Dominējošās tirdzniecības platformas maksā tirgotājiem līdz pat 13 reizēm vairāk nekā CPH Crypto

 Jaunākie aprēķini skaidri dokumentē, ka dominējošās kriptogrāfijas tirdzniecības platformas aktīviem kriptogrāfijas tirgotājiem ir līdz pat 13 reizēm dārgākas nekā jaunās Skandināvijas biržas CPH Crypto.  

2020. gada 16. decembris, Kopenhāgena, Dānija – Katrs šūpoles tirgotājs, dienas tirgotājs un kriptogrāfijas tirgus scalper zina tirdzniecības maksu nozīmi un to, kā šīs maksas bieži padara ārkārtīgi sarežģītu tādu tirdzniecības stratēģiju īstenošanu, kuru pamatā ir augstas frekvences tirdzniecība. Tirgotāju vidū ir labi zināms, ka izmaksas vienkārši nogalina peļņu. 

Konkurences un pārredzamības trūkums neļauj tirgotājiem gūt peļņu. Problēma ir vienkārša: līdz šim konkurence par nodevām kriptogrāfijas tirdzniecības tirgū praktiski nebija vērojama, un dominējošās tirdzniecības platformas varēja iekasēt pārmērīgas darījumu maksas un atbrīvoties no necaurspīdīgām cenu struktūrām, kas to ir ārkārtīgi apgrūtinājis lai klienti varētu saprast, ko viņi patiesībā maksā par pakalpojumiem, kurus viņi izmanto.  

Problēmas cēlonis ir nenobriedums kriptogrāfijas tirgū. Divdesmit gadus atpakaļ, tradicionālais akciju, obligāciju un FX tirgus bija tajā pašā attīstības stadijā kā mūsdienās kriptogrāfijas tirgus, un līdzīgi kā kriptogrāfijas tirgū, tradicionālajā tirgū dominēja daži ļoti lieli spēlētāji, kuri spēja iekasēt ļoti konkurences un pārredzamības trūkuma dēļ augstas cenas.  

Tūlītēja maksas struktūru pārtraukšana 

“Galu galā tirgū ienāca jauni spēlētāji un sāka traucēt dominējošo spēlētāju cenu modeļus un pazemināt cenas. Un šodien tirdzniecības maksa par tradicionālo 

produkti ir tikai daļa no tā līmeņa, kādu mēs redzam pašreizējā kriptogrāfijas tirgū, ” 

saka CEO Jan Andersen, CPH Crypto, un turpina: 

“Mūsu komanda to zina, jo mūsu saknes ir vecajā tirdzniecības pasaulē. Un mūsu deklarētā misija ir izjaukt dominējošos kriptogrāfijas spēlētājus, piedāvājot saviem klientiem maksu, kas ir daudz zemāka par šo spēlētāju nodevām. Vēsture acīmredzami atkārtojas, tikai šoreiz tirgotājiem nevajadzētu gaidīt divdesmit gadus, pirms maksa ir samērīga. CPH Crypto ir nolēmis nekavējoties samazināt maksu. ” 

Uzmanieties no slēptām maksām 

Lai iegūtu pilnīgu pārskatu par konkrēta brokera vai biržas tirdzniecības maksu, jums jāņem vērā gan komisijas, gan starpības. Tirgotāji mēdz aizmirst starpības ietekmi uz kopējām izmaksām, kaut arī starpība bieži slēpj nozīmīgāko daļu no kopējām nodevām, it īpaši, ja tirgojas ar tā dēvētajiem bez komisijas maksas brokeriem vai biržās.  

Parasti šie brokeri / biržas mēdz kompensēt komisijas maksas trūkumu, ievērojami palielinot starpību – starpību starp piedāvājuma cenu un pārdošanas cenu -, kas viņiem ļauj nopelnīt peļņu no starpības. Turklāt tirgotājiem nevajadzētu aizmirst, ka kopējām izmaksām tiek pieskaitītas arī augstas naudas pārvaldīšanas maksas, piemēram, depozīti un izņemšana..  

Ļoti lielas cenu atšķirības līdz 1,249% 

Lai pierādītu ārkārtas maksas atšķirības starp CPH kriptogrāfija un četras globāli dominējošas tirdzniecības platformas, CPH Crypto ir veikusi cenu salīdzināšanas līniju, pamatojoties uz konkrētiem piemēriem. Četras galvenās platformas ir Binance, Kraken, Coinbase Pro un eToro, un piemēri ir balstīti uz viena mēneša kriptogrāfijas tirdzniecības apjomu attiecīgi 1000 USD, 10 000 USD, 200 000 USD un 500 000 USD. Kopumā salīdzinājumu rezultāti ir:  


Par 1000 USD mēnesī  

 • Lētākā platforma: CPH Crypto ar maksu kopā: 0,6 USD 
 • Dārgākā platforma: Coinbase Pro ar kopējo maksu: 5,0 USD 
 • Starpība 4.4 USD / 733% 

Par 10 000 USD mēnesī 

 • Lētākā platforma: CPH Crypto ar kopējo maksu: 6 USD 
 • Dārgākā platforma: eToro ar kopējo maksu: 37.5 USD 
 • Atšķirība: 31,5 USD / 525% 

Par 200 000 USD mēnesī

 • Lētākā platforma: CPH Crypto ar kopējo maksu: 79 USD 
 • Dārgākā platforma: eToro ar kopējo maksu: 750 USD 
 • Atšķirība: 671 USD / 849% 

Par 500 000 USD mēnesī

 • Lētākā platforma: CPH Crypto ar kopējo maksu: 139 USD 
 • Dārgākā platforma: eToro ar kopējo maksu: 1 875 USD 
 • Starpība 1736 USD / 1,249% 

(Skaitļi apkopoti 2020. gada 2. ceturksnī. Lūdzu, skatiet šo lapu lai iegūtu vairāk informācijas)

Fiksētā maksa “viss vienā”. Neierobežota tirdzniecība par 39 USD / mēnesī 

Saskaņā ar CPH Crypto filozofiju tirgotājiem tirdzniecībā ir jākoncentrējas tikai uz savu stratēģiju, nevis uz izmaksām. Tāpēc CPH Crypto ir pretrunā augstas tirdzniecības maksas tendencei kriptogrāfijas tirgū un piedāvā dziļu atlaidi fiksētai “viss vienā” maksa tikai 39 USD / mēnesī par neierobežotu tirdzniecību vai komisijas maksa tikai 0,04 pct. par vienu darījumu vienai tirdzniecībai.   

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet CPH Crypto vietni: https://cphcrypto.com/

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontakta vārds: Jans Andersens

Kontaktpersonas numurs: +45 4060 3239

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

CPH Crypto ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Informācija nav ieguldījumu ieteikums vai piedāvājums ieguldīt. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Kriptovalūtas un žetoni ir ārkārtīgi svārstīgi. Nav garantijas par stabilu vērtību vai vispār kādu vērtību. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector