Covesting kļūst par vienu no pirmajām kompānijām pasaulē, kas saņem DLT licenci

Kriptovalūtu tirdzniecības platforma Covesting ir kļuvis par vienu no pirmajiem uzņēmumiem pasaulē, kas saņēmis izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju licenci (DLT) no regulatīvajām iestādēm Gibraltārā. Platforma gatavojas oficiālās palaišanas pirmajam posmam, un šīs licences saņemšana apstiprina, ka platforma ir izpildījusi visus augstos regulatoru noteiktos standartus. Covesting piedāvās lietotājiem jauna veida kriptovalūtu tirdzniecības platformu, kas piepildīta ar funkciju kopumu, kas galu galā paaugstinās latiņu visai kriptovalūtu nozarei.

DLT licenci piedāvā Gibraltāra finanšu pakalpojumu komisija (GFSC), un tā ir veids, kā nodrošināt, ka uzņēmumi, kas saistīti ar DLT tehnoloģijas vai finanšu pārraides pakalpojumu izmantošanu, ievēro stingru normatīvo regulējumu, kas paredzēts klientu aizsardzībai un nelikumīgu finanšu darbību samazināšanai.

Gibraltāra tirdzniecības ministrs, godājamais Alberts Isola, runāja par Kovestinga apņemšanos virzīt kriptovalūtu industriju, sakot:

“Covesting komanda ir dziļi novērtējusi nepieciešamību attīstīt ilgtspējīgu blokķēdes ekosistēmu, kas balstīta uz pārredzamības un efektivitātes principiem. Mani ir pārsteigusi komandas centieni un ambīcijas sasniegt tik augstus standartus drošā tirdzniecībā. Šodienas paziņojums apliecina viņu līdz šim nenogurstošos centienus, un es ceru redzēt platformas virzību uz priekšu nākamajos mēnešos un gados. ”

Iesaistīšanās biznesā ar uzņēmumu, kas saņēmis viņu DLT licenci, klientiem piedāvā vairākas garantijas attiecībā uz viņu līdzekļu drošību un pakalpojuma uzticamību, ar kuru viņi strādā. Lai saņemtu DLT licenci, Kovestingam bija jāpierāda regulatoriem, ka viņi atbilst virknei stingru korporatīvās pārvaldības, kapitāla prasību, drošības un daudzu citu principu, kas nodrošina, ka klienti, strādājot ar pakalpojumu, nesaskaras ar problēmām..

Papildus tam, ka klientiem tiek dota virkne garantiju, DLT licence ļauj platformai izmantot arī virkni funkciju, kas klientiem sniedz labumu. Viena ievērojama Covesting biržas iezīme ir tā, ka tā galu galā ļaus lietotājiem noguldīt un izņemt fiat valūtu tieši uz biržu un no tās. Šī funkcija ir pieejama tikai lietotājiem, jo ​​Covesting ir atļauts iesaistīties banku attiecībās, pateicoties viņu DLT licences saņemšanai.

Tā kā jaunumi par kriptovalūtas apmaiņas pārkāpumiem bieži tiek pārkāpti, ir svarīgāk nekā jebkad agrāk atrast apmaiņas un vadības komandu, kuru regulatori ievēro augstos standartos. Ar DLT licenci regulators pieprasa Covesting algot neatkarīgu revidentu un veikt ikgadējas revīzijas, kas apstiprinās, ka visa viņu uzņēmējdarbības prakse un politika atbilst augstiem standartiem un ka visi darbinieki atbilst vajadzīgajai kvalifikācijai..

Saņemot DLT licenci, regulatori ir arī atklājuši, ka vadības komanda ir uzticama un ka viņi ir ieviesuši virkni iekšēju praksi, kas nodrošinās, ka neviens komandas loceklis nevar nozagt līdzekļus. Klienti var justies droši, zinot, ka viņi, visticamāk, kļūst par platformu uzlaušanas vai iekšējas izejas krāpšanās upuriem, kas bieži notiek kriptonauda nozarē.

Daudzi analītiķi uzskata, ka nākamais buļļi kriptovalūtu tirgos notiks pēc iestāžu ienākšanas tirgos, taču nozarei ir ļoti vajadzīgs cienījams un atbilstošs pakalpojums, kas iestādēm piedāvā investīciju risinājumus. Pilnīga atbilstība pārvaldes iestādēm nodrošinās lielākas garantijas fondiem, bankām, brokeriem un korporācijām, ka viņu līdzekļi un ieguldījumi ir droši.

Runājot par viņu DLT licences saņemšanu, Covesting izpilddirektors un dibinātājs Dmitrijs Pruglo teica:

DLT Providers licences saņemšana ir milzīgs pavērsiens mums kā uzņēmumam un kā kopienai. Izveidot jaunu standartu kriptogrāfijas apmaiņai, darboties regulētā vidē, izmantot labāko praksi un noteikt jaunu nozares etalonu ir mērķi, kurus mēs sev definējām jau sava ceļojuma sākumā. Mēs priecājamies, ka esam reģistrēti un licencēti Gibraltārā, jurisdikcijā, kurā nozari atbalsta valdība un pakalpojumu sniedzēji. Tā ir jauna nodaļa mums kā uzņēmumam, un mēs esam ļoti priecīgi turpināt celt nozares latiņu un galu galā kļūt par vienu no vadošajām un uzticamākajām kriptovalūtu platformām pasaulē.

Covesting strauji virzās uz priekšu, sasniedzot visus viņu ceļa mērķus un nepārtraukti atstājot iespaidu uz visu kriptovalūtu nozari. Nesen projekts paziņoja ka viņu mobilā tirdzniecības lietojumprogramma ir pieejama Apple App Store, ļaujot lietotājiem izmantot visas platformas piedāvātās priekšrocības, no visām viņu mobilo ierīču ērtībām.

Birža 23. oktobrī noslēdza arī savu pirmo tirdzniecības konkurenci, un konkurentu panākumi, neraugoties uz sāniski esošo tirgu, ir pierādījuši, cik izdevīga tirdzniecība var būt Covesting platformā..

Covesting šobrīd ir viens no aizraujošākajiem projektiem kriptovalūtu kopienā, un viņu DLT licences saņemšana palīdzēs projektam uzplaukt jaunām virsotnēm.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector