Eterna un Borderless Capital Launch Venture Studio, lai paātrinātu Dapp izstrādi Algorand tīklā

Londona, Lielbritānija (2020. gada 16. aprīlis) – šodien tika uzsākta Eterna Borderless Venture Studio, lai atbalstītu projektus, kuru mērķis ir veidot lietojumprogrammas uz Algorand platformas. Šī programma ir apvienota iniciatīva, kuru vada Eternas galvaspilsēta, Bez robežas galvaspilsēta, un Algorand un ir piesaistījis vairāk nekā pusduci blockchain projektu atbalstu.

Pirmā izstrādātāju un uzņēmēju riska studija, kas balstās uz Algorand, nodrošinās instrumentu un resursu klāstu decentralizētu lietojumprogrammu izveidei. Eterna Borderless Venture Studio atbalstīs arī esošos projektus, lai palīdzētu viņiem pāriet uz platformu Algorand un gūt labumu no tās ekosistēmas. Venture Studio tagad meklē pieteikumus no atbilstošajiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Atlasītie saņems līdz 100 000 USD lielu kapitālu no riska kapitāla firmām Borderless Capital un Eterna Capital. Papildus tam, Borderless Capital vadošais riska kapitāla fonds var veikt papildu ieguldījumus līdz USD 2 miljoniem tiem uzņēmumiem, kas parādās kā kategorijas vadošais bizness.

Riska studija ir izveidojusi partneru ekosistēmu, kurā ietilpst elitāras studentu grupas no dažām pasaules prestižākajām universitātēm, piemēram, Oksfordas universitātes, Kembridžas universitātes un Londonas Imperiālās koledžas. Vadošā blokķēdes un PR mārketinga firma MarketAcross kā arī F6S, viena no lielākajām starta ekosistēmām Eiropā, ir sadarbojusies arī ar Eterna Borderless Venture Studio. Turklāt septiņi bloku ķēdes projekti ir apņēmušies pievienoties Venture Studio no sākuma:

  • MAX tirgi: Starptautiska tirdzniecības grupa, kas uzsāk savu digitālo aktīvu apmaiņu.
  • Monerium: Platforma, kas ļauj uzņēmumiem veidot digitālos finanšu pakalpojumus un regulētu e-naudu decentralizētā infrastruktūrā, izmantojot viņu izvēlēto valūtu.
  • Orion protokols: DeFi platforma, kas izveido patiesi decentralizētu likviditātes apkopotāju un decentralizētu apmaiņas spraudni uzņēmumiem un patērētājiem.
  • PlanetWatch: Globāls gaisa kvalitātes sensoru tīkls un cilvēki, kas apzinās apkārtējo vidi, kuri izmanto decentralizētu platformu, lai stimulētu un veicinātu vides monitoringu.
  • SingularityNET: Pasaules decentralizētais AI tīkls, kurā ikviens var izveidot, kopīgot un monetizēt AI pakalpojumus plašā mērogā.
  • Stasis: Tokenizācijas platforma ar eiro nodrošinātu stabilo monētu, kas ļauj investoriem marķēt reālās pasaules aktīvus.
  • Stonizēt: Vērtspapīrošanas platforma, kas vēlas piesaistīt investorus, digitalizējot privātus vērtspapīrus bez normatīvām grūtībām.

Eterna Borderless Venture Studio izveide veicinās ilgtermiņa Algorand ekosistēmas ieviešanu un izaugsmi, vienlaikus paātrinot starta uzņēmumu trajektoriju, radot vērtīgus risinājumus, kas aptver finanses, apmaiņu, aizbildnību un daudz ko citu. Eterna Borderless Venture Studio kopīs izcilus projektus, radot decentralizētas lietojumprogrammas, kas virzīs nākamo pieņemšanas vilni. Eterna Borderless Venture studija galvenokārt koncentrēsies uz Eiropas reģionu. Šī iniciatīva ir pirmais solis ceļā uz globālu riska studiju tīkla izveidi, kura mērķis ir atbalstīt Alžorandas bezmalu ekonomiku.

Citāti un katli:

Andrea Bonaceto, Eterna Capital partneris: “Mēs ceram atbalstīt talantīgas komandas ar novatoriskām idejām. Mēs veidojam nozares partneru ekosistēmu, lai palīdzētu mūsu portfeļuzņēmumiem gūt panākumus, vienlaikus paātrinot blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu. ”

“Svarīga Alžorandas kopienas sastāvdaļa šodien ir plašs atbalsts paātrinātam DeFi organizāciju, uzņēmumu un valdību virzienam, izmantojot šo nākamās paaudzes tehnoloģiju,” sacīja Algorand dibinātājs Silvio Micali. “Es priecājos redzēt, kā divas domu vadošās organizācijas sanāk kopā un izveido stingru programmu, kas atbalstīs inovācijas un berzes apmaiņu Alžorandā.”

Ben Goertzel, SingularityNET izpilddirektors: “SingularityNET mēs pētām Algorand izmantošanu, lai palielinātu darījumu ātrumu starp mūsu AI aģentiem dažādām lietojumprogrammām fintech, veselības tehnoloģiju un IoT, tostarp kredītpunktu noteikšanā, riska pārvaldībā, automašīnu un gājēju satiksmē. analītika un personīgā medicīniskā analīze, kas vērsta uz veselīgu ilgmūžību un COVID-19 riska samazināšanu. “

Par Algorand Inc: Algorand Inc. uzbūvēja pasaulē pirmo atvērtā koda bez atļaujas tīru bloka ķēdes protokolu nākamās paaudzes finanšu produktiem. Šī blokķēde, Algorand protokols, ir Turingas balvu ieguvušā kriptogrāfa Silvio Micali ideja. Tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar berzes novēršanu finanšu apmaiņā, Algorand Inc. veicina finanšu attīstību, dodot iespēju radīt un apmainīties ar vērtību, veidot jaunus finanšu rīkus un pakalpojumus, vienlaikus nodrošinot atbildīgas privātuma funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.algorand.com

Par kapitālu bez robežām: Borderless Capital ir moderna finanšu iestāde, kas iegulda kapitālu un veido finanšu produktus, kas paātrina piekļuvi, sāknēšanas sistēmu ieviešanu un rada vērtību visā pasaulē, izmantojot Algorand Borderless Economy. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.borderlesscapital.io

Par Eterna Capital: Eterna Capital ir Londonā bāzēta ieguldījumu sabiedrība, kas koncentrējas uz blokķēdes tehnoloģijām. Firma tika uzsākta 2018. gadā un ir kļuvusi par vadošo spēlētāju bloku ķēdes nozarē Eiropā. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.eternacapital.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector