CPH Crypto piedāvā pilnīgu tirdzniecības elastību, izmantojot jaunu mobilo lietotni iOS un Android

2021. gada 4. janvāris, Kopenhāgena – Tikai pirms pāris nedēļām CPH kriptogrāfija, vadošā Skandināvijas dziļu atlaižu kriptogrāfijas birža par savu jaunāko pakalpojumu paziņoja par maržas tirdzniecību 10x kriptogrāfijas vietā. Uzņēmums ar lepnumu paziņo, ka tirgotāji tagad var iekāpt kā klienti un veikt visas tirdzniecības darbības, izmantojot CPH Crypto jauno mobilo Trader App, kas tagad ir pieejama kā Android un iOS platformas.    

CPH Crypto Trader APP elastīgai tirdzniecībai  

Jaunā tirgotāja lietotne ļauj klientiem sākt tirdzniecību tikai pēc dažām minūtēm pēc reģistrēšanās un iekāpšanas. CPH Crypto Trader lietotne ļauj lietotājiem jebkurā laikā tirgot visas populārākās kriptovalūtas un pārus, ātri noguldīt, pārskaitīt un izņemt bitcoin un USD.

CPH Crypto izpilddirektors Jans Andersens apraksta neseno progresu, norādot:    

“Kopš CPH Crypto webtrader palaišanas septembrī mēs esam paveikuši garu ceļu tikai dažu mēnešu laikā. Nesen tirdzniecība ar kriptogrāfijas vietu tika veiksmīgi uzsākta, un tagad mūsu lietotnes ir gatavas. Mēs zinām, ka tas ir ārkārtīgi svarīgi mūsu klientiem, jo ​​tas viņiem piedāvā pilnīgu tirdzniecības elastību. Viņi var visu darīt viedtālrunī un izmantot mobilās tirdzniecības lietotnes, piemēram, parasto tirdzniecību galddatoros.   

Neierobežota tirdzniecība tikai par 39 USD mēnesī

Saskaņā ar CPH Crypto filozofiju tirgotājiem, veicot tirdzniecību, vajadzētu koncentrēties tikai uz savu stratēģiju, nevis uz izmaksām. Tāpēc CPH Crypto ir pretrunā augstas tirdzniecības maksas tendencei kriptogrāfijas tirgū un piedāvā neierobežotu tirdzniecību ar dziļu atlaidi fiksētu maksu tikai 39 USD / mēnesī. Vai tikai komisija 0,04 procenti par darījumu vienreizējai tirdzniecībai.

Izpilddirektors Jans Andersens paskaidro:   

Tradicionālajā akciju un valūtas tirdzniecības tirgū konkurence pēdējās desmitgades laikā ir samazinājusi nodevas līdz zemam līmenim. Tam pašam ir jānotiek arī kriptogrāfijas telpā, taču mēs vēlamies, lai tas ietu ātrāk, un tāpēc mēs septembrī laidām klajā savu atlaižu koncepciju. ”   

Dominējošās tirdzniecības platformas līdz pat 13x dārgākām 

Jaunākie aprēķini skaidri dokumentē, ka daži no lielākajiem kripto tirdzniecības platformas ir pat 13 reizes dārgākas aktīviem kriptogrāfijas tirgotājiem izmantot nekā CPH kriptogrāfiju. 

Lai iegūtu pilnīgu pārskatu par konkrēta brokera vai biržas tirdzniecības maksām, personām ir jāņem vērā gan komisijas, gan starpības. Tirgotāji mēdz aizmirst starpības ietekmi uz kopējām izmaksām, kaut arī starpība bieži slēpj nozīmīgāko daļu no kopējām nodevām, it īpaši, ja tirgojas ar tā dēvētajiem bez komisijas maksas brokeriem vai biržās.   

Parasti šie brokeri / biržas mēdz kompensēt komisijas maksas trūkumu, ievērojami palielinot starpību – starpību starp piedāvājuma cenu un pārdošanas cenu – ļaujot viņiem nopelnīt peļņu no starpības. Turklāt tirgotājiem nevajadzētu aizmirst, ka kopējām izmaksām tiek pieskaitītas arī augstas naudas pārvaldīšanas maksas, piemēram, depozīti un izņemšana..

Unikāla kriptogrāfisko noguldījumu apdrošināšana 

Jans Andersens to uzsver CPH kriptogrāfija piedāvā tādus pašus pakalpojumus un funkcijas kā 

vadošās starptautiskās tirdzniecības platformas, norādot:

“Mēs piedāvājam maržas tirdzniecību 10 reizes kriptogrāfijas spot, dziļi straumējošā institucionālā līmeņa likviditātes un tirgus depozītu, reāllaika kotāciju, stingru starpību un patiesu labāko izpildes standartu ietvaros. Un no šodienas ir pieejamas arī mūsu mobilās lietotnes. ” 

Jans turpina: 

Papildus tam visam CPH Crypto piedāvā izcili zemas maksas; un vēl viena unikāla iezīme ir mūsu kriptogrāfisko depozītu apdrošināšana, kas kopā ar zemajām nodevām padara CHP Crypto par patiesi unikālu spēlētāju kriptogrāfijas tirdzniecības tirgū. ” 

Apdrošināšana ir garantēt visu klientu noguldījumus kriptovalūtās, kas nozīmē, piemēram, ka maz ticams, ka tiks uzlauzta tirdzniecības platforma, visi klientu noguldījumi kriptovalūtās tiks apdrošināti. Lai pierādītu ārkārtas maksas atšķirības starp CPH Crypto un četrām globāli dominējošām tirdzniecības platformām, CPH Crypto ir veicis cenu salīdzināšanas līniju pamatojoties uz konkrētiem piemēriem.  

Ikviens tagad var lejupielādēt CPH Crypto Trader lietotni Google Play vai iOS un izmantojiet dažus no zemākajiem maksājumiem nozarē. 

Lai uzzinātu vairāk apmeklējiet CPH kriptogrāfiju –  www.cphcrypto.com

Sekojiet CPH Crypto vietnē Twitterhttps://twitter.com/cph_crypto

Atrodiet CPH Crypto vietnē Facebookhttps://www.facebook.com/cphcrypto

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontaktpersonas vārds: Jan Andersen

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Šī satura avots ir CPH Crypto. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Kriptovalūtas un žetoni ir ārkārtīgi svārstīgi. Nav garantijas par stabilu vērtību vai vispār kādu vērtību.

Par Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz ir lepni apkalpojis bloku ķēdes jaunuzņēmumu kriptogrāfijas preses izlaiduma izplatīšanas vajadzības vairāk nekā 8 gadus. Dabū savu Bitcoin paziņojumu presei izplatīšana šodien. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me