FreeBitco.in uzņemas atbildību par FUN žetonu paplašināšanu, iegādājoties vairākumu

Veicot vairākus pasākumus, FreeBitco.in cenšas veicināt masveida ieviešanu un izmantošanu FUN žetons iGaming un Gaming telpās.

FreeBitco.in, kas ir viena no lielākajām Bitcoin iGaming vietnēm pasaulē, ir ieguvusi lielāko daļu FunFair atlikušo FUN žetonu aukstās glabāšanas vietas, FunFair spēļu ekosistēmas vietējo kriptovalūtu. Saldētavā ir 4,45 miljardi FUN žetonu un FreeBitco.in ir iegādājies 3,75 miljardus žetonu.

Izmantojot šo iegādi, FreeBitco.in plāno ieguldīt marķiera ilgtermiņa attīstībā.

“Kopš 2013. gada FreeBitco.in mērķis vienmēr ir bijis tiešsaistes spēļu entuziastiem nodrošināt bezrīvīgu, caurspīdīgu un patiesi godīgu pieredzi,” teikts FreeBitco.in paziņojumā. “Lai palīdzētu mums ievērojami uzlabot mūsu centienus, nav labāka par FUN marķieri.”

FUN marķieris

Kopš 2017. gada FunFair Technologies cenšas nodrošināt garantētu taisnīgu, decentralizētu spēļu pieredzi masu tirgū, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, FUN marķieris.

“Neskatoties uz vairākiem nozares pirmajiem un nozīmīgajiem atskaites punktiem, pierādot šo lietošanas gadījumu, nesen ir kļuvis skaidrs, ka FreeBitco.in ir izstrādājis atšķirīgu un augstāku FUN marķiera lietošanas gadījumu,” teikts FunFair izplatītajā paziņojumā..

Šis paziņojums attiecas uz vietni FreeBitco.in’s Premium dalības programma; funkcija, kas stimulē FreeBitco.in lietotājus iegādāties un turēt FUN žetonus, lai iegūtu ievērojamus ieguvumus. Šī darbība ir novirzījusi ievērojamu apjomu simboliskajā ekonomikā bez nozīmīgu ķēdes darījumu sloga.

“Nav šaubu, ka FreeBitco.in klienti šobrīd ģenerē lielāko daļu FUN marķieru komercdarbības, nevis FunFair klienti,” turpināja paziņojumu.

“Paturot to prātā un lai simboliskā ekonomika saglabātu savus nesenos panākumus, FunFair ir piekritis pārdot lielāko daļu savu FUN žetonu turējumu vietnei FreeBitco.in.”

FUN ir ERC20 marķieris, kas iekļauts galvenajās biržās Binance, BitFinex, HitBTC, Changelly un OKEx, kā arī decentralizētās biržās, piemēram, Uniswap.

FreeBitco.in’s Vision for FUN

FreeBitco.in vēlas augt FUN marķieris kā neatkarīga entītija izmantojot virkni gaidāmo projektu.

“Mūsu pašreizējais vienīgais mērķis ir strādāt, lai palielinātu FUN lietderību un vērtību,” sacīja FreeBitco.in. “Mēs esam pilnībā apņēmušies sasniegt tā ilgtermiņa izaugsmi.”


Attiecīgi FreeBitco.in gatavojas uzņemties šādas iniciatīvas:

  1. Stratēģiska žetonu dedzināšana: FreeBitco.in plāno ieguldīt ievērojamu daļu no tā apakšējās daļas stratēģiski FUN žetonu iegūšanā un sadedzināšanā, lai laika gaitā paaugstinātu to vērtību.
  2. Likviditātes uzlabošana: FreeBitco.in strādā pie FUN likviditātes palielināšanas visos tirgos, tādējādi padarot to viegli pieejamu un tirgojamu. To pierāda kumulatīvais USD 3 miljonu pieplūdums FUN / ETH un FUN / USDC tirdzniecības pāros nesen Uniswap, un citas biržas sekos.
  3. Jauna blokķēde: Pamatojoties uz Ethereum blokķēdi, FUN lepojās ar to, ka ir ātra, atvērta un droša. Tomēr DeFi pieaugums Ethereum daudzus mēnešus ir paaugstinājis gāzes cenas, padarot FUN pieņemšanu lietotājiem pārāk dārgu. FreeBitco.in aktīvi pēta iespējas FUN marķieri pārnest uz jaunu blokķēdi, kas ir ātrāka un lētāka.
  4. Veltīts maks: FreeBitco.in strādā, lai izveidotu īpašu FUN lietotājiem paredzētu maku, kas varētu nevainojami darboties starp dažādām iGaming platformām. Seifs arī palīdzētu lietotājiem pārvērst savus FUN žetonus vairākās kriptogrāfijas un fiat valūtās.
  5. Proaktīva attīstība: FreeBitco.in apkopo izstrādes komandu, lai izveidotu novatoriskas, uz patērētājiem vērstas lietotnes, kas balstītas ap FUN marķieri, tādējādi radot vairāk lietošanas gadījumu, stiprinot lietderību un veicinot adopciju.
  6. Efektīvu partnerību veidošana: FreeBitco.in cenšas veidot produktīvas partnerattiecības un saikni ar citām iGaming organizācijām, lai popularizētu FUN identitāti kā darījumu valūtu tiešsaistes azartspēlēs..

Piezīme: Šī nav partnerība starp abām organizācijām, proti, FreeBitco.in un FunFair Technologies. Iepriekš minētā iegāde un ieguldīšana ir tikai FreeBitco.in ziņā.

Par FreeBitco.in

Dibināta 2013. gadā, FreeBitco.in ir viena no lielākajām kriptogrāfisko spēļu vietnēm un septītā lielākā tiešsaistes kazino pasaulē (Avots: SimilarWeb). FreeBitco.in tika izveidots, lai veicinātu Bitcoin lietderību un atvieglotu tā pieņemšanu. Tomēr kopš tā laika tas ir pieaudzis ar lēcieniem.

Powered by pilnībā automatizēta, patentēta tehnoloģiju kaudze, FreeBitco.in piedāvā vienkāršu, bet jaudīgu HI-LO kauliņu spēli, ko papildina konkursi, atlīdzības, džekpoti un populārs Lamborghini giveaway.

Ar 41 miljonu lietotāju, 52 miljoniem ikmēneša apmeklējumu un likmju apjomu 600 miljonu ASV dolāru gadā tā ietekme uz Bitcoin kopienu ir ievērojama.

Noderīgas saites

Oficiālā FUN marķiera vietne: https://funtoken.io

Oficiālā FreeBitco.in vietne: https://freebitco.in

Twitter: https://twitter.com/FUNtoken_io

Telegrammas kanāls: https://t.me/officialFUNToken_channel

Telegrammas tērzēšana: https://t.me/officialFUNToken

Reddit: https://www.reddit.com/user/FUN_token

Nesaskaņas: https://discord.gg/e7vfgKbEKU

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector