ARBI Bot: Visai jūsu augstfrekvences trīsstūrveida arbitrāžas tirdzniecībai!

ARBI Bot ir augstas frekvences trīsstūra arbitrāžas tirdzniecības robots kriptovalūtām. Platforma ļauj tirgotājiem izveidot savus algoritmus un gūt potenciāli bezriska peļņu gadījumos, kad viens tirgus tiek novērtēts par zemu, bet otrs ir pārvērtēts.

Saskaņā ar Investopedia teikto, a trīsstūrveida arbitrāža tiek definēts kā arbitrāža trīs ārvalstu valūtu nesakritības rezultātā, kas rodas, ja valūtas maiņas kursi precīzi nesakrīt vienā valūtā. Lai veiktu saprātīgu arbitrāžu, tirgotājiem ir nepieciešama automatizēta un uzlabota datortehnika, piemēram, tirdzniecības roboti.

Lūk, kur ARBI Bot Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar ARBI Bot, kā tas darbojas, dažas tā unikālās iezīmes, atbalstīto biržu un valūtu sarakstu un visbeidzot tirdzniecības robotu cenu līmeņus.

ARBI Bot

Kā minēts iepriekš, ARBI Bot ir automatizēts augstas frekvences kriptovalūtu tirdzniecības robots, kas tiek izmantots trīsstūrveida arbitrāžas iespējām kriptogrāfijas tirgū. Tirdzniecības bots aptver četras galvenās biržas, tostarp Poloniex, Yobit, OKEx un Binance biržas.

ARBI Bot ir integrēts ar uzlabotu tīmekļa lietotāja saskarni, lai kontrolētu lietotni un tirdzniecību, un ļauj atbalstīt ārējos rīkus, kurus var izmantot, lai robotam pievienotu vairāk iespēju un funkcionalitātes.

PIEZĪME: Trīsstūrveida arbitrāžas tirdzniecības roboti negarantē peļņu vai procentus par veiktajiem darījumiem. Neskatoties uz automatizāciju, tirdzniecības robots darbojas ar lietotāja norādītiem parametriem, un peļņa ir saistīta ar parametru iestatīšanas kvalitāti.

Kā darbojas ARBI Bot

Trīsstūrveida arbitrāža galvenokārt tiek veikta vienā apmaiņā (iekšējā apmaiņā), lai samazinātu izmaksas, kas saistītas ar platformu pārslēgšanu, lai saglabātu arbitrāžas pozīciju. ARBI Bot pašlaik ir iekļauti vairāk nekā 8000 kriptogrāfijas pāru, 20 bāzes valūtu izvēle uzkrāšanai un 25 000 + trīsstūrveida kombinācijas, lai izvēlētos arbitrāžu.

ARBI Bot uztur pastāvīgu tīmekļa savienojuma savienojumu ar atbalstītajām apmaiņas sistēmām, kas reāllaikā apstrādā datus. Tas ļauj tirdzniecības robotam izvēlēties arbitrāžas iespējas un nekavējoties rīkoties pēc tā, ja tiek atklāts.

ARBI Bot palīdz automatizēt darījumu izpildi, kad lietotājam vienkārši jāiestata tirdzniecības pāru parametri, un robots to automātiski izpildīs.

Apstrādāto datu filtrēšanai un kontrolei ir vairāki instrumenti, piemēram: cenu rinda, apjoma reizinātājs, DSB, Stop-Loss, pasūtījumi pirms limita.

Atbalstītās apmaiņas: Binance, Yobit, OKEx un Poloniex. Visas uzskaitītās biržas pilnībā strādā ar ARBI Bot komplektu, lai nākotnē pievienotu vairāk apmaiņas.

Atbalstītās kriptovalūtas: Tiek atbalstītas vairākas populārākās kriptovalūtas, tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) un EOS. Platformā ir vairāk nekā 20 atbalstītas kriptogrāfijas valūtas.


ARBI Bot iezīmes

Uzzinājuši ARBI Bot sarežģījumus un tā darbību, šajā sadaļā mēs apspriedīsim funkcijas, kas padara tirdzniecības botu par obligātu kriptogrāfijas trīsstūra arbitrāžas botu.

 • Arbitrāžas skeneris: ARBI Bot pats skenē visus pieejamos pārus, lai pārliecinātos par arbitrāžas iespējām un tirdzniecību. Viss process ir automatizēts, ļaujot tirgoties, kamēr gulējat.
 • Peļņas un bankas monitori: Peļņas monitori palīdz uzturēt jūsu peļņu un kontus, bet bankas monitors pārvalda kriptovalūtas pēc neizpildītiem pasūtījumiem, ja tādi ir.
 • Lietotājam draudzīga tīmekļa lietotāja saskarne: Programmatūra nodrošina ērtu konfigurācijas rīku lodziņu, kas lietotājiem ļauj viegli mainīt savus iestatījumus un iestatīt parametrus tirdzniecībā.
 • WebSocket datu plūsma: ARBI Bot nodrošina arī reāllaika datu plūsmu un Telegram paziņojumu centru, lai nodrošinātu reāllaika darījumu pabeigšanu.
 • Universālā pakete:Katrai OS nav nepieciešams lejupielādēt vairākus paketes. ARBI Bot ir universāls komplekts, kas darbojas gan Windows, gan Linux, gan macOS.
 • Mūža atbalsts un atjauninājumi: ARBI Bot piedāvā arī mūža licenci, atjauninājumus un atbalstu savai programmatūrai par katru iegādāto paketi.

Cenu noteikšana

ARBI Bot piedāvā lietotājam unikālus un reāllaika skenerus, lai kriptovalūtā iespējotu trīsstūrveida arbitrāžu. Tomēr pakalpojumi nav lēti vai bezmaksas, jo lietotājiem tiek nodrošinātas trīs ARBI Bot maksājumu paketes iespējas.

1. ARBI Bot vienotā licence

ARBI Bot Single licence piedāvā lietotāja atbalstu vienai izvēlētai apmaiņai un vienai API atslēgai, lai izveidotu trīsstūrveida arbitrāžas stratēģijas. Vienotā licence maksā 350 USD par dalību mūža garumā, jauninājumiem un atbalstu. Nav Yobit atbalsta.

2. ARBI Bot Double Pack

Otrā cenu pakete ir ARBI Bot Double Pack, kas nodrošina divu jūsu izvēlētu biržu licenci. Licence ir derīga 2 apmaiņām un 1 API atslēgai katrā apmaiņā. Double Pack maksā 700 USD, arī par dalību mūža garumā, jauninājumiem un atbalstu. Nav Yobit apmaiņas atbalsta.

3. ARBI Bot Quad Pack

Visbeidzot, ir iespēja visām četrām atbalstītajām apmaiņām par visizcilāko paketi. Pakete ļauj vienu API katrā apmaiņā. ARBI Bot Quad Pack maksā 900 USD par dalību mūža garumā un atbalstu.

Secinājums

Trīsstūrveida arbitrāža ir tirdzniecības stratēģija, kas ir guvusi uzmanību forex tirgū un tagad pāriet uz kriptogrāfisko tirdzniecību. ARBI Bot nodrošina tirdzniecības rīku, kas automatizē arbitrāžas iespēju skenēšanu un izpildi četrās galvenajās biržās.

Atcerieties, ka šī nav noguldījumu vai procentu veidošanas platforma, peļņa ir atkarīga tikai no jums un galvenajiem iestatītajiem parametriem.

Bieži uzdotie jautājumi

 • Kas ir ARBI Bot?

ARBI ir automatizēts augstas frekvences trīsstūra arbitrāžas tirdzniecības robots.

 • Kas ir trīsstūrveida arbitrāža?

Darījumu veikšanu trīs valūtās, lai tirgus neefektivitāti izmantotu teorētiskai bezriska tirdzniecībai, sauc par trīsstūrveida arbitrāžu. Trīsstūra arbitrāžas iespēja rodas, ja valūtas maiņas kurss neatbilst savstarpējam valūtas kursam.

 • Vai es varu izmantot ARBI Bot vairākās mašīnās?

Jā, tirdzniecības robotu var instalēt tik daudzās mašīnās, cik vēlaties.

 • Kurā apmaiņā ir visvairāk arbitrāžas notikumu?

Arbitrāžas notikumi dažādās biržās atšķiras, pamatojoties uz pašreizējiem tirgus apstākļiem un izmantoto bāzes valūtu. ARBI Bot nodrošina papīra tirdzniecības režīmu, kas var būt noderīgs iespējamo arbitrāžas iespēju izsekošanai un skenēšanai.

 • Vai man ir nepieciešama atsevišķa licence katrai ARBI Bot apmaiņai?

Jā, katrai apmaiņai nepieciešama atsevišķa licence.

 • Vai es varu pārsūtīt vai pārdot savu ARBI Bot licenci?

Nē. Licences pārsūtīšana un īpašumtiesību maiņa nav atļauta, taču lietotājs jebkurā laikā var mainīt savas API atslēgas.

 • Cik es nopelnīšu, izmantojot tirdzniecības robotu programmatūru?

Izmantojot ARBI Bot, nav noteikta peļņa vai garantēta peļņa. Tirdzniecības roboti automatizē uzdevumus, pamatojoties uz lietotāja norādītajiem parametriem. Gala rezultāti ir atkarīgi no pašreizējiem tirgus apstākļiem, jūsu darbībām, prasmēm un vadības.

Sazinieties ar ARBI Bot

Lai sazinātos ar ARBI Bot klientu atbalstu, varat nosūtīt viņiem e-pastu ([e-pasts aizsargāts]) un viņi atgriezīsies 24 stundu laikā. Ir arī privāta telegrammu atbalsta grupa. Tirdzniecības robotam ir arī sociālo tīklu lapas Facebook, Telegramma un BitcoinTalk lappuse.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector