Svaru dzirde: “Mums šeit jāieved Marks Cukerbergs”, prasa senators Šermans

reklāma Phemex

Senāta uzklausīšanas otrais posms Svariem kopā ar Deividu Markusu sākās ar viņa liecību. Mājokļu, banku un pilsētu lietu komitejas pirmais posms koncentrējās uz Svaru ierosinātās kriptovalūtas privātuma un drošības jautājumiem..

Šodien Finanšu pakalpojumu komiteja vadīja uzklausīšanu ar nosaukumu “Facebook piedāvātās kriptovalūtas un tās ietekmes uz patērētājiem, investoriem un Amerikas finanšu sistēmu pārbaude”. 

Viņu bažas bija saistītas ar uzņēmējdarbības būtību, plāniem, autonomijas pakāpi un vissvarīgāk par tās redzējumu finanšu pakalpojumu nozarē. Senatorus acīmredzami satrauca izaicinājums, ko Svari šobrīd izvirza Federālajām rezervēm. Senators Meeks to atzīmēja,

“[Tas varētu samazināt] visas federālās rezerves un ietekmēt finanšu pakalpojumu nozari”

Sanāksmi vadīja komitejas priekšsēdētāja Maksina Votersa. Viņa sāka ar to, ka, lai arī Deivids uzsver, ka Facebook būs viens no simts asociācijas biedriem, tas šobrīd vada asociāciju. Viņa teica,

“Citi asociācijas dalībnieki nav ieguldījuši naudu”

Deivids Markuss pieņēma faktu, tomēr atzīmēja, ka kods ir atvērtā koda un viņi nekontrolēs koda bāzi.

Vai tas ir ETF, prece vai valūta?

Senators Fosters izvirzīja jautājumus par svārstīgumu un faktu, ka viņiem ir jāatbrīvo 1940. gada akts, kura mērķis ir aizsargāt īres maksātājus no pārmērīgas īres maksāšanas dažādos mēnešos. Viņš teica: “Tas man izskatās kā ETF.”

Deivids atbildēja, sakot,

“Nē nepirks Svarus kā ieguldījumu tā stabilitātes dēļ … Maksājumiem nevar izmantot ETF.”

Sākumā līdzīgas šaubas izteica arī citi regulatori. Dāvids to atzīmēja,

“Svari nav vērtspapīrs, ne ETF, varbūt prece. Paredzēts kā maksājumu rīks. ”

Priekšsēdētāja Votersa atzīmēja: “Tā nav apņemšanās.”

Kongresmene Moloneja bija kategoriski pret šo ideju un atzīmēja, ka valūtas un ekonomiskā stabilitāte ir jautājumi, kas jāpārvalda valdībai. Viņš arī izvirzīja veselīgu stāvokli pār atbrīvošanu. Viņa lūdza reģistrētu apņemšanos izmēģinājuma programmu atbrīvot nelielā apjomā pirms faktiskās palaišanas. Viņa teica,

“Valūtas izveide ir valdības darbs. Vai jūs ar regulatoru atļauju apņemsieties īstenot nelielu izmēģinājuma programmu ar 1 miljonu lietotāju … Vai esat gatavs uzņemties šīs saistības tieši tagad?”

Markuss atlika jebkādu apņemšanos, izņemot to, ka viņi tiks veltīti centieniem uzlikt KYC un AML noteikumus un ievērot noteikumus.

Likās, ka Deivids Markuss ir apguvis diplomātisko atbilžu mākslu. Viņš atsakās uzņemties nekādas saistības un ir atlikis daudzus jautājumus ar stingru paziņojumu, kas pasvītro šo apgalvojumu,

Mēs veltīsim laiku, lai panāktu šīs tiesības

“Cukerbergs nevar izdrukāt naudu.”

Senatoram Šermānam bija visietekmīgākie uzskati starp visiem citiem, jo ​​viņš brīdināja Deividu Markusu un Svaru asociāciju par sekām, ar kurām viņi saskarsies šajā projektā. Viņš teica,

“Simts juristu pateiks viņam [Markam Cukerbergam], ko viņš dara, ir likumīgi, un tāpēc viņš ir drošībā. Bet kādam šīs valsts politikā ir jāpaskaidro Zukerbergam, ka, ja kriptonauda tiek izmantota nākamā drausmīgā teroristu uzbrukuma finansēšanai pret amerikāņiem. Simts juristu, kas stāv pēc kārtas, iekasējot 200 USD stundā, neaizsargās viņa aizmuguri no Amerikas tautu dusmām. ”

Turklāt viņš stingri lūdza Marku Cukerbergu piedalīties komitejā. Pēc viņa teiktā, galu galā Marks ir vienīgais šī plāna organizators, un tas viņam varētu radīt lielāku drošības risku, kas viņam pašlaik ir ar privātuma jautājumiem.

Senatori nejūtas ērti apstrādājot apstiprinājumu šim projektam, ņemot vērā Facebook lomu tajā. Tomēr daži no viņiem ir uzslavējuši iniciatīvu un novatorisko ieskatu. Neskatoties uz to, nākotnē Svaru asociācijām tiek prognozēta kavēšanās un daudz regulatīvo šķēršļu.

Senatori turpināja jautāt par Svariem un Kalibru. Pašlaik preses laikā sapulce atrodas padziļinājumā. Bitcoin cena ir reaģējusi pozitīvi, ņemot vērā tās decentralizēto raksturu.

btcusdBTC / USD 15 minūšu diagramma vietnē Bitstamp (TradingView)

Šodien šodien Bitcoin pieskārās zemam apmēram 9000 USD. Tomēr kopš tā laika tā ir pieaugusi. Kad sapulce sāka īslaicīgi pieskarties virs 9800 USD, Bitcoin cena pieauga no 9577 USD.

Vai jūs domājat, ka Svariem galu galā tiks dots zaļš signāls? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me