FORSAGE sākt savu xGOLD programmu ETH

ZIEDOJUMS – viens no visvairāk apspriestajiem MLM projektiem 2020. gadā gatavojas uzsākt savu xGOLD mārketinga programmu Ethereum. Atgādinām, ka tikai divu mēnešu laikā pēc programmas pastāvēšanas TRON blokķēdē FORSAGE kopiena ir palielinājusies par 55%. Vairāk nekā 100 tūkstoši jaunu lietotāju. xGOLD dalībnieki ir nopelnījuši 16 miljonus ASV dolāru! FORSAGE kopienas locekļi ir nopelnījuši gandrīz 500 000 000 USD sešu mēnešu laikā pēc projekta pastāvēšanas tikai Ethereum blokķēdē. Šos skaitļus var viegli pierādīt ar Etherscan dienesta statistiku.

Kripto entuziasti, kuri pētīja ZIEDOJUMS parādība, ir analizējuši projekta viedo līgumu statistiku Ethereum. Viņi ir noskaidrojuši, ka FORSAGE kopienas dalībnieki kopš 2020. gada pavasara ETH bloku ķēdes versijā ir nopelnījuši vairāk nekā pusmiljardu dolāru, izņemot ienākumus no TRON bloku ķēdes.

Viedais līgums FORSAGE ETH ir publiski pieejams, tāpēc tā atrašana vietnē Etherscan nav nekas liels. Lai pārbaudītu pašu līgumu un visus ar to saistītos darījumus, dodieties uz https://etherscan.io/txs?a=0x5acc84a3e955Bdd76467d3348077d003f00fFB97

Pagaidām darījumu skaits jau ir tuvu 3,5 miljoniem, un ik pēc 24 stundām tiek pievienoti 700 līdz 800 darījumi, katrs no tiem ir atšķirīgs. Tie ietver mazus darījumus no 0,05 līdz 0,8 ETH, vidēja lieluma darījumus no 1,6 līdz 6,4 ETH un lielus darījumus, kuru vērtība pārsniedz 50 ETH. Ir vērts atzīmēt, ka nauda netiek glabāta FORSAGE viedajā līgumā. Tā vietā katrs maksājums tiek nosūtīts tieši partnerim. Tas ir, jebkura summa, kas nosūtīta uz viedo līgumu, kļūst par Kopienas locekļa ienākumiem.

Programmā FORSAGE visus līdzekļus pārvalda automatizēts viedais līgums, un visus darījumus var izsekot. Šobrīd mēs runājam par platformas versiju Ethereum blokķēdē, bet TRON ir arī platformas versija, kur 2020. gada oktobrī tika uzsākta unikāla mārketinga programma xGOLD. XGOLD ir pārspējis iepriekšējos veiktspējas rekordus. FORSAGE. Šodien visi gatavojas jauniem ETH ierakstiem!

Tagad idejas autori gatavojas palaist xGOLD Ethereum blokķēdē, kas vēl vairāk palielinās FORSAGE platformas popularitāti ETH un pēc tam – tās lietotāju ieņēmumus..

Iepriekš xGOLD varēja piekļūt tikai TRON blokķēdē, taču tas drīz mainīsies. Tehnisku grūtību dēļ agrāk bija neiespējami xGOLD ieviest ETH, taču galu galā izstrādātājiem tas izdevās. Mārketinga būtība paliks nemainīga – pilnībā identiska tam, pie kā esam pieraduši. Tomēr ienākumi būs ievērojami lielāki, jo Ethereum kopiena ir lielāka.

Iemesls, kāpēc nebija iespējams palaist xGOLD ETH, bija viedo līgumu darbība ETH tīklā. Visi blokķēdes darījumi tiek ierakstīti sadalītā virsgrāmatā, un tie uz visiem laikiem jāuzglabā miljonos eksemplāru. Lai tas būtu iespējams, Ethereum izstrādātāji pēc iespējas ir optimizējuši un vienkāršojuši programmēšanas valodu. Šie tehniskie ierobežojumi padarīja neiespējamu xGOLD ieviešanu ETH. Tā kā vaicājumi sastāv no lielām datu kopām, darījumi būtu smagi un dārgi (dārgāki nekā parastie darījumi starp seifiem). Tieši pieredze, ko izstrādātāji ieguva, īstenojot programmu TRON, palīdzēja pēc iespējas optimizēt pieprasījumus. Tas ļāva viņiem palaist programmu pilnā funkcionalitātē, izslēdzot jautājumu par nepamatoti augstām darījumu maksām Kopienas locekļiem.

  • Trīs FORSAGE mārketinga programmas ir pilnīgi līdzsvarotas. x3 dod ātrākos rezultātus visaktīvākajiem partneriem, x4 var saukt par vidēja termiņa stratēģiju, jo dažos gadījumos tas ļauj iegūt 100% peļņu no otrās līnijas. xGOLD ir viens no pievilcīgākajiem lielākajai daļai iesācēju – tas piedāvā visvairāk papildu iespēju, ikviens var justies kā daļa no lielas komandas, kurā cilvēki aug kopā. Tādā veidā visas programmas sasaistās savā starpā. Tas ir ļoti svarīgs punkts. Ja FORSAGE mārketings atalgotu tikai aktīvākos partnerus, iesācēji vilcinās pievienoties, – saka programmas autori savā oficiālajā videoklipā, kas atrodams saitē: https://youtu.be/cpXDvVGL794, kur viņi paskaidro, cik svarīgi viņiem bija palaist xGOLD uz ETH.

xGOLD īsumā. Salīdzinot ar citām mārketinga programmām, xGOLD piedāvā lielāku skaita samazinājumu un uzlabotus komandas mijiedarbības maršrutus. Katrs filiāle, reģistrējoties, iegūst savu viedo līgumu.

Vietu izmaksu pieaugums xGOLD ir ļoti vienkāršs: katra slota maksā divreiz dārgāk nekā iepriekšējā. Pieaugums notiek stingri saskaņā ar Fibonači skaitlisko secību, t.i., Zelta koeficientu.

Nav pārsteigums, ka bija pieprasījums pēc šāda veida mārketinga plāna, kas darbojas šodien plašāk izplatītajā Ethereum blokķēdē. Tīkls ir caurspīdīgs, pēc iespējas decentralizēts, un pats galvenais, izstrādātāji ir atraduši perfektu veidu, kā optimizēt darījumus platformas ietvaros. Pēc programmas palaišanas Ethereum katrs lietotājs saņems savu viedo līgumu, nodrošinot, ka xGOLD viņiem strādā 100% pareizi.

Šī ir pārsteidzoša perspektīva, ņemot vērā ETH 2.0 tīkla palaišanu un bezriska scenāriju blokķēdes tehnisko īpašību dēļ. Mēs ceram uz patiešām taustāmu rentabilitātes pieaugumu visiem FORSAGE dalībniekiem, jo ​​aktīvi ieplūst jauni lietotāji

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector