Kripto rūpniecība pieprasa regulatoriem skaidru, stingru un piemērotu politiku, kas atbalsta kriptogrāfijas

Viens no galvenajiem šķēršļiem, kas attur ASV investorus no kriptogrāfijas nozares, ir neskaidrais tiesiskais regulējums. Izprotot nepieciešamību pēc piemērotas un labvēlīgas normatīvās vides kriptogrāfijas izdzīvošanai ASV, redzams, ka daudzi nozares eksperti un analītiķi valstī pauž savu viedokli un ierosinājumus regulatoriem un likumdevējiem. Vienā no šādiem pēdējiem mēģinājumiem. Amerikas kriptogrāfijas nozares līderi Capitol Hill ir tikušies ar likumdevējiem apaļā galda diskusijā, galvenokārt koncentrējoties uz SIO un digitālo valūtu regulēšanu..

Kongresmenis uzaicina vadītājus tradicionālo finanšu un blokķēdes nozarē

Salidojumu organizēja republikāņu kongresmenis Vorens Deividsons, kurš digitālo aktīvu sabiedrībā jau tagad tiek ievērots ļoti augstu, pateicoties savai kriptogrāfijai draudzīgajai perspektīvai. Apaļajā galdā piedalījās vairāk nekā 50 uzņēmumu vadītāji gan tradicionālajā finanšu, gan blokķēdes nozarē, pārstāvot tādus kriptogrāfijas milžus kā Coinbase, Kraken, ConsenSys, Nasdaq, Circle un Fidelity. Iemesls, kāpēc šī sanāksme izceļas, ir Deividsona kungs, vadītājs šobrīd izstrādā likumprojektu par kriptogrāfijas regulējumu, kas tiks iesniegts Pārstāvju palātā vēlāk šoruden.

Diskusija notika pēdējā sesijā pirms vēlēšanām, dodot labu iespēju kriptogrāfijas entuziastiem paust savas bažas par kriptogrāfijas sfēras regulējumu. Galvenais vēstījums likumdevējam bija skaidrs: regulatoriem ir jāpieņem skaidra un stingra politika attiecībā uz kriptogrāfiju, pretējā gadījumā bloku ķēdes uzņēmumi būs spiesti meklēt jaunas ganības.

Pēc četrām stundām ilgām diskusijām kongresmenis Deividsons atgādināja, ka viņa kriptogrāfijas rēķins joprojām nav pabeigts, un komisija bija lielisks veids, kā uzklausīt nozari un izlemt, ko iekļaut, pirms galīgā projekta iepazīstināšana ar likumdevējiem.

Viņš teica, ka “likumīgajiem nozares dalībniekiem ir vēlme pēc kaut kādas pārliecības, lai mēs varētu novērst krāpšanu un saukt pie atbildības par to. Es esmu pārliecināts, ka mēs varam virzīties uz priekšu un padarīt šo plaukstošu tirgu ASV. Mums tas ir obligāti jādara, mēs to labi darījām ar internetu. “

Maiks Lempress, Coinbase politikas virsnieks, atkārtoti apstiprināja pārmaiņu nepieciešamību, sakot,

“Mēs visi vēlamies taisnīgu un sakārtotu tirgu, mēs vēlamies visu to pašu, ko dara regulatori. Tas nav jādara tāpat kā agrāk, un mums tam jābūt atvērtam. “

Carla Carriveau, Circle vecākā amatpersona un bijusī SEC amatpersona, atbildēja, ka pat ja SEC precizē esošos likumus, Kongresa ziņā ir pastiprināties. Pēc viņas teiktā,

“Kongresam ir jārīkojas, jo SEC ir teicis to, ko viņi uzskatīja par pareizu, un jau izdarīja to, kas, viņuprāt, bija jādara.”

ConsenSys advokāts Džoiss Lai atgādināja likumdevējiem, ka, tā kā kriptovalūtas nav saistītas ar nevienu valdību, to dibinātājiem ir maz vai vispār nav ierobežojumu viņu uzņēmējdarbības atrašanās vietai. Vismaz puse dalībnieku brīdināja, ka ASV regulatoriem ir jāsniedz skaidrība, neatsakoties no kriptogrāfijas uzņēmumiem, pretējā gadījumā projekti tiks pārvietoti uz kriptogrāfiju pārzinošām teritorijām, piemēram, Maltu vai Šveici.

Lasiet arī: Pašreizējais normatīvais regulējums nav piemērots kriptogrāfijas ieviešanai uzņēmumā: Veterāni stāsta SEC

Kriptogrāfijas eksperti pieprasa normatīvā regulējuma darbību, lai ietilptu kriptovalūtās

Šīs nedēļas sākumā nozares ekspertu un veterānu grupa sastāv no Bitcoin galvenā izstrādātāja Braiena Bišopa, bijušā Morgana Stenlija rīkotājdirektora Keitlina Longa, e-komercijas kodēšanas pioniera Krisa Alena, Ernsta dibinātāja. & Young’s blockchain komanda Angus Champion de Crespigny un fondu menedžera advokāts Gavins Fearey vēstulē SEC pauda nodomu palīdzēt SEC, atklājot, viņuprāt, kritiskos apsvērumus, kā rīkoties ar kriptonauda regulējumu, kas netika risināts citās iepriekš sagatavotajās komentāru vēstulēs. SEC.


Vēstulē tika norādīts, ka digitālie aktīvi ir unikāla aktīvu klase ar unikālām stiprajām un spējām, un, ja tie tiks iekļauti esošajā tirgus infrastruktūrā, ieguldītājiem tiks ieviesti riski, kas citādi nepastāvētu. Grupa ieteica SEC mēģināt, iespējams, atjaunināt tirgus infrastruktūru, ja tā patiešām vēlas izmantot Bitcoin un citas tehnoloģijas priekšrocības un vēl vairāk stiprināt finanšu sistēmu.

Tā kā kriptogrāfijas nozares eksperti pauž savu viedokli par noteikumiem, var nojaust, ka arī regulatori sāk aktīvi darboties un cenšas saprast, kas nepieciešams kriptogrāfijas nozarei. Lai nodrošinātu labvēlīgu politikas satvaru, šis komunikācijas tilts ir nepieciešams.

Vai ASV likumdevēji un regulatori apsvērs nozares pieprasījumu un nāks klajā ar visaptverošu politiku par labu kriptovalūtām? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector