Bridge.link piedāvā TRON pirmo Oracle sistēmu ar BW IEO, kas tiks palaists 15. septembrī

The Bridge Oracle IEO palaiž tikai trīs dienu laikā 15. septembris, kad Bridge vietējie TRC20 žetoni BRG ir publiski pieejami pārdošanai. BRG būs saikne starp TRON viedo līgumu tīklu un reālās pasaules ieguldījumiem. 

2020. gada 12. septembris, Kualalumpura, Malaizija – TRON protokols ir gatavs palaist savu pirmo Oracle sistēmu, pateicoties Tilta Orākuls, sperot to soli tuvāk gala mērķim – tīmekļa decentralizācijai.

Autentisko datu problēmas risināšana

Pirmajos gados pēc Bitcoin kā kriptogrāfiski drošas un decentralizētas naudas formas pieauguma izstrādātāji un ekonomisti pievērsa uzmanību digitālās valūtas programmējamības aspektam.

Ideja par “viedo līgumu” izmantošanu, lai to izdarītu, it īpaši Ethereum, centās izmantot kodu, lai regulētu sociālo mijiedarbību, ko indivīdi un organizācijas – darba devējs un darbinieks, kā arī, piemēram, emitents un saņēmējs, savā starpā veica vienā un tajā pašā decentralizētā veidā. tādā veidā, kā tiek veicināti blokķēdes ideāli. Uzticēšanās no cilvēkiem, varas iestādēm un organizācijām tika nomainīta uz kodu, dalībniekiem savstarpēji koordinējoties.

Tomēr, ja informācija, kas nosūtīta uz viedajiem līgumiem, jāsniedz pašam tīklam, izaicinājums ir to piemērot reālās pasaules scenārijiem. Tas ir tāpēc, ka informāciju, kas regulē viedos līgumus, kontrolē entītijas, kas veic šo informācijas plūsmu no reāliem avotiem līdz viedajiem līgumiem. Tās ir tradicionāli atsevišķas vai centralizētas iestādes, kuru datus joprojām var viegli mainīt. Atrisinājums? Orākuli, kas var saskaņot šo datu avotu ar decentralizētu un neuzticamu viedās līguma platformas, piemēram, TRON, piedāvājumu.

Bridge Oracle loma maiņā uz decentralizāciju

Priekš Tilta Orākuls, viedajiem līgumu tīkliem ir jāpiegādā objektīvi un precīzi dati, kas uzņēmumiem un pat valdībām piedāvā iespējas piedāvāt Oracle verifikācijas pakalpojumus un īpaši drošus un decentralizētus oracle tīklus informācijas regulēšanai. 

Gala rezultāts? Neuzticami viedie līgumi, kas nosaka, pārvalda un izpilda līgumus, kuru pamatā ir “perfekti” datu nosacījumi.

Gatavs reālajai pasaulei

Bridge’s Oracle ir veidota reālajai pasaulei. Tā ir pirmā publiski pieejamā orākulu tehnoloģija TRON tīklā, kas ir izstrādāta, lai parasto lietotāju viedajiem līgumiem nodrošinātu piekļuvi ārējiem datiem..

Pastāv daudzas reālas prasības, kas ir gatavas izmantot šos viedos līgumu risinājumus, bet nav, vienkārši tāpēc, ka nav Oracle risinājuma. Viedie līgumi cita starpā varētu aizstāt:

  1. Samaksa par pakalpojuma piegādi. Piemēram, ja samaksājat reklāmdevējam par satura rādīšanu fiksētam skatītāju skaitam, līgums var noteikt precīzus datus, kas pierāda, ka saturs ir saņēmis nepieciešamo likumīgo skatu skaitu, un pēc tam samaksāt virzītājam norunāto summu. Tas atrisina strīdus, kad tirgotājiem jāuzticas, ka pakalpojumu pircēji maksās, un pakalpojumu pircējiem jāuzticas tirgotājiem, lai sniegtu likumīgus viedokļus.
  2. Apdrošināšanas atlīdzības. Izmantojot orākulus, lai piekļūtu IoT datu plūsmām, piemēram, no ēkas ugunsgrēka izsekošanas sistēmas, precīzus datus par ugunsgrēku un bojājumiem var ievadīt viedajā līgumā, lai precīzi aprēķinātu un izmaksātu kompensāciju apdrošinājuma ņēmējam..
  3. Piegāde un izsekošana. Iepirkšanās tiešsaistē laikmetā patērētāju pārvadājumu un izsekošanas pakalpojumu izmantošana ir kļuvusi arvien prasīgāka. Tradicionālie pakalpojumi cieš no tādām nepilnībām kā novēloti dati, nepareizi dati un nokavēti maksājumi. Vieds līgums, kurā tiek izmantoti Oracle pārbaudītie dati, var precīzi sekot līdzi piegādei, atbrīvojot maksājumus tirgotājiem un piegādātājiem.

Tilts IEO: atbalsta nozares atbalstītāji

Tilta Orākuls vada Izpilddirektors Hakans Estavi, agrīns ieguldītājs blokķēdes tehnoloģijā. Tās galvenajā izstrādes komandā ietilpst Keivans Abedi, DAO, dApp, viedo līgumu un Solidity pionieris.


Tas jau ir saņēmis institucionālo investoru atbalstu un ir veiksmīgi piesaistījis līdzekļus, izmantojot pilnībā parakstītu privātu pārdošanu. Tas ir piesaistījis galveno bloku ķēdes aizstāvju intereses kosmosā, piemēram, Bitcoin.com izpilddirektors Mate Tokay, Mediju smagsvars Sidneja Ifergana, TRON stingrs un beta testeris extraordinaire Maiks Makartijs atbalstot uzņēmumu kā padomdevējus. Tas dod projektam vislabākās tehniskās vadlīnijas viedo līgumu iespējamības un blokķēdes aizstāvības ziņā.

Lai nodrošinātu plašāku piekļuvi masām, Bridge Oracle ir nolēmis atvērt ierobežotu IEO Bridge marķierim (BRG) 2020. gada 15. septembrī BW.com platformā ar apstiprinātiem sarakstiem vietnē BW.com, Digifinex un Justswap. Turklāt BRG ir iekļauts Klever, TronWallet, un TronLink maki.

Saglabājiet datumu – 15. septembri, piedalīties Bridge Oracle IEO un pieprasiet savu daļu viedo līgumu slēgšanas nākotnē reālajā pasaulē.

Uzziniet vairāk par Bridge Oracle uzlaboto DeFi protokolu: https://bridge.link/ 

Lasiet tehnisko dokumentāciju vietnē: https://bridge.link/Bridge_White_Paper.pdf

Pievienojieties oficiālajam Bridge Oracle Telegram kanālam: https://t.me/bridge_oracle 

Seko čivināt – https://twitter.com/bridge_oracle 

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija

Kontaktpersonas vārds: Hakan Estavi

E-pasts saziņai: [e-pasts aizsargāts]

Par Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz jau vairāk nekā 8 gadus ar lepnumu apkalpo jaunizveidoto bloku ķēdes kripto preses relīžu izplatīšanas vajadzības. Iegūstiet savu Bitcoin paziņojumu presei izplatīšanu jau šodien.

Tilta Orākuls ir vienīgais šīs informācijas avots. Virtuālā valūta nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, to neatbalsta valdība, un uz kontiem un vērtību atlikumiem netiek attiecināta patērētāju aizsardzība. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Informācija nav ieguldījumu ieteikums vai piedāvājums ieguldīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector