Billfodl

billfodl apskats

Atbilstoša dublējuma atrašana savam kriptogrāfijas maks ir viens no vissvarīgākajiem posmiem monētu nostiprināšanai.

Saņemiet nepareizi, un jūs varat visu zaudēt.

Saprotiet pareizi, un naktī jūs varētu gulēt viegli.

Mūsuprāt, neviens to nedara pareizi kā Billfodls. Nopietni … neviens cits dublējums nav tuvu.

Plusi

 • Labākais maka dublējums tirgū
 • Neatkarīga zinātniskā pārbaude
 • Flīzes ir viegli uzstādāmas un lasāmas
 • Pārsteidzošs atbalsts
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • 125% naudas atmaksas garantija

Cons

 • Varētu izmantot gludāku dizainu
 • Var būt grūts, lai atvērtu pirmo reizi

Plusi

Cons

 • Labākais maka dublējums tirgū
 • Varētu izmantot gludāku dizainu
 • Flīzes ir viegli uzstādāmas un lasāmas
 • Pārsteidzošs atbalsts
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • 125% naudas atmaksas garantija

Kam vajadzētu iegādāties sēklu dublēšanas ierīci

 • Kripto investori uzglabā vairāk nekā 1 mēneša īre / hipotēka bitcoin
 • Kripto investori, kuri nepieciešama maka atjaunošana vai uzticama uzglabāšana saldētavā
 • Kripto investori, kuri dod priekšroku pilnībā kontrolēt savas finanses

Kāpēc pirkt sēklu dublējumu?

Bitcoin ir ne tikai pirmais pasaulē patiesi nepietiekamais aktīvs, bet arī tas tiek paveikts ar digitāliem līdzekļiem un ir pilnībā pārbaudāms. Kad Bitcoin ir nostiprināts seifā, dublējums, kas nav digitāls (tomēr drošs un izturīgs pret iznīcināšanu) kļūst uzreiz būtisks. Sākotnējo vārdu glabāšana bezsaistē ir būtisks solis.

Ar BIP-39 mnemonisks sēklas vārdu savienojums, bezsaistes maka dublēšanas vieglums kļuva ārkārtīgi viegli izpildāms, taču tas neaizsargāja pret plūdu, ugunsgrēka, sasmalcināšanas un tā nesēja vispārēju sabrukšanas draudiem.

Starp labākajiem risinājumiem, kas sāka parādīties HODLers bija atvērtā koda kasešu un flīžu formāts.

Šī metode nodrošina lielisku iespēju gan privātumam, gan drošībai. Aukstas, neizdzēšamas metāla rakstzīmes ir bez vārdiem veltītas ierīcei to izšķirošajā secībā un slēpjas prom uz jebkuru laiku, kamēr maka īpašnieka prāts var brīvi pievērsties citiem jautājumiem.

Billfodl ir izvēlējies izmantot šī atvērtā koda dizaina stiprās puses un integrēt visaugstākās kvalitātes materiālus un metodes, lai šī metode sasniegtu optimālu veiktspējas līmeni.

Billfodl pamati

Billfodl spēj saglabāt dažādus sākotnējos un galvenos formātus, piemēram, Hexadecimal, BIP-39, burtciparu un citus.

Katram Billfodl komplektācijā iekļautais flīžu komplekts ir pietiekams, lai to izdarītu, un tas pat tiek piegādāts ar nejaušinātu daudzumu, tāpēc jūsu slepenos datus nevar pārveidot no atlikušajām rakstzīmēm, kuras paliek neizmantotas.

Konkurējošiem produktiem ir nepieciešami nepieciešamo rakstzīmju elementu paplašināšanas komplekti dažādiem dublējumiem, kas Billfodl izvēli padara par vienkāršu..

Šis dizains un flīžu elastīgums ļauj saglabāt vai nu vienu 24 vārdu, vai divus 12 vārdus Hierarhiska deterministiska dublējumkopijas.

Cena

Ar Billfodl panākumiem, kas apmierina augstāku patērētāju pieprasījumu pēc kvalitātes, izmaksas ir samazinātas līdz 99 USD.

Atbokss & Iespaidi

Billfold tiek piegādāts vienkāršā ārējā pasta pakā, lai izvairītos no nevēlamas uzmanības adresāta. Anonīmā un tīši garlaicīgā iepakojumā ir gudrs un pievilcīgs produktu iepakojums, kas apzīmēts ar Billfodl logotipu un krāsu shēmu.

Šis interjera iepakojums ir paredzēts, lai produktu parādītu kārtīgi, pievilcīgi un funkcionāli. Tas izpaužas kā kartona kārba, kas darbojas kā ierīces uzmava, un flīžu glabāšanas paneļi, kas ir salikti kopā, lai pirms lietošanas izvairītos no netīšiem bojājumiem..

Iekļauts arī vienas lapas palaišanas ceļvedis, kurā aprakstīts, kā aizsargāt savus datus.

Atšķirībā no konkurentiem, Billfodl ir nostiprinājis flīzes skaidri nošķirtajās un marķētajās maisiņos, kas aizzīmogoti aiz papīra. Tas novērš to, ka flīžu komplekti kļūst vaļīgi un sajaucas vienā nomāktajā rakstzīmju masā.

Billfodl iepakojums

Billfodl apraksts

Billfodl izmērs ir 2,25 x 4 collas, un tas ir izgatavots no 316 nerūsējošā tērauda, ​​militāras kvalitātes materiāla ar ievērojamu izturību pret koroziju.

Apmēram 2,25 x 4 collas un ¼ ”biezs Billfodl ir veidots no atvērtā koda dizaina. Kasete atveras, lai atklātu datu slotus, bloķēšanas skrūvi un citus funkcionālos aspektus. Lai arī Billfodl ir līdzīgs citiem produktiem no pirmā acu uzmetiena, tas izceļas ar skaidri redzamu logotipa ievietošanu ierīcē.

Billfodl

Flīzes

Vēl viena izvēle, ko Billfodl ir ieviesusi, lai uzlabotu atvērtā pirmkoda dizainu, atrodas flīzēs. Kamēr citi izstrādājumi ir izvēlējušies apzīmogot flīzes (izraisot deformāciju, iespējamu datu zudumu vai nesalasāmību), Billfodl iegravēts ar lāzeru.

Rezultāts ir neizdzēšama katras rakstzīmes atveidošana, nemainot pašas flīzes ģeometriju. Tas palielina datu integritāti, kā arī uzlabo iestatīšanas ērtumu.

Billfodl Flīzes

Ierīces iestatīšana

Billfodl ir viegli uzstādāms, vienkārši ievietojot katru flīzi slotā un pārvietojot to pa kreisi. Katra secīgā flīze pārvieto visu frāzi atpakaļ, līdz rinda ir pilna. Slots ir paredzēts katra BIP-39 sākotnējā vārda pirmajiem četriem burtiem (viss vārds nav nepieciešams, lai dublēt). Kad esat pievienojis visu informāciju, atliek tikai aizvērt nostiprināšanas cilni, pievilkt skrūvi un pagriezt paneļus atpakaļ paralēlā stāvoklī. Glabājiet Billfodl jebkurā vietā, kas jums patīk (vissvarīgāk, lai to nevarētu atrast nevēlamas personas), jo tas tagad ir pasargāts no uguns vai plūdiem.

Vērtējums: 9.3 / 10

Billfodl ir paredzēts optimālam iestatīšanas laikam un tiešai pieredzei. Liela apmierinātība nodrošina jūsu rezerves frāzes vai privātās atslēgas nodrošināšanu ar produkta pieredzi, rūpīgi pārdomājot katru aspektu.

Billfodl lietotāji var zināt, ka viņu informācija ir necaurlaidīga ūdens vai liesmas iznīcināšanai un ka korozijas spēki neapdraud jūsu rezerves kopiju.

125% naudas atmaksas garantija nav redzama nekur citur, un tā parāda vājprātīgu pārliecību par produktu.

Mēs piešķiram Billfodl vērtējumu 9,3 no 10!

FAQ

Vai Billfodls ir drošībā?

Tas ir izgatavots no 316 nerūsējošā tērauda, ​​kas tiek plaši uzskatīts par ideālāko sēklu frāžu dublēšanas lietošanai. Billfodl ir arī vienīgais patstāvīgi zinātniski pārbaudīts seifa dublējums tirgū izrādījās droša.

Kas ir labākais – Billfodl, Cryptosteel vai Cobo Tablet?

Billfodl tiek plaši uzskatīts par zelta standartu nerūsējošā tērauda maku dublējumam. Tas nozīmē, ka Cobo ir lētāks. Cryptosteel ir mazāk drošs nekā gan Billfodl, gan Cobo Tablet, un ir dārgāks. Ja jums nav iebildumu tērēt dažus papildu dolārus, Billfodl ir drošākais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me