Atjauniniet 2019. gada jūliju

Hei CoinFi fani,

2019. gada pirmais pusgads ir paskrējis, un tam noteikti bija sava daļa no kāpumiem un kritumiem.

Kad kriptogrāfijas tirgus atkal virzās uz augšu, šķiet tikpat labs laiks kā jebkurš cits, lai dalītos tajā, ko esam paveikuši dažu pēdējo mēnešu laikā.

Kāpēc mēs esam bijuši klusi

Kā mēs dalījāmies marta atjauninājumā, pēdējo pusgadu mēs esam pievērsušies no blokķēdes analīzes un tirdzniecības signāliem uz tirdzniecības tehnoloģiju veidošanu institucionāliem un uzņēmuma klientiem..

Tā vietā, lai teorētiski rakstītu par to, kas var darboties vai nē, darbs ar klientu nodrošina patiesu apstiprinājumu tam, vai jūsu veidotais ir noderīgs..

Izmantojot šo B2B (bizness uz biznesu) rakursu, mēs esam bijuši aizņemtāki nekā jebkad agrāk ar attīstību, taču arī sabiedrības locekļiem ir kļuvis daudz grūtāk redzēt, ar ko mēs esam nodarbojušies, salīdzinot ar to, kad izlaidām mazumtirdzniecības produktus.

Tas ir stingrs līdzsvars – no vienas puses, kopienas locekļi (pareizi) vēlas uzzināt, pie kā strādā komanda. Bet, no otras puses, reti ir gadījumi, kad kriptogrāfijas telpā esošie uzņēmumi un institucionālie klienti ļauj pārdevējiem publiski apspriest savu darbu – NDA ir standarta pat iepriekšējai sarunai. Lai uzzinātu vairāk par šo, skatiet Clay Collin lielisko Nomics podcast –Nē, mēs nevaram pateikt, kas ir mūsu klienti”.


Arī mūsu topošo B2B piedāvājumu publiska apspriešana var nevajadzīgi padot roku konkurentiem. Un galu galā mēs joprojām meklējam atbilstību produktu tirgum – mēs nepārtraukti pilnveidojam savus piedāvājumus, pamatojoties uz lietotāju un klientu atsauksmēm, un tāpēc mums bieži nav koplietojamu ziņu, pat ja mēs nikni strādājam pie izstrādes..

Neskatoties uz to, mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai panāktu pareizo līdzsvaru pārējā šīs ziņas daļā.

Nekas nav svarīgs, izņemot produkta atbilstību tirgum

Kriptogrāfijā ir viegli novērst uzmanību no īstermiņa tirgus kustības, bet galu galā produkta tirgus fit + marķieru lietderība ir tas, kas sekmē kriptogrāfijas projekta panākumus. Kamēr jums nav produkta, kuru lietotāji mīl, visa sabiedrības iesaistīšanās un produktu izlaišana pasaulē nevar atrisināt šo problēmu.

Tātad, kā mēs strādājam pie tā?

Mēs to drīz iedziļināsimies, taču, tā kā mēs esam par produktu izstrādes tēmu, vispirms atbrīvosimies no mājturības:

Tirdzniecības signālu produkta iestatīšana

No šodienas mēs vairs nepieņemam reģistrēšanos tirdzniecības signālu produktam. Ja jūs esat viens no simtiem lietotāju, kuri joprojām aktīvi izmanto signālus, mēs ar prieku turpināsim uzturēt jums pakalpojumu, kamēr vien varēsim. Tomēr signālu produkts netiek tālāk attīstīts, jo esam pievērsušies B2B tirdzniecības piedāvājumiem institucionāliem un uzņēmumu klientiem.

Ja vēlaties pārtraukt abonementu un izņemt monētas, šeit varat atcelt savus žetonus, bet, protams, jūs varat turpināt arī abonēt pakalpojumu.

Kaut arī mūsu pieeja tirdzniecības signālu produkta veidošanai bija ātri pārvietoties un izlauzties, mūsu jaunajai uzmanībai uz institucionālo klientu produktu tirdzniecību ir nepieciešama rūpīgāka un stingrāka pieeja. Tā rezultātā mēs esam nolēmuši ievērot šo pamatnoteikumu – mēs nepiedāvājam nevienu produktu, kuru mēs neesam pārbaudījuši ar savu kapitālu.

CoinFi ceļš uz priekšu

Mēs priecājamies, ka pat kā neliela 8 cilvēku komanda pēdējā pusgada laikā esam izveidojuši ievērojamu institucionālas klases tirdzniecības infrastruktūru.

Katru dienu mēs to pārbaudām paši, un tas jau sniedz reālu vērtību klientiem – kaut arī nelielam klientu skaitam. Mēs turpinām atkārtot mūsu izveidoto, gan testējot ar pašu kapitālu, gan strādājot ar klientiem.

Šeit ir reāls piemērs tam, kā klienti izmanto mūsu izstrādātās tirdzniecības sistēmas.

Institucionāla līmeņa tirdzniecības tehnoloģija uzņēmumiem

Monētu pircējiem un pārdevējiem, kas atrodas ārpus 20 labākajām vietām, bieži jāgaida vairākas dienas, līdz tiek izpildīti viņu pasūtījumi. Tā ir projektu problēma, jo viņi vēlas padarīt sava žetona iegādes procesu pēc iespējas berzes.

Izaicinājums rodas no tā, ka mazumtirdzniecības marķieru dabisko pircēju vai pārdevēju kādā noteiktā brīdī nav ļoti daudz, radot pārāk plašas izplatības, kas vēl vairāk samazina pieprasījumu pēc marķiera. Kaut arī pirmais nav problēma, ko tehnoloģija var atrisināt, otrais ir.

Izmantojot tirdzniecības algoritmus, kas analizē rīkojumu grāmatas neatbilstības visos pieejamos likviditātes portfeļos, reālo tirdzniecības apjomu var palielināt, tirgū piedāvājot reālus piedāvājumus un piedāvājumus, ar kuriem var tirgoties dabiski pircēji un pārdevēji, tādējādi pastiprinot starpības..

Šī tehnoloģija ir izdevīga projektam un viņu žetonu turētājiem, jo ​​ar lielāku starpību (ti, nodrošinot labākas cenas) tiek uzlabota likviditāte, radīti izmaksu ietaupījumi projekta marķiera gala pircējam un pārdevējam un palielināts reālais tirdzniecības apjoms. no kuriem sniega pika viens otru ievirza sevis uzturēšanas ciklā..

Viss sākas ar apkopotu pasūtījumu grāmatu.

Kas ir apkopota pasūtījumu grāmata?

Apkopotā pasūtījumu grāmata apgūst visus marķieru piedāvājumus un piedāvājumus, kas uzskaitīti visās biržās, visos pāros un ievieto to vienā vienotā pasūtījumu grāmatā vienā kotācijas valūtā. Tas tiek darīts, lai jums vienmēr būtu vislabākā cena un piedāvājums.

Apkopotā pasūtījumu grāmata ir pamata tirdzniecības infrastruktūra jebkura veida institucionālai pakāpei – galu galā jūs nevarat izmantot jebkādu sarežģītu stratēģiju, ja pat nevarat noteikt, kurai biržai ir vislabākā cena un likviditāte attiecīgajā brīdī.

Šajā skaidrojumā mēs apsvērsim hipotētisku marķējumu “ABC” tirdzniecībā ar Binance, OKEx un Huobi.

Šādi izskatās ABC / BTC Binance pasūtījumu grāmata:

Var redzēt, ka Binance pasūtījumu grāmatas starpība ir (0,003780 / 0,003700) – 1 = 2,2%. Tas nozīmē, ka šī projekta marķiera pircējs vai pārdevējs maksā vidēji izmaksas no 2.2%

Šādi izskatās OKEx pasūtījumu grāmata ABC / BTC:

Šādi izskatās Huobi pasūtījumu grāmata ABC / BTC:

Kad visas pasūtījumu grāmatas tiek apvienotas apkopotā pasūtījumu grāmatā, tas izskatās šādi (krāsas tiek saglabātas vienādas, lai parādītu sākotnējās apmaiņas).

Iepriekš ir apkopots pasūtījumu grāmatas vienkāršākais piemērs – reālā apkopotā pasūtījumu grāmatā būtu iekļauti arī / ETH un / USDT un citi cenu piedāvājumu pāri, visas cenas konvertējot vienā 1 cenu valūtā un ļaujot sistēmai izpildīt grāmatas cenu valūtā, pat ja likviditāte ir citā tirdzniecības pārī.

Tirdzniecības algoritms nolasa šo apkopoto pasūtījumu grāmatu un nosaka, kur automātiski veikt pasūtījumus tirgū, piedāvājot vēl stingrākas cenas un atvieglojot dabisko pircēju un pārdevēju tirdzniecību..

Svarīga piezīme: Tas NAV tas pats, kas mākslīgas tirdzniecības apjoma radīšanas prakse, tirgojoties turp un atpakaļ ar vienu un to pašu vienību. Tā vietā mūsu tehnoloģija izdara reālus pasūtījumus, pret kuriem pircēji un pārdevēji var tirgoties, un to var izdarīt dabiski notiekošo cenu izkliedes starp tirgiem dēļ.

Iepriekš minētajā piemērā lietotājs var droši izvietot Binance pirkšanas pasūtījumu (solījumu) 0,003745 par 1522 monētām, jo, tiklīdz šī cena ir sasniegta, algoritms var vienlaikus pagriezties un pārdot OKEx par to pašu cenu un lielumu, ti, rentabilitāte.

Tieši tā izskatīsies pārskatītā ABC on Binance pasūtījumu grāmata, kad CoinFi algoritmiskā tehnoloģija automātiski veic pasūtījumu (norādīts zilā krāsā).

Kā redzat, starpība ir samazināta no 2,2% līdz 0,93%, ietaupot lietotājiem vidējās izmaksas 1,27%. Lai gan tas var šķist samērā maz, atkārtoti vairākos darījumos šie ietaupījumi laika gaitā var palielināties.

Šis iepriekš izskaidrotais algoritms ir pārspīlēts vienkāršota CoinFi tehnoloģijas piemērs, ko izmanto, lai nodrošinātu projektiem likviditāti, un kuru var koplietot, neatklājot patentētu tehnoloģiju. Tas ir ļoti izdevīgi pircējiem un pārdevējiem, jo ​​tas sašaurina marķiera izplatību, nodrošinot lietotājiem labākas cenas un reālāku projekta likviditāti..

Likviditāte sākas Likviditāte

Tirdzniecībā ir tāds teiciens, ka likviditāte rada lielāku likviditāti. Jo vairāk marķieris likumīgā apjomā veic darījumus ar dabiskiem pircējiem un pārdevējiem, jo ​​vairāk tas norāda uz interesi par marķieri, kas izraisa turpmāku lietotāju interesi un pieņemšanu.

Kad kriptogrāfijas tirgus kļūst sarežģītāks un institucionalizēts, mēs vienlaikus veicam kvantitatīvu un uz datiem balstītu tirgus datu analīzi, lai sasvērtu mūsu pirkšanas un pārdošanas cenas.

Šis ir viens ļoti vienkāršots piemērs tam, kā uzņēmuma klienti pašlaik izmanto CoinFi tirdzniecības tehnoloģiju. Mēs arī esam apvienojušies kā baltās etiķetes tehnoloģiju nodrošinātāji ar citiem pakalpojumu sniedzējiem telpā, kuriem ir piekļuve institucionāliem klientiem un projektiem.

Izmantojiet mūsu institucionālās klases tirdzniecības infrastruktūru, lai uzlabotu mazumtirdzniecības pieredzi

Kaut arī mūsu uzmanības centrā ir mūsu B2B tirdzniecības piedāvājumi, mēs sapratām, ka daži no tā, ko mēs uzbūvējām pēdējo sešu mēnešu laikā, var sniegt milzīgu vērtību arī mazumtirgotājiem. Mūsu tēze vienmēr ir bijusi, ka liela daļa infrastruktūras, kas pastāv akcijās, būs nepieciešama arī kriptogrāfijas tirgos, un mēs joprojām redzam šo pašu iespēju.

Pēdējo pāris mēnešu laikā esam veikuši desmitiem lietotāju interviju; padziļinātas, 1 pret 1 sarunas ar kriptogrāfijas tirgotājiem no CoinFi kopienas, labāk izprotot jūsu tirdzniecības paradumus un izpētot, kā mēs varam izmantot mūsu B2B klientiem veidoto tirdzniecības tehnoloģiju, lai uzlabotu mazumtirdzniecības pieredzi.

Šajās lietotāju intervijās mēs parādījām, ka daži no jums ieskatījās tajā, ko esam veidojuši B2B pusē un kā to varētu izmantot, lai uzlabotu mazumtirdzniecības pieredzi, un reakcija bija ļoti pozitīva. Kamēr mēs vēl izstrādājam šo produktu ideju, pamatojoties uz jūsu atsauksmēm, mēs turpināsim atkārtot un testēt ar vairāk lietotājiem.

Kas par COFI marķieri?

Tā kā mēs martā paziņojām par savu pagrieziena punktu, viens no visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, ko saņemam no kopienas locekļiem (it īpaši, kad kripto tirgus sakarst), ir “kā marķiera modelis darbosies pēc šarnīra?”

Ir pagājuši 2 gadi, kopš mēs savā paziņojumā paziņojām par oriģinālo marķiera modeli, un daudz kas ir mainījies. Kriptogrāfija ātri pārvietojas, un ir skaidrs, ka turpmākajam marķiera modelim būs jāattīstās līdz ar to.

Mēs uzskatām, ka jebkuram lietderības marķierim, piemēram, COFI, veiksmes formula vispirms ir jānodrošina ar lielu marķieru lietderību, un marķieru lietderība nāk no – jūs uzminējāt – produkta tirgus piemērotības. Mēs tuvojamies katrai produkta idejai ar domu, ka tai jāpiedāvā marķieru īpašniekiem lietderība, taču tā pamatā ir lietotājiem vajadzīga produkta izveide.

Mēs turpinām veidot un atkārtot savu ceļu uz produktu tirgus piemērotību. Mēs paziņosim par pārskatītu marķiera modeli tikai tad, kad būsim pārliecināti, ka mums ir produkts, kuru var veiksmīgi mainīt. Tomēr mēs arī saprotam, ka marķieru īpašnieki vēlas uzzināt, no kurienes būs viņu lietderība un ko mēs plānojam.

Lai gan mūsu galvenā uzmanība ir vērsta uz vērtības radīšanu, izmantojot lietderību, mēs arī pētām radošākus veidus, kā nodrošināt papildu vērtību COFI īpašniekiem:

Žetonu nodrošināts fonds?

Kad runa ir par mūsu B2B tirdzniecības produktiem, vienīgais veids, kā nodrošināt izturību, ir likt naudu tur, kur mums ir mute – mēs neizlaižam nevienu produktu, kuru paši neesam pārbaudījuši. Lai cīnītos ar mūsu sistēmu pārbaudi, kā arī lai īstenotu iekšējo kases pārvaldības stratēģiju, mēs esam uzbūvējuši tirgus neitrālas tirdzniecības sistēmas virs infrastruktūras, kuru mēs veidojam klientiem.

Šī sistēma pašlaik veic tirgus neitrālus darījumus ar nelielu daļu no mūsu apgrozāmā kapitāla, un pēdējos mēnešos ir pierādījusi, ka tā var būt rentabla – lai arī ierobežotā apjomā.

Kaut arī patentēta tirdzniecība nav CoinFi projekta uzmanības centrā, mūsu komandas fons ir labi piemērots ienesīgu tirdzniecības sistēmu veidošanai, un fonda modelis ir vēl viens potenciāls ceļš uz priekšu CoinFi projektam – it īpaši tāpēc, ka nāk vietas un iespējas piedāvāt drošības žetonus. tiešsaistē. Kamēr mēs esam tikai izpētes posmā, mēs esam piesaistījuši juristu, lai labāk saprastu, vai ir veids, kā ģenerēt atdevi žetonu turētājiem, izmantojot fonda modeli, izmantojot papildu drošības marķieri, kas izsniegts pašreizējiem COFI žetonu turētājiem.

Kā atruna, tas ir ārkārtīgi provizorisks un tikai izpētošs. Tas nav domāts kā paziņojums, un mēs ļoti iesakām pret pieņemot jebkādus tirdzniecības lēmumus attiecībā uz COFI marķieri, pamatojoties uz šo informāciju. Ir daži ļoti nozīmīgi juridiski un normatīvi šķēršļi, kas saistīti ar dividenžu (vai jebko, kas līdzinās dividendēm) izmaksāšanu, izmantojot lietderības marķieri (kas ir COFI), taču mēs aktīvi meklējam jaunus veidus, kā pēc iespējas vairāk nodot pašreizējiem COFI žetonu turētājiem.

Drīzumā būs pieejami citi atjauninājumi un pāreja no telegrammas

Turpmāk mēs pārveidosim oficiālo CoinFi telegrammas kanālu par tikai lasāmu paziņojumu kanālu un WordPress komentārus izmantosim kā primāro divvirzienu komunikācijas kanālu, lai atbildētu uz jautājumiem un saņemtu atsauksmes no kopienas.

Mērķis ir ļaut lietotājiem paust savas bažas un jautājumus bez izaicinājumiem izmantot reāllaika telegrammu kā oficiālu atbalsta kanālu.

Tas nav lēmums, kuru mēs pieņēmām viegli. Mēs atzīstam, ka telegramma ir kriptogrāfijas kopienas galvenā sastāvdaļa. Mums vienmēr ir bijusi filozofija, ka mums vajadzētu ļaut domstarpībām un kritiku Telegram.

Bet telegramma nekad netika veidota kā galvenā biznesa komunikācijas un atbalsta platforma. Tam ir daudz trūkumu, kas rada zemāku lietotāja pieredzi. Reāllaika tērzēšanas raksturs ir tāds, ka biežumam un atkārtotībai ir priekšroka, nevis kvalitātei. Telegrammai ir daudz trokšņu un zems signāls. Vājprātīgam komentāram ir tikpat liela nozīme, un tam ir nepieciešams tikpat daudz laika, cik kvalitatīvai atsauksmei vai pārdomātai konstruktīvai kritikai. Maldinošs FUD vai viena troļļa savdabīgās preferences tiek pārraidītas nefiltrētas. Jautājumi (konstruktīvi un citādi) tiek atkārtoti atkal un atkal, kamēr atbildes tiek pazaudētas ēterā – nav paredzēta vārdu spēle!

Turpinot attīstīt savus B2B piedāvājumus, mums ir arī jāuzrāda profesionālāka pieeja klientiem un partneriem, un mēs esam saņēmuši atkārtotas atsauksmes no potenciālajiem institucionālajiem partneriem (kuri bieži vien nav tik iekļauti kriptogrāfijas kopienā), ka FUD un troļļošana telegrammā rada bažas.

Mēs pilnībā saprotam, ka sabiedrībai ir nepieciešama izeja konstruktīvām diskusijām papildus tam, ka JŪSU atsauksmes ir vērtīgas un kritiskas CoinFi produktu izstrādei. Kamēr iet uz priekšu, galvenais telegrammas kanāls būs paredzēts tikai paziņojumiem, jo ​​pēdējos mēnešos CoinFi projekta virziens ir kļuvis skaidrāks, turpmāk blogā regulāri publicēsim atjauninājumus..

Kaut arī telegrammas kanāls būs paredzēts tikai paziņojumiem, mēs iesakām sniegt atsauksmes un jautājumus, izmantojot:

  1. E-pasta pieprasījumi uz [e-pasts aizsargāts]
  2. Atstājot jautājumus un komentārus mūsu atjauninājumu ziņu bloga komentāru sadaļā.

Privātais kanāls CoinFi Ambassadors arī paliks atvērts diskusijām, un komanda laiku pa laikam iesaistīsies atbildēs uz jautājumiem un atbildēs uz atsauksmēm, kā arī turpinās dalīt iknedēļas COFI atlīdzības..

Ja jums ir jautājumi vai atsauksmes par šo atjauninājumu, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk, un mēs visi galvenajā komandā nākamajās dienās lasīsim, pārskatīsim un atbildēsim.

Ja jūs to joprojām lasāt, esat bijis kopā ar mums garā ceļojumā, taču mēs esam optimistiski, ka tas ir tikai sākums! Paldies kā vienmēr par jūsu nepārtraukto atbalstu, un mēs drīz sarunāsimies vēlreiz!

Priekā,

CoinFi komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector