Huobi Exchange savā kriptogrāfijas nākotnes tirgū izlaiž jaunu funkciju “Fiksētās robežas optimizācija”

Huobi Futures, atvasinājumu tirdzniecības platforma, kas pieder pasaulē vadošajai kriptogrāfijas biržai Huobi, paziņoja “Bloķētās rezerves optimizācijas funkcijas” izlaišana, lai uzlabotu aktīvu izmantošanu un samazinātu pozīcijas rezervi lietotājiem ar gariem un īsiem kriptogrāfijas nākotnes līgumiem.

Pieņemsim, ka jūs turat gan konkrētās monētas gan garās, gan īsās pozīcijas – pieņemsim, ka BTC, bez optimizācijas, pozīciju rezerves tiek aprēķinātas atsevišķi garajām un īsajām pozīcijām. Izmantojot bloķētās rezerves optimizācijas algoritmu, tā paša monētu tipa līgumu tipu lietderība tiek maksimizēta, tādējādi samazinot pozīcijas rezervi lietotājiem ar garām un īsām pozīcijām.

Zemāka pozīciju starpība visos līgumos nozīmē tirgotājiem pieejamāku rezervi, līdz ar to lielāku līdzekļu izlietojumu un zemāku risku izraisīt likvidāciju.

Bloķētā optimizācijas funkcija lietotājiem piedāvās 9 kriptovalūtas un 36 tirdzniecības pārus Huobi Futures nedēļas, divu nedēļu, ceturkšņu un divu ceturkšņu nākotnes līgumos..

Šajā rakstā mēs padziļināti izpētām bloķētās rezerves optimizāciju un sniedzam piemēru tam, kā tas pazemina jūsu pozīcijas rezervi tiem pašiem kriptogrāfijas līgumiem.

Izpratne par pozīcijas rezervi

Tirgotāja pozīcijas starpība tiek aprēķināta kā kopējā līguma vērtība (līgumu skaits * līguma vērtība), dalīta ar sviras rādītāju un līguma cenu. Piemēram, tirgotāja pozīcijas rezerve ar 10 BTC nākotnes līgumiem, kas katrs maksā 100 USD (kopējā vērtība ir 1000 USD) un Bitcoin cena ir 10 000 USD, tirgotājs ar aizņemto līdzekļu īpatsvaru 25x (Huobi Futures sviras līdz 125x) maržas pozīcija ir:

Tātad; 1000/10000/25 = 0,004 BTC kā pozīcijas rezerve.

Tagad, kad mēs saprotam pozīcijas starpību, aplūkosim, kā fiksētā maržas optimizācija palīdz tirgotājiem samazināt pozīcijas rezervi, dodot viņiem vairāk aktīvu, ar kuriem veikt darījumus.

Bloķēta optimizācijas funkcija

Huobi Futures ievieš bloķētas optimizācijas modeli, kura mērķis ir vienkārši samazināt dažādu pozīciju kopējo ietekmi uz vienu un to pašu kriptogrāfijas līgumu. Bloķētās maržas optimizācijas funkcija optimizē aktīvu lietderību, līdz minimumam samazinot tāda paša veida nākotnes līgumu ietekmi uzņemtajās pozīcijās. Apskatiet šādu formulu:

Bloķētā starpība = (kopējā vienas un tās pašas veida līgumu garā un īsā pozīcija – kopējā monētas viena un tā paša veida līgumu bloķētā starpība) * Optimizācijas koeficients viena un tā paša veida nākotnes līgumiem – visu monētu veidu līgumu kopējā bloķētā starpība

Līdz šim Huobi piedāvā četrus dažādus nākotnes veidus, tostarp nedēļas, divu nedēļu, ceturkšņa un divu ceturkšņu līgumus. Lai labāk izprastu šo formulu, mēs vadīsim piemērus, kā iegūt fiksēto rezervi tāda paša veida nākotnes līgumiem, ti, vai lietotājam ir garie un īsie līgumi tikai par vienu no četriem veidiem, piemēram, tikai iknedēļas nākotnes līgumi un bloķēta starpība lietotājam, kuram ir ilgi un īsi monētas līgumi, bet ar dažāda veida nākotnes darījumiem, piem. katru nedēļu un reizi ceturksnī.

Bloķētās rezerves optimizācijas piemērs

Iedomājieties, ka Messi pieder 1000 garie un 800 īstermiņa līgumi ar BTC nedēļas nākotnes līgumiem, katrs darījums tiek piesaistīts 20x. Līgumi tiek tirgoti par 100 ASV dolāriem par līgumu, un nedēļas nākotnes līgumu cena šobrīd ir 9500 ASV dolāri.

Izmantojot iepriekšminēto pozīcijas starpības formulu, garās līguma pozīcijas starpība ir 0,5263 BTC un īsās pozīcijas – 0,4210 BTC.

Lai iegūtu bloķēto rezervi, mums jāaprēķina (i) kopējā garās un īsās pozīcijas rezerve (ii) tā paša * veida nākotnes līgumu kopējā bloķētā starpība (iii) visu * veida nākotnes līgumu kopējā bloķētā rezerve un (iv) optimizācija likmes, kas ir 100% viena veida nākotnes līgumiem un 50% vairāku veidu nākotnes līgumiem.

1. darbība:

Kopējās garās un īsās pozīcijas rezerves = kopējā garās pozīcijas rezerve + kopējā īsās pozīcijas rezerve

Kopā L&S pozīcijas starpība = 0,5263 + 0,4210 = 0,9473 BTC

NB: Šī ir kopējā rezerve, kas nepieciešama pirms “Fiksētās rezerves optimizācijas” ieviešanas.

2. darbība:

Kopējā fiksētā rezerve viena veida nākotnes līgumiem

Mēs aprēķinām kopējo fiksēto rezervi tāda paša veida nākotnes līgumiem, ņemot minimālo vērtību starp garās un īsās pozīcijas starpības līgumiem, t.i., min (0,5263, 0,4210) = 0,4210, kas ir īsās pozīcijas starpība.

Ja pieņemsim, ka Messi bija nedēļas, divu nedēļu un ceturkšņa nākotnes līgumi, viņa kopējā fiksētā starpība tāda paša veida nākotnes līgumiem būtu;

3. solis:

Kopējā fiksētā starpība visu veidu nākotnes līgumiem

Mūsu piemērā Messi ir tikai viena veida nākotnes līgumi, iknedēļas BTC nākotnes līgumi, tāpēc viņam nav fiksētas rezerves visu veidu nākotnes līgumiem, ti, TLMall = 0. Tomēr, ja Messi rīkosim, teiksim, nedēļas, divreiz nedēļā un ceturksnī līgumi;

Pēc tam TLMsame tiek atņemts no minimālās vērtības, kas iegūta iepriekšminētajā vienādojumā, lai iegūtu visu bloķēto rezervi visiem tipa līgumiem.

4. solis:

Visbeidzot, pēc 2. darbības vērtības atņemšanas optimizējiet iegūto 1. soli un optimizējiet 3. solī iegūto vērtību, t.i..

Kā redzams iepriekš, kopējā ilgtermiņa un īso līgumu par BTC nedēļas nākotnes līgumiem nepieciešamā pozīcijas rezerve ir zemāka par iepriekšējo vienas pozīcijas rezervju pievienošanu. Bloķētās rezerves optimizācija nodrošina, ka tiek maksimāli palielināta lietotāju līdzekļu lietderība un tiek samazinātas lietotāju kopējās tirdzniecības izmaksas – dažos gadījumos līdz pat 50% no izmaksām. Šis jaunais mehānisms visvairāk gūst labumu no augstas frekvences tirgotājiem un liela laika tirgotājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me