Dvision tīkls integrējas ar ķēdes saiti, lai savai VR ekosistēmai nodrošinātu taisnīgu izlases atlīdzības izplatīšanu un NFT izmaksas.

2021. gada 7. janvāris, Seula, Koreja – Dienvidkorejā bāzēts VR satura ekosistēmas Dvision tīkls ir paziņojusi par savas tehnoloģijas integrāciju ar tirgū vadošo blokķēdes orākulu risinājumu Chainlink. Chainlink decentralizētās cenu plūsmas ļaus Dvision tīkla lietotājiem precīzi novērtēt NFT vienumu izveides izmaksas savā VR tirgū. Turklāt Chainlink pārbaudāmā nejaušā funkcija (VRF) ļaus droši, pierādāmi un taisnīgi ģenerēt un sadalīt atalgojumu ķēdē lietotājiem. 

Kas ir Dvision tīkls? 

Dvision tīkls ir novatorisks jauns VR metaverss blokķēdē, kas tiecas noteikt jaunu standartu tam, kas ir iespējams VR lietotāja pieredzei. Izmantojot Blockchain un VR tehnoloģiju eksponenciālo potenciālu, Dvision tīkls radīs vēl nebijušu un iekļaujošu virtuālo ekosistēmu uzņēmumiem, dizaineriem un parastajiem lietotājiem. 

Dienvidkorejas spēkstacijas mērķis ir izveidot efektīvu VR ekosistēmu ar jaunu koncepciju, risinot radušās problēmas VR nozarē. Dvision piedāvā augstas kvalitātes satura gabalus VR-City un virtuālās telpas pielāgošanu VR-Space un būtībā paplašina VR ekosistēmu, izmantojot savu VR-Market, ieviešot vēl nebijušu NFT ekosistēmu.

Blokķēdes orākuli un viedie līgumi: ideāla spēle?

Blokķēdes orākuli ir ierīces vai programmas, kas ļauj (uz ķēdes) viedajiem kontaktiem mijiedarboties ar ārpus ķēdes esošiem datiem un sistēmām ārpus viņu vietējās blokķēdes. Šī attiecība ļauj viedajiem līgumiem izpildīt ķēdes funkcijas, pamatojoties uz reālās pasaules datiem un notikumiem, piemēram, tīmekļa API, IoT tīkliem un blokķēdes datiem centrētajiem tīkliem. 

Šī jaunā spēja izmantot ārējos datus viedo līgumu lietojumprogrammās ir bijusi milzīgs sasniegums, ievērojami paplašinot bloķēšanas ķēdēs iespējamo izmantošanas gadījumu daudzumu. Vienīgais brīdinājums ar šīm optimālajām attiecībām ir tas, ka orākuls ir atbildīgs par viedā līguma izpildi, un tam jābūt tādam drošības un uzticamības līmenim, kas ir vienāds ar pamatā esošo blokķēdi. 

Chainlink decentralizēts Oracle

Ķēdes saišu decentralizētais blokķēdes orākuls izmanto unikālu elastīgu sistēmu, kas novērš nevienu kļūmes punktu, vienlaikus ļaujot lietotājiem saņemt datus no ārējiem avotiem. Sākotnējā integrācija ar Nodaļas tīkls izmantos ļoti veiksmīgas ķēdes saites decentralizētas cenu plūsmas kā galvenais orākula risinājums NFT tirgū. 

Chainlink cenu plūsmas tiks izmantotas, lai aprēķinātu precīzas gāzes maksas, kas radušās, veidojot NFT, nodrošinot lietotājiem piekļuvi precīziem, aktuāliem datiem par tīkla izmantošanas patiesajām izmaksām. Ķēdes saišu cenu plūsmas tika atlasītas tikai to klasē labāko funkciju dēļ, tostarp:

  • Augstas kvalitātes dati: Cenu dati tiek iegūti no augstākās klases ārpus ķēdes datu apkopotājiem, kā rezultātā tirgus apjoma ziņā koriģēta cena tiek apkopota simtiem biržu, nevis jebkura viena birža.
  • Decentralizēts: Cenu plūsmas ir decentralizētas gan datu avotu, gan orākulu līmenī, nodrošinot ļoti pieejamus un pret manipulācijām izturīgus orākulu pakalpojumus.
  • Drošie mezgli: Visus orākula mezglus vada pazīstami un pieredzējuši blokķēdes DevOps, kas lietotājiem nodrošina uzticamus pakalpojumus.

Dvision tīkli – pārliecinoši godīgas izlases spēļu atlīdzības

Dvision tīkls tiks integrēts Chainlink VRF lai sadalītu uz iespēju balstītas atlīdzības lietotājiem, kuri veic noteiktus uzdevumus. Chainlink VRF ir ķēdes nejaušu skaitļu ģenerēšanas (RNG) ķēdes risinājums, ar kuru var izjaukt orākula mezgli, ārējās entītijas vai pat Dvision izstrādātāji.

Šī maiņa nozīmē milzīgu progresu telpā, kas ļauj pierādīt taisnīgi un ķēdē pārbaudāmus drošas nejaušības avotus, kurus jebkurš lietotājs var patstāvīgi pārbaudīt. spēles priekšmetus vai NFT atribūtus tagad var pierādīt kā nejauši noteiktus, tā arī izplatītus, nodrošinot katram lietotājam taisnīgas iespējas saņemt atlīdzību.  

Dvision tīkla izpilddirektors Jungs Hyuns Eoms paziņoja: 


“Izmantojot Chainlink, lai piekļūtu uzticamām cenu plūsmām un noteiktu nejaušu NFT atlīdzību sadalījumu, Dvision lietotāji ir pārliecināti, ka viņu spēles radītās digitālās preces būs balstītas uz pierādāmām taisnīgām sistēmām, kā arī būs atvērtā tirgū maināmas pret godīgu cenu. tirgus vērtības un ko regulē pastāvīgi un stabili ekonomiskie modeļi. ” 

Dvision un Chainlink: decentralizēts redzējums

Pamatvērtības, kas atbalsta Chainlink blockchain oracle, pilnībā saskan ar Dvision Network redzējumu, kura mērķis ir izveidot patiesi decentralizētu blockchain platformu. Jaunā integrācija ar ķēdes saišu pārbaudāmo nejaušo funkciju un decentralizētajām cenu plūsmām ir spēļu pārveidotājs VR nozarei ar jaunu atrastu uzticības un drošības līmeni ne tikai ekosistēmai, bet arī visai VR nozarei.. 

Lai uzzinātu vairāk apmeklējiet Dvision tīklu – https://dvision.network/

Pievienojieties kopienai vietnē Telegram [EN]https://t.me/dvisionnetworkglobal

Pievienojieties kopienai vietnē Kakao [KOR]https://open.kakao.com/o/gBOQAQlc

Lasiet par Dvision Network on Mediumhttps://medium.com/dvisionnetwork

Atrodiet vietnē Facebookhttps://www.facebook.com/Dvision-Network-119255129870212

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontakta vārds: Boburjons Muidinovs

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Šī satura avots ir Dvision tīkls. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Kriptovalūtas un žetoni ir ārkārtīgi svārstīgi. Nav garantijas par stabilu vērtību vai vispār kādu vērtību

Par Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz ir lepni apkalpojis bloku ķēdes jaunuzņēmumu kriptogrāfijas preses izlaiduma izplatīšanas vajadzības vairāk nekā 8 gadus. Dabū savu Bitcoin paziņojumu presei izplatīšana šodien. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector