BitMax.io uzsāk atbalstu, lai atrisinātu likvīdo dilemmu saderīgajiem aktīviem

BitMax.io (BTMX.com), Singapūrā reģistrēta digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, 2. aprīlī ir laidusi klajā jaunu akciju produktu, ar sākotnējo atbalstu Cosmos (ATOM) un Tezos (XTZ), pirms paplašināt pārklājumu ar citiem digitālajiem aktīviem..

BitMax.io komanda paziņoja, ka tā akciju produkts izmantos novatorisku dizainu, lai risinātu likviditātes problēmas, kas saistītas ar tradicionālajām akcijām. Kā daļu no šī dizaina lietotājiem būs elastība tirgoties un pārsūtīt iesaistītos aktīvus, vienlaikus saņemot atlīdzības par blokiem. Jaunais svarīgais produkts arī cenšas veicināt drošākus bloku ķēdes tīklus atbalstītajiem projektiem, veicinot lielāku likmju attiecību. 

Likviditātes dilemma: likt vai nē?

Stabilitātes (“PoS”) bloku ķēdes tīkli paļaujas uz žetonu īpašniekiem, lai tie varētu ieguldīt aktīvus, lai piedalītos dažādos vienprātības mehānismos, tādējādi veicinot tīkla drošību un izturību. Apmaiņā pret ieguldījumu šie žetonu turētāji jeb “validatori” nopelna atlīdzības par blokiem – parasti tīkla vietējā digitālā īpašuma veidā.. 

Šajā ziņā likme ļauj žetonu īpašniekiem radīt peļņu, vienkārši “bloķējot” aktīvus uz noteiktu laiku. Tomēr būtisks likmju trūkums ir tāds, ka aktīvu “atbloķēšanai” ir vajadzīgs ilgs saistīšanās periods, kura laikā žetona turētājs nevar nedz tirgot, nedz nodot aktīvu, nedz arī ir tiesīgs saņemt likmes..

Kompromisi starp pieejamību un atlīdzības iegūšanu rada kritisku “likviditātes dilemmu” marķieru īpašniekiem, izlemjot, vai piederēt dažādiem digitālajiem aktīviem, kas darbojas PoS tīklos, vai nē. Šīs likviditātes dilemmas dažas satraucošākās sekas ir šādas: 

  1. Zema likmju attiecība: 

Digitālo aktīvu tirgu raksturīgais nepastāvīgais raksturs ir pietiekams, lai atturētu daudzus žetonu turētājus no dalības, jo iesaistītos aktīvus nevar tirgot, lai efektīvi ierobežotu risku. Zema likmju attiecība rada zemu tīkla drošību blockchain projektam. 

  1. Galējā tīkla inflācija: 

Lai stimulētu žetonu turētājus piedalīties dažādos vienprātības mehānismos, daudzi PoS projekti izdod lielas atlīdzības par blokiem, kas jāsadala starp delegātiem, kā rezultātā žetonu piedāvājums strauji paplašinās. Inflācijas piedāvājums bez papildu kapitāla ieplūdes, visticamāk, izraisīs simboliskas cenas pazemināšanos. 

  1. Ievērojams hash rate volatility: 

Cenu darbība sekundārajos tirgos var katalizēt lielu iesaistītā tīkla daļu “neobligāciju”, jo žetonu turētāji plūst uz deleģēšanu un pārdošanu – vai nu ņemt peļņu pēc cenu pieauguma, vai arī apturēt zaudējumus pēc cenu pazemināšanās – kā rezultātā tīkla maiņas ātrums strauji mainās. Nepastāvīgs jaukšanas ātrums rada tīkla nestabilitāti. 

Jauna pieeja, lai atrisinātu likvīdo dilemmu sadedzinātajiem aktīviem

Reaģējot uz likviditātes dilemmu, ar kuru saskaras marķieru turētāji un PoS projekti, BitMax.io ir izstrādājis lielu produktu, kas lietotājiem ļauj elastīgi tirgoties un pārsūtīt iesaistītos aktīvus, neatraujot tos no tīkla.. 

Galu galā platformas jaunais produkts ļaus lietotājiem saņemt pievilcīgāku peļņu, nezaudējot likviditāti; tāpēc, veicinot lielāku noturīgāku bloku ķēdes tīklu likmju attiecību. BitMax.io jaunajam izstrādājumam būs trīs galvenās iezīmes: 

  1. Tūlītēja piekļuve nozīmīgajiem aktīviem:

Lai uzlabotu lietotāju dalības pieredzi, BitMax.io saglabās aktīvu kopumu tūlītējai piekļuvei pēc tam, kad īpašums tiks atdalīts. “Tūlītēja atlīdzināšana” ļaus lietotājiem pārvaldīt piesaistītos aktīvus pēc saviem ieskatiem, pat ja tie tiek deleģēti tīklam ar ilgu saistīšanas periodu.. 

  1. Ieguldīto aktīvu maržas tirdzniecība:

Lai vēl vairāk veicinātu tirgus efektivitāti, BitMax.io izveidos katra iesaistītā aktīva sintētisko versiju, kas tiks izmantota kā nodrošinājuma nodrošinājums, tādējādi ļaujot lietotājiem ilgi vai īslaicīgi ierobežot riska darījumus, turpinot nopelnīt atlīdzības. 


  1. Maksimālā likmju atdeve:

Lai maksimāli palielinātu atdevi lietotāju vārdā, BitMax.io automātiski pārdalīs likmju atlīdzību uz kopfondiem, tādējādi ļaujot lietotājiem vēl vairāk uzlabot ienesīgumu no viņu žetonu turējumiem. 

Runājot par BitMax.io jauno pamatproduktu, BitMax līdzdibinātājs un izpilddirektors Džordžs Cao paziņoja: 

“Produktu jauninājumi vienmēr ir bijuši mūsu biznesa galvenais aspekts. Mēs izstrādājām šo produktu, lai novērstu daudzus trūkumus, kas saistīti ar citu platformu likmju piedāvājumiem. Piedāvājot risinājumu “likviditātes dilemmai”, mēs saviem lietotājiem piedāvājam vislabāko pieredzi, vienlaikus sniedzot vērtību arī atbalstītajiem projektiem. ”

 Tādas platformas kā Kucoin un Binance ir pieņēmušas pieeju, kas pazīstama kā “Soft-Staking”, kurā katra apmaiņa var būt ieinteresēta tās lietotāju vārdā, bez aktīvas apstiprināšanas no marķiera īpašniekiem. Turpretī BitMax.io ir izvēlējies tradicionālākas “galvenā-aģenta” attiecības ar saviem lietotājiem, kas prasa, lai katrs marķiera turētājs izvēlētos kā attiecīgā blokķēdes tīkla delegators. Veicot šo stratēģisko lēmumu, Džordžs Cao atzīmē: 

“Mēs nekad neapstiprināsim klientu aktīvus un neizmantosim klienta aktīvus, lai bez apstiprinājuma balsotu vai kaut ko izlemtu. BitMax.io apkopo platformas lietotāju ieinteresētību tikai kā vienu darījumu partneri un pēc tam deleģē uzticamiem izvēlētajiem validatoriem, vienlaikus rūpējoties par atlīdzības izplatīšanas uzdevumiem un atlīdzības atkārtotu ieguldīšanu lietotāju vārdā. ”

Maksimāli palielinātas balvas platformas lietotājiem

Sākot ar 2. aprīli plkst. 10:00 EDT, visi BitMax.io klienti var likt uz vietas Cosmos (ATOM) un Tezos (XTZ) un nekavējoties savākt akcijas. Šis ir vēl viens atšķirības punkts starp BitMax.io un konkurējošām platformām, kas aizkavē atlīdzības izplatīšanu. Piemēram, Binance reizi mēnesī izplata atlīdzību lietotājiem, kuri tur aktīvus Binance.

Vienmērīgai un efektīvai likmju atlīdzību piešķiršanai BitMax.io lietotājiem vajadzētu ļaut maksimāli palielināt atdevi no žetonu turēšanas, palielinot interesi.

BitMax.io ir apstiprinājis, ka platforma tuvākajā nākotnē paplašinās atbalstu citiem jauniem un augsta potenciālajiem PoS protokoliem. BitMax.io iepriekš tika paziņots kā viens no KAVA (KAVA) apstiprinātājiem, un tika ziņots arī par infrastruktūras veidošanu, lai atbalstītu Harmony (ONE) līdz projekta stratēģiskajam ceļvedim. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector