu uz priekšu starptautiskajiem investoriem un pašas valsts slavenajiem investoriem, lai ieguldītu Indijas kriptogrāfijas un blokķēdes jaunuzņēmumos. Papildus tam lēmums arī pavēra ceļu valsts kriptogrāfijas atbalstītājiem regulatīvajā režīmā uz priekšu ar savu kripto novatorisko kustību Indijā.

Kaut arī Indijas Rezervju bankas (RBI) 2018. gadā izdotais kriptogrāfiskās bankas aizlieguma apkārtraksts gandrīz nogalināja vairākus kriptogrāfijas uzņēmumus un investoru cerības, kriptogrāfiskās bankas aizlieguma atcelšana Apex tiesa un nesenkriptogrāfijas reglamentējošais ziņojumsBloomberg Quint kopīgi atjaunoja cerības uz kriptogrāfijas jauninājumiem valstī.

Tas nozīmē, ka Indijas kriptogrāfijas buļļi ir katalizators miljardu Indijas lietotāju iekļaušanai jaunajā kriptogrāfijas un blokķēdes ekosistēmā. Indijas Crypto Bulls, kuru uzsāka Londonā bāzētā Cashaa un Dubaijā bāzētā O1Ex, ir valsts mēroga ceļojums, kas notiks vairāk nekā 14 lielākajās Indijas pilsētās. Iniciatīvu vada Kumars Gauravs un Gauravs Dobijs ar redzējumu, kā veicināt kriptogrāfijas jauninājumus un panākt masveida kriptogrāfijas pieņemšanu otrajā lielākajā apdzīvotajā valstī.

Saskaņā ar sākotnējo plānu Indijas kriptogrāfijas buļļi bija plānoti 15 dienas no 3. aprīļa līdz 24. aprīlim vairāk nekā 14 pilsētās, tomēr ar Veselības ministrijas norādījumiem pašreizējās Koronas pandēmijas dēļ Indijas kriptogrāfijas buļļi nolēma atlikt plānoto pasākumu . Kaut arī jaunie datumi joprojām tiek apsvērti, komanda, kas atrodas Indijas kriptogrāfijas buļļu priekšā, pastāvīgi strādā, lai kriptogrāfijas pieņemšanu nogādātu Indijas masās.

India Crypto Bulls tiekas ar Radžastānas ministru

Indijas Crypto Bulls dibinātāja komandai bija privilēģija tikties Amins Pātans, Dargah komitejas priekšsēdētājs Dargah Khwaja Saheb, Ajmer (Minoritāšu lietu ministrija) un Radžastānas kriketa asociācijas viceprezidents apsprieda viņa viedokli par kriptogrāfijas attīstību, ieguldījumiem un inovācijām valstī. Sanāksmē tiek atzīmēts, ka štats vēlas rīkot konferenci ar dalībniekiem, tostarp Indijas administratīvā dienesta darbiniekiem, kuri ir noraizējušies un saistīti ar galvenajiem jautājumiem saistībā ar bitkoinu un citiem digitālo aktīvu finanšu pakalpojumiem..

Turklāt gaidāmā Radžastānas ministra konference štatā ietvers arī apmācības par atbilstību, to, kā var nogatavināt kriptovalūtas ieguldījumus, piesardzības pasākumus, kas investoram jāievēro pirms darījumu veikšanas vai plānošanas ieguldīt kriptovalūtā, un vairākus citus faktorus. To sakot, viņi uzskatīja, ka Indijas kriptogrāfijas buļļu izstāde ir cieši saistīta ar viņu redzējumu par gaidāmo konferenču rīkošanu.

Sportists kļuva par ministru un dievbijīgā ‘Ajmer Sharif Dargah’ priekšsēdētāju, Amins Džī ir līderis, uz kuru jāraugās pēc viņa nākotnes domāšanas un mīlestības pret tehnoloģijām. Mēs esam pārliecināti, ka Indijas kriptogrāfijas buļļi spēs izplatīt pareizās zināšanas par kriptovalūtām Radžastānā ar milzīgu plašumu, viņa gudrā vadībā, sacīja Gauravs Dubejs, izpilddirektors & Vadošais partneris, O1ex.

Atkārtojot līdzīgu piezīmi, Cashaa dibinātājs un izpilddirektors Kumars Gauravs to apgalvo;

Es atradu Šri. Amin Pathan Ji iedvesma jauniešiem Indijā un uz kuģa, kas zaudēja cerību no Indijas politiķiem. Pēc tikšanās ar Aminji es jūtos pārliecināts, ka viņa vadībā un ar BJP atbalstu jaunās tehnoloģijas, piemēram, Blockchain, saņems spēcīgu Indijas valdības atbalstu, izstrādāja Kumar Gaurav, piebilstot, ka viņš arī bija ļoti laipns pievienoties manai dzimšanas dienas ballītei un dalījās savā Indijas vīzija par korupcijas brīvību un jauniešu spēju ar ICB komandu. Es un visa ICB komanda esam priecīgi, ka viņš būs uz kuģa Indijas šifrēšanas buļļu šovā.

Līdz ar to sanāksme noslēdzās ar futūristisku sarunu par kriptogrāfijas pieņemšanu un attīstību Indijā. Papildus tam ministrija uzaicināja Indijas kriptogrāfijas buļļus uz Radžastānu, lai uzsvērtu kriptogrāfijas diskusiju.

Tā bija patīkama tikšanās ar godājamo kungu Aminu Pathanu un īsu diskusiju par Trade Dog, sacīja Ateeq Farooqui, TradeDog līdzdibinātājs. Viņš bija ļoti pārsteigts par to, kā TradeDog vada projektu, un no viņa ieguva ļoti spilgtus ieteikumus, ko tuvākajās dienās TradeDog plāno ieviest viņu sistēmā, lai sniegtu lietotājiem pareizas zināšanas, un beidzot es patiešām vēlētos paldies viņam par vērtīgo laiku.

Ir vērts atzīmēt, ka nesenā tikšanās ar Mr.Amin notika nākamajā dienā, kad notika stratēģiskā tikšanās Indijas Crypto Bulls šovā, kas notika 15. martā ar kriptogrāfijas vadītājiem. Ir vērts atzīmēt, ka Indijas kripto vadītāji, ietekmētāji, projektu īpašnieki un apmaiņas dibinātāji ir aktīvi devuši savu ieskatu un viedokļus par to, kādi soļi varētu būt nākamās lielās izmaiņas visā Indijas kripto ekosistēmā.


Īsumā, Indijas kriptogrāfijas buļļi ar ciešu mijiedarbību ar šiem līderiem un pārvaldes iestādēm ir gatavi ieviest jauno kriptogrāfijas kustības vilni Indijā.

Sekojiet līdzi jaunumiem par kriptogrāfijas ceļojuma pārskatītajiem datumiem.

Sekojiet mums sociālajos tīklos – Vietne  Twitter | Facebook | Instagram | Linkedin | Telegramma

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector